0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bıktım bu düzensizliğimden fikre ihtiyacim var 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düzen nedir ya o kimdi ??? Küçücük evde neyi nereye koyayım bilmiyorum artık düzen olayını çoktan geçtim ben
tarafından
Her gün birseyler kiriliyor kizim hic durmuyor.ne hevesle almistim o ceyizlerimi :((((
tarafından
12 kişilik ceyizden geriye 6 kişilik bile çanak çömlek kalmadı
 Üstelik henüz 2 yıl evliyim
tarafından
Abooo senin durum benden vahim
tarafından
Ev çok küçük mutfak hele hiç yok yetersiz dolaplar. Bir masanın altında herşeyim cam kavanoza koyduğum toz şeker şak diye kaydı paramparça. Bir dahakine birşeye koymadan posetuyle masanın üstüne koydum ona yetişen çocuk hepsini yere döktü. Alabildiğimi aldım alamadığını makinayla çektim
(433 puan) tarafından
Ben 15 yılık evliyim üstelik dört çocukla hiç kırılmadı eşyam izin vermem mutfağa kimse girsin girseler bile bütün çeekmeceleri lastikle bağlarım çok yi bsksrım evime
-Reklam-
0 oy
(331 puan) tarafından
Düzen derken eşya olarak mı dağınıklık olarak mi
tarafından
Valla ikiside
(331 puan) tarafından
Valla 20 aylık kızım var çok dağıtıyor ortalığı ama ben duramıyorum sürekli toplayıp temizliyorum psikoljk heralde mutfak tezgahının üstünde bulasiga tahammülüm yok Ocak pisliği falan sevmiyorum hep temizdir yani
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Benim evim de küçük =) ama düzeni severim fazla eşya koymadım. Çatı ya kaldırdım kullanmadiklarimi
tarafından
Mesela neyi koydun
(5,406 puan) tarafından
Genelde banyo eşyası bunun dışında hamur leğeni çaycı büyük tencereler minder yasy
0 oy
(829 puan) tarafından
Benim evde küçük ve küçük evlerden nefret ediyorum hatta mutfağım küçük diye eşim az önce yemek masanızı sattı 
0 oy
(551 puan) tarafından
Olabildiğince sade her şey dolaplarda orta da bir şey sevmiyorum + azicikta çiçeklerim var salonun bir köşesinde  :D 
0 oy
(829 puan) tarafından
Salona bı TV ünitesi ve TV koltuk takımı başka yok mutfağa yemek masasini koymuştuk yeri daraltıyor diye az önce eşim sattı tek başına öyle biperde bı hali olayı kaldı 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Evet herşey yerli yerindedir hiç dağınıklığı tahammül um yok zaten bu yüzden zayıflıyor um her hafta hastalaniyorum
0 oy
(8,966 puan) tarafından
Alışkanlık olmalı biraz buna... hep Bi düzenin olur aldığını aldığı yere koyar yada her bulaşık vs yikadiginda aynı temizliği yaparsan hem temiz olur düzenli olur 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben kullanmadim eşyaları kaldırdım hurclara mesela bebeklik kıyafetlerini

Battaniyeler cikgiraklar puset örümcek mama sandalyesi hepsini kaldırdım odası var ve yasak diğer yerlere oyuncak getirmek getirse bile geri götürmesi gerekiyor oyun bitince 

Mutfakta misafire ayrı vize ayrı kaşık bardak yok biz neyse misafir onunla yiyor bardaklarim çatalım.kasigim sıra sıradir hiç birşeyim karışım değildir vay bardağı su bardağı kahvaltı takımı kaseler hepsinin yeri ayrıdır yatmadan önce çocuğun tüm oyuncaklarını toplarım toplarken secerim işime yaramayanlari kaldırırım yoksa ayrı posetker başka bebelere veririm öyle fazla almam bişey hem israf hem kalabalık diye 
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Valla benim evim 5+1 odalar aşırı büyük 4 balkonu var 2 wc banyo mutfakta küçük değil 3 idam boş eşya halı yok sersem benim evim değil kira ev ve eski bir ev ama yine de çok memnunum 
0 oy
(7,189 puan) tarafından

image

image

cekmecelerin içi kan ağlıyor bugün yarın diye diye bir türlü düzenleyemiyrum kızım sürekli dağıtıyor küçükte değil kilit yapayım üç yaşında taksam çıkartır böyle böyle ömür gidiyor 
(1,752 puan) tarafından
İşte olması gereken dergah üstü ya boş çok severim kendi evim olsa budur hayalim
(7,189 puan) tarafından
Bir misafir geldi mi o tost makinesi de kalkıyor ordan :) bence böyle daha karizma ya ben sevmiyorum incik cincik
(1,752 puan) tarafından
Benim de ufak bi kahve köşesi var. Ama evim olursa dolap içine alacağım diyorum:) bir ara heves edip bıçak seti aldım o duruyor sığmıyor bir yere :D boş dezgaha aşığım valla helal olsun sana:)
(7,189 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım bende geçen sene yaptırdim mutfağı öncesi eski model mutfaklardandi 99 dan kalma ev maalesef ama çok şükür yine de . Rabbim size de nasip etsin kendi evinizde oturmayi
(1,752 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin amin inşallah. Sizde huzurla sağlıkla oturun inşallah. Bizimki de eski yapı hatta ilk taşınmaya geldiğimizde dolap kapakları dökülüyordu hepsi. Ev sahibine kapakları değiştirdik.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Salon ve mutfak mı arada içinde kendimi aradığım yerler jdjdjdjdj
0 oy
(6,959 puan) tarafından
Tek çocuk bi de kocayı sayarsak 2 çocuk var akşam yatmadan cillop gibi oluyo gunduz akşama kadar Çarşamba pazarı gibi 

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 683 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 426 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 583 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...