0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (275 puan) tarafından
Sorum başlıkta.

3 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından

Bilgim yok

Ama annemin rahmi kalp şekilde 4 evladı oldu  hem makat geliş rahim şeklinden dolayı o yüzden sezeeyen oldu hep
-Reklam-
0 oy
(357 puan) tarafından
Benimde kalp şeklindeydi ve rahmin şekliniçin bir tedavi yok demişti doktorum düşük tehlikesi daha çok oluyor ilaç kullanmıştım şükür çocuğum şimdş 5 aylık
(275 puan) tarafından
Evet ben de ilk gebeliğimdi kanamalı gebelikti ilaç iğne de kullandım. Kalp atışı duyulduktan 5 gün içinde gelişimi gittikçe geriledi ve maalesef bebeğimi düşürdüm. Gebelik planlarken doktor rahmimin bu şekilde olduğunu ancak önemli olmadığını sadece bilmem için söylediğini belirtti. Ancak düşük yaptıktan sonra bu nedenle olabilir mi tedavi gerektiren bir durumum var mı sorularını aydınlatmak istiyorum. Ikinci kez gebelik düşünüyorum ve tedavi gerekirse ikinci kez aynı üzücü durumu yaşayacağıma önce tedavi olayım istiyorum.
Allah bağışlasın bebeğinizi :)
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Kuzenimin rahmi öyle idi ameliyat oldu normal rahim şekline getirdiler şuan çocuğu bir yaşına girecek
(275 puan) tarafından
Allah bağışlasın ne güzel. Ben de ilk gebeliğimde düşük yaşadım ve bununla ilgisi olup olmadığı beni düşündürüyor. Kuzeniniz Ankara'da mıydı?

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 291 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Dmlaa (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 203 göst.
0 oy
0 cevap 47 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 0852 (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hakan22 (8 puan) tarafından soruldu