+1 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Televizyon, TV ünitesi, yemek masası. Bunları kullanıyor musunuz? Bebeğim 6 aylık ve daha önümüzde emeklemesi var yürümesi var. Alnini kafasını oraya buraya sivri yere çarpsa Allah muhafaza :/ bu eşyalar ve bu gibi eşyalar tehlike teşkil ediyor. Siz nasıl evinizi düzenlediniz?

38 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ev düzenim aynı oğlum uslu hiç bir şeye dokunmuyor bu yandan şansliyim:))
tarafından
MaşaAllah:)
tarafından
Dedi ve oğlu her yeri dağıttı :D nazar olur kız yazma böyle yerlere çocuğu durmayanlar bi kem bakar aha da oldu mu yaramaz:D maşallah diyelim biz yine :))
(1,438 puan) tarafından
Yaa canım tşk ederim:))♥️
(7,187 puan) tarafından
Ben teselli amaçlı küçükken çok uyanirdi şimdi  kızım büyüdü  gece bir kere uyanıyor sabırlı ol geçecek bu günler dediğim akşamın gecesi çocuğum  bin beşyüz kere uyandı (≧▽≦)
tarafından
Ben böyle bi plartform da övmemeyi tercih ediyorum iyi niyetle de söylesek kimin kalbi nasıl bilemeyiz canım söylememek en iyisi :)
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
O kadar dar ki keşke bebek emeklemeyi öğrenmeden taşınabilsek. 
tarafından
Rabb'im işini kolaylaştırsin canım
(4,584 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Salonunda orta sehpa var konsol var ora kitli kullanmiyorum

Oturma odada oturuyoruz ordada iki kanepem ortada bı hali TV de duvarda benim TV sehpam vardı ama ilk çocuğumda ikinci elciye sattım  yürümeye başlayınca olcak gibi değildi  kullanmadım artık şimdi ikiside hiç elleyemiyo kızim zaten bilincinde dokunmaz o duvarda en güzeliymis ama
tarafından
Sağolasın canım bilgilendirdiğin için
0 oy
tarafından
Hayirrrr :D 

TV duvara monteli. Üniteyi şutlayali çok oldu. Yemek masam mutfakta. Köşeleri sivri değil. Sivri olan ne varsa yok ettim. Odada aksesuar bile yok
tarafından
Ah bu çocuklar :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben bişey yapmadım hayır orası tehlikeli diyerek gitmemesini öğrettim baştan beri hiç dokunmaz 
(1,438 puan) tarafından
Aynı benim oğlum cız diyorr:))
tarafından
Kazalardan falan çok korkuyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Salonum ayri canim ayriyetten oturma odam war oglum emekleyince tv unitesini solona tasidim tv duwarda koltuk takimi ortada bi hali sehpa we sadece oglumun oyuncaklari war 
tarafından
0 oy
tarafından
TV ünitesi 2 kanepe ile oturma odam var 

Yemek masa konsol 2 li Gümüşlük oturma gurubu ve orta sehpa baska odada 
tarafından
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Sadece koltuklar yer yatağı ve Bi tane çekmece var komidin işte içine oyuncak koyuyorlar. Önceden TV varken şifonyeri TV masası gibi kullanıyordum büyükçe bişidi. TV kırıldı şifonyeri kaldırmamıştım işime yarıyor diye. Sonra oğlum üstüne tırmanınca kaldırdım onu da. Ha bu arada düşe kalka büyüyecek çocuklar ama dert etme..  sen kendince önlem al mesela sivri köşelere korumalıklar oluyor onlardan alabilirsin. Allaha emanet çocuklarımız
tarafından
Evet canım. Allah'ın yardımı olmasa selamet üzerinde olamayız şüphesiz. Sağolasın bilgilendirdiğin için
(11,060 puan) tarafından
Reca ederiiimmm
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ortada hiç bişey yok TV ünitem de yok sadece konsol masa ve koltuklar var, emekliyor, tutunup sıralıyor bir sıkıntı olmadı
tarafından
Sağolasın bilgilendirdiğin için
0 oy
tarafından
Bnmde kızım 8 aylık salonumda masa sandalye koltuk takımı ve konsolum var televizyonumda duvara monteli zaten bi sıkıntı yaşıcağımı düşünmüyorm
tarafından
Rabbim korusun canım
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla dur bakım bende merak ediyorum kaynanam kesin dağınık görse çıldırır :) 
tarafından
:))))....
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hiç bir düzenleme yapmadım dekoratif eşyalarım bile aynı yerinde durdu sadece masanın köşelerine korumalık taktım canım
tarafından
Aaa araştırayım bi
0 oy
(15,656 puan) tarafından
Unitemi kaldırdım TV yi duvara astım tehlikeli diğer şeyleri de sadece kaltuklarim var bide oyuncakları var 
tarafından
Sanırım bende o yoldayim
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Salon kapalı duruyor orda yemek masam var tv yok oturma odam istedigi gibi dagitabilir o bana uymasi lazim çok tehlikeli sey kaldırırim elbet ama tv sehbasini eklemedim oyle oynuyo cekmece ile ama pek sikinti olmadı mutfak da masam var orda yiyoruz

Oturma odam kir götüren hali ve kanepe örtüsü ile  kurtariyorum :D 

Salona girdiginde  kaldirmazdim suan da da ellemiyorim

tarafından
Ah bu çocuklar. Otursak kitap yazacağız ya :)
(12,777 puan) tarafından
He valla yazilan kitaplara da uymuyor her cocuk farkli :D suan salon kanepe yuzu değiştirdim hali vs yeni ev ya orayi asla acmiyorum suan  32 aylik o kapıyı acik gördün isik gormus fare gibi bi kosuyor gir desem girme sjsjsjsj iceri cabuk çik diyom :D
0 oy
tarafından
Gereksiz gördüğüm hiç bir eşya almadım eve evlenirken o yönden o kadar rahatım ki çok rahat büyüttük iki kızımı darısı oğluma olsun inşallah ") çocuklu ev boş olmalı öyle çok fazla gereksiz eşya vs olmaması lazım benimle çok dalga ge ip en.ayi demişlerdi aldırmama tüm eşyanı fırsat bu fırsat demişlerdi ama bana onlar i diyenler evinde ne kadar al diye direttikelri eşya varsa attılar "))
tarafından
MaşaAllah barekAllah canım benim
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Evin 8cinde soba 1 kanepe 1 minder var tv de esim yukari dolap gibi bisey yaptirdi onun ustune koyuyoruz kisin
tarafından
Rabb'im kolaylaştirsin :)
0 oy
tarafından
Salonda oturuyom sadece kanepeler halı var TV duvarda monteli aksesuar olarak ta her köşede bi oyuncak ::)) masamda mutfakta 
tarafından
Sağolasın canım bilgilendirdiğin için:)
0 oy
tarafından
Benim evimde zaten doğru düzgün öyle kırabilecegi kendine zarar verebileceği bişey yok koltuk üstüne çıkıp atlamadıktan sonra. Oturduğum odada sadece tv ve koltuk var tv duvarda aksamları açarım. Birde çok bunalirsam gündüzleri bir kaç saat
tarafından
Sağolasın canım bilgilendirdiğin için:)
0 oy
tarafından

Tv ve ünite yok :D masayı da mutfaktan salona aldım herşey harika mikkkemmmeeell. Kendini atıp düşmese Bi yere çarpmaz aslında :D

tarafından
Bende baya bı elden geçircem inşaallah evi :D
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Bizde düzen muzen kalmadı 3 küçük çocuk ne tv ünitesi ne yemek masası ne sehpa bıraktık kaldirdij hepsi öğrenci evi gbi koltuklar birde duvarda saat televizyon:D

Çünkü çok hiperaktiler bakalım büyüyünce düze giririz kzlarmla inşallah

tarafından
Kolay gelsin:)))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Fatma.nurr. (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 509 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.