0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Varmı. Çok duydum yapmadim  nasil yapilir fayda edermi varmi yapan bilgi verirse sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Limonluyu bilmiyorum ama tarçınlıyı deneyebilirsin iştah kapatıyor ben geçen kış yaptm sabah ve akşam yemekten yarım saat önce bi fincan Türk kahvesine çay kaşığının ucuyla tarçın fark ettm baya ama sonra yine biraktm devam edicem
(3,794 puan) tarafından
Tarcinim da var ama tarcin hic sevmem ya gece icsem bisi olurmu kiz icip yatsam bide bende sade yok dibek var
tarafından
Valla güzelim onu bilmiyorum ben yemekten önce içiyordum ki tok tutuyordu fazla yemiyordum
-Reklam-
0 oy
(718 puan) tarafından
Limonlu sade nescafe ben iciyorum sabah kalhvalti niyetine tok turuyor 1 2 saat
(3,794 puan) tarafından
7 karisimli bisiler bisiler diyo sekeriz
(718 puan) tarafından
Bnce alabikirsen  turk kahvesi al onu tarcinla yap birde sekerssiz nescafeler varya 2 si 1 arada ondan al onuda limonlu ic
(13,852 puan) tarafından
Ay bir yudum içtim daha da icemedim ya tadı çok kötüydü:⁠-⁠D
(718 puan) tarafından
Tadi kotu ama mecbur alistim ben :))
(13,852 puan) tarafından
Guarana kahve aldım homm bitkiselden bakalım bugün ikinci icisim:⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
(4,474 puan) tarafından
Aaa ole bisemi varmis deneyelim :)
(3,794 puan) tarafından
Varmis valla denemek istiyorum bende
(4,474 puan) tarafından
Deneyelim vala tarcinli kahve iciodum bende bi ara .simdi hindistan ceviz yagli kahve iciyorum.birazda limonlu icem
(3,794 puan) tarafından
He ic kiz onlar etki ettimi
(4,474 puan) tarafından
Kazayla hamile kalip hayata kusene kadar ise yariyordu:)) hamile kalinca alacagim kiloları düsünüp düsünüp aglama krizlerine giruodum falan bi nebze sakinlestiriodu hamilelikde. Simdi dogurdum ettim. Tekrar savaşa devam ediyorum :)
tarafından
Deneyin çünkü ben 10 günde 3 kg verdim tabi egzersiz ile destekledim . Ve yeme aliskanliklarimi değiştirdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 165 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...