0 oy
108 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (686 puan) tarafından
Vakkum molekül yapı oyuncagi var ondan sipariş ettim dikkatimi çekti aldinizmi oğlumla renkleri öğrenme yaparız dedim birde heryere yapisiyormus vakkumlu birbirine takılıyor vs hayal gücü kış olduğu için evde arayış içindeyim etkinlik olur diye düşündüm inşallah severiz

3 Cevaplar

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Bende düşünüyor kaç yasinda
(686 puan) tarafından
Şuan 23 aylık canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gördüm onlari hatta set halinde favori ekledim eğlenceli görünüyor.  

Ben bugün hamur seti parmak boyasi bebek fırçaları vs aldım.  Bir dahakine ona bakayım iyi hatırlattın. Kaç yaşında oğlunuz? Ben ana renkleri boya yaparken öğrettim kizima 
(13,821 puan) tarafından
Bakıyorum canim sağ ol☺️☺️bu dediğin markanın da birkaç bir şeyini alacağım sulu boya parmak boya tarzında❤️
(13,821 puan) tarafından
25 ml yeterli olur değil mi ben de bakıyordum onlara simdi
tarafından
Ben suluboya bim den 13 liraya almıştım 5 tane :) iş görüyor kuzum pahalı almaya gerek yok tirnakliyorlar falan çünkü gerçi seninki benimkilerden büyük güzel kullanabilir. 24 lu kuru 24 lu kece kalemle biraz boyama kitabı almıştım 2 ay oluyor yeni yeni sikildilar kaldırdım onları. Bunlardan da sıkılınca geri indirim bunları kaldırırım.  Birde fon kartonu sonil oynar göz yapıştırıcı makas almıştım onunla ben şekil yaptım kızım göz yapıştırdı sonille biseuler yaptık ettik kestik bıctik onlar da eğlenceliydi aklıma geldi bak . Güzel oyalıyor. Atlantis diye bir satıcı var trendyil da kırtasiye malzemesi çok hesaplı
tarafından
Olur canım ya aylarca kullanıyorlar zaten. Ben boya paleti aldım ikisine de azcık cay casiginin yarısıyla 3 renk koyuyorum 2 saat oyaniyorlar.  En son birbirlerini boyamaya başlıyorlar alıyorum:(
(686 puan) tarafından
2 yaşına giricek şuan 23 aylık canim teşekkür ederim yorumun icin
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Trendyol dan aldım kızıma.  Bir süre sonra vakum özelliğini kaybetti . Yani alalı 1 ay olmadı çoğu yapışmıyor.  Malesef :(( 
(686 puan) tarafından
Hadiyaa bende yorumlarda görmüştüm satıcı yıkayıp temizleyin elde tekrar yapiscaktir yazmıştı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde merefe (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 142 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aysenur11 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı

...