0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Tiktokta gördüm tek bende var sanıyordum baya bir kişi bu durumlardan mağdur. Günler hızlı geçiyor eskiden uyku düşkünü olmayan insanlar sürekli uyuyor. Sürekli bir dejavu yaşıyorum saate ne zaman baksam hep şu şekilde 13.13 00.00 01.01 gibi hep bu şekilde. Bir sabah oluyor bir akşam sanki su gibi geçiyor haftalar artık gün gibi geçmeye başladı bu durumu yalnızca ben yaşıyorum sanıyordum ama öyle değilmiş bir sürü insanda var bu durumlar kafa ağrısını söylemek istemiyorum. Birde hiç bir şeye hevesimin kalmaması da var. Sanki ölü gibiyim aşıdan dolayı mı diye düşünüyorum artık birde hiç hasta olmazdım inanın canım hiç tatlı değildi grip bile 4 senede bir kez oluyordum bu yıl hep hastayım sürekli bir yerlerim ağrıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(3,831 puan) tarafından
bende gecmise karsi bi ozlem var , yas oldu 34 . evimin 2 yaninda lise var , cocuklarin sesleri geliyor . ah diyorum zaman ne hizli gecti . ben de onlar gibiydim bi ara
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla ben hep bunu diyorum zaten 18 olana kadar günler geçmezdi 18i atladım günler yetmez oldu bana uzun zamandır öyle yani uyku konusunda bende tam tersi eşimde öyle uykuyu severdik şimdi uyuyamıyoruz fazla saatlere hiç dikkat etmedim 
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Ahir zamandayiz ondan böyle günler çabuk geçiyor ahir zamanda günler saat gibi haftalar gün gibi seneler ay gibi geçecek demiş peygamber efendimiz.s.a.v 
0 oy
(40 puan) tarafından
Evet hiç bişey anlamıyorum  bu zamandan 
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Nasıl sabah oluyor nasıl akşam oluyor anlamıyorum hep hastalık var zaten ekonomi berbat markete girilmiyor Rabbim sonumuzu hayretsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 134 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 227 göst.
0 oy
1 cevap 21 göst.

378,189 soru