0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya adet dönemim diye mi bilmiyorum çok uykum geliyor sabah erkende kalksam geçse kalksam yok gün içinde uykum var sürekli en son hamileyken böyleydim yani desem hamilemiyim yok adetime 9 gün vardı ilaç kullanmam gerekti kandan gebelik testi yaptırdım hamilelik de yok bugün adet olmam gerekiyordu daha olmadım tabi ama 9 gün önce çıkmadı kanda yanı yoktur heralde dimi ya yoksa benim bu uyku çok kötü çocuğumla ilgilenemiyorum bugün acıktım dedi birşeyler hazırladım zar zor sonra elma istedi git kendin al dedim ama uykuluyum uyandım elma yiyor çocuk ya okadar üzüldüm daha küçük ben uyanamıyorum ölü gibiyim

5 Cevaplar

0 oy
(7,606 puan) tarafından
Kişın vermiş oldugu evdeki piskolojidir bugun gun boyu yattim
tarafından
Vala hiç iyi değil çocuğa bakamıyorum dersim var çalışamıyorum dışarda esneyip duruyorum
-Reklam-
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Ay bennn ikindin 6 dan sonra bi ağırlık çöküyor üstüme ayakta uyuyorum resmen
tarafından
Yok ben öğlen 12 de uyansam yine uykum gelir akşama kadar bu aralar böyle oldum
0 oy
(912 puan) tarafından
Havalar dan da olabilir belki kasvetli hava 
tarafından
Aslında hava çok güzel günlerdir güneşli çok güzel hava var ya vala adet olacağım zaman hep bir şeyler olur bu ay da uyku
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Bugün gece saat 2.00'de uyudum Gündüz 2.00'de uyandım Ama hala yataktan çıkamıyordu Daha sonrasında bir saat kadar bir Evi toparladım falan Ondan sonra bir daha uyudum ve şu an yine deli gibi uykum var
tarafından
Ayy işte aynı ben öyleyim ya vala kızıma bakamıyorum sınavım var haftasonu hiç çalışmadım
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bende boyleydim kaç gün bugün Felak nas suresi okudum geçti bugün hiç uykum gelmedi mesela tavsiye ederim bide nazar ayeti Dr oku
tarafından
Olur canım çok sağol okurum olabilir nazar duası falan okumam gerekiyor belkide

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 210 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde elif2011 (280 puan) tarafından soruldu