0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar cidden moralim çok bozuk. 2 yıllık evliyim düğünümden 4 5 ay sonra farkettim ki nişanlıyken bana aldıkları hiç kullanılmamış çamaşırlar taytlar ortada yoktu kaybolmuştu. Evde eltim kaynanam hep beraber yaşıyoduk şuan herkes kendi evinde. Bi kere yüzüğüm kayboldu bulduk kaynanam bana dedi ki merak etme bizim evden hırsız çıkmaz diye. Sonrasında böyle çamaşırlarım kaybolunca kimseye diyemedim geçen gün eltimle konuştuk anlattım camasirlarim kaybolmuştu size diyemedim yanlış anlarsiniz diye bı düzine çamaşır sonuçta az da değil. Geçen gün kaynanamlara gittik belki bana kizacaksiniz ama şeytan mı dürttü nedir bilmiyorum kaynanamin yedek iç çamaşırları koyduğu bi valiz var odasinda sandığın üstünde durur. içimden bi ses oraya bak çamaşırların orda dedi valizi açtım çamaşırlarım içindeydi ayni renk ayni model ayni beden ayni marka. Niyetim karıştırmak değildi sadece o mu aldi diye günahını almak istemiyodum. Dünya malına değer verdiğimden değil sadece karşımdaki insan öyle bir şey yapar mi yapmaz diyerek içim içimi yiyordu emin oldum kaynanam almış eşime diyemedim sizlere anlatıp içimi dökmek istedim ne yapcam bilmiyorum Allah'a Havale ettim

12 Cevaplar

+1 oy
(7,249 puan) tarafından
Bence esin kaymanan hep beraber otururken sana ne sorucaktim unutuyorum camasirlarim kayip burda mi unuttum acaba de bakalim ne diyecek burda unutmusun ben buraya koydum derse ee söyleseydin bende aradim durdum de yok derse bende unuttumda sen mi alip bir yere koydun acaba demistim aramadigim yer kalmadi de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy kimseye güvenmeyecek miyiz bu dünyada??
(1,618 puan) tarafından
İki yüzlü kadin ya yüzüme gülüyor yaptığı harekete bak
tarafından
Hiç hoş birsey değil hırsızlık. Hele de kocaman kadın. Hasta falan mı? Bir de eşine desen ya da kayinvalidene sen suçlu olursun aynilarindan aldim diyecek belki kayinvaliden. Esin sen niye annemin eşyalarını karıştırıyorsun diyecek. O yüzden bırak bosver En güzel yere havale etmişsin zaten. İlerde elleri şahitlik yapacak onun için. Sen sadece bundan sonra eşyalarına dikkat et. Mumkunse o geldiğinde eşyalarını özellikle özel eşyalarını sakla.
(1,618 puan) tarafından
Zaten yalnız birakmicam şu saatten sonra
0 oy
(914 puan) tarafından
Allâh a havale etmiş olsaydi bu derdi anlatmazdın :(
(1,618 puan) tarafından
Ben hâlâ kendimi suçluyorum niye baktım ayıptır diye
0 oy
(174 puan) tarafından

:woot::woot::woot::woot::woot: hasta olabilir 

(1,618 puan) tarafından
Kafadan hasta
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Bence kibarca sor giymek istedim bulamadım sen hiç gördün mü de belki de giymiyorsun diye beğenmedin zannetmiştir başka birine vermek için almıştır geri 
(892 puan) tarafından
Ne alaka güzel kardeşim sonuçta o esyalar bu geline hediye gelmiş ve ondan habersiz almış kaynanası da. Beğenmedikleri kendisi başkasına versin kaynanaya ne? Hem öyle olsa insan habersiz mi alır. Çok temiz kalple yazmışsın sen anladım ama durum bu kadar açık ve netken...
(1,618 puan) tarafından
Çamaşırlar beyazdi bende sürekli beyaz çamaşır sevmiyorum diyordum acaba ondan mi aldi bilmiyorum ama almaya hakkı yoktu ki
(1,892 puan) tarafından
Evet ikiniz de haklısınız tabi habersiz almaya hakkı yok ama işte ne bileyim kötü düşünmek istemedim. Benim kaynanam da bazen bazı şeyleri iyi niyetle yapayım diyor ama çok yersiz alakasız şeyler çıkıyor ortaya öyle olabilir diye düşündüm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sakın eşine deme kimseye deme hatta unut gitsin 
(1,618 puan) tarafından
Neden
(4,961 puan) tarafından
Kötü sen olursun kim annesine böyle bişey denmesini kabul edebilir boşver zaten kusuru kapatmak önemli olan sen bundan sonrasına dikkat et özel şeylerini altın vs sakla
(0 puan) tarafından
Ben de aynı durumu yaşadım kendi anneme anlattim o da bana eşine söyle sana yapıyorsa herkese yapıyordur eşinde ne olduğunu bilir dedi. Ben de eşime anlattım eşim hiç senne saçmalıyorsun falan demedi lazım olmuştur almıştır dedi. Yani o da asla annem yapmaz demedim demekki nasıl biri olduğunu biliyormuş
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Açık açık yüzüne söyle ve eşine de anlat. Hırsızlık iğrenç bişey affı olmaz. Dinde hırsızlık yapanın eli kesilir.
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Pardonda alıp  napacak tövbe estağfurullah  ne değişik insanlar var kimseye güven  olmuyor valla kaynananda   don takıntısı mı var acaba 
(1,618 puan) tarafından
Don takıntısı mı diyim kıskançlık mı diyim bilmiyorum o kadar da özene bozene ceyiz hazirlamis bana
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Yerinde olsam sorardim yerinde yok diye bakalim ne diyecek
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ya neden yapmış ki bazı insanlarda hastalık oluyor. Benim halam da böyleydi bizim eve gelir pencereyi açık bırakır biz evde yokken mutfak eşyası şampuan ablamların çalışırlar ne bulursa götürürdü 
(1,618 puan) tarafından
Çok tuhaf oldum ya
0 oy
(557 puan) tarafından
Bence eşine anlatmalısın basit birşey değil. Sustuğun için belki daha fazlasını yapmak isteyecek önlemini alman gerekiyor 
(1,618 puan) tarafından
Ne tepki verir bilemiyorum ki canim
(557 puan) tarafından
Ne olacağını bilemeyiz canım Allah korusun daha fazlasını yaparsa diye düşünmek lazım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ya baktin en azidan emin oldun icinde şüphe kalmadi ama artk usteleme boşver anlatmada kimseye
(1,618 puan) tarafından
Yok canım anladim yani kimin ne olduğunu
(0 puan) tarafından
Öyle olunca da her geldiğinde tedirgin oluyorsun herşeyini saklama isteği oluyor. Bir de bisey kayboldumu direk aklına o geliyor. Yani olan sana oluyor sen paranoyak oluyorsun

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 751 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 454 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 573 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 634 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...