0 oy
2,062 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından

Tatil için başka şehre gidiyoruz. Otobüs 4 saattir mola vermedi. Nerden bileyim böyle olduğunu. Dayanamadım biraz altıma bıraktım Vala. Eşim bilmiyor. Öyle bişey yaptıysan bidaha seninle gelmem diyor. Akıl verin nolur. 1 saat sonra ineceğiz. İnerken nasıl saklarım. Kurur mu 1 saate :(

46 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sen eşini falan boşver oturduğun yer ıslak mı. İnerken diğer insanlar görmeyecek mi trol mu yoksa 
(13 puan) tarafından
Valaha troll degil

Otobüs sagolsun mola verdı. Montla belimi sardım. Eşime söyledım. Ama 1 2 damla dedim. Kasıyer kızdan poset ıstedım. Belindeki mont düştü. Eşim Allah belanı versin dedi. Bana kızgın. Bıdaha gelmezmıs benımle otobüsle. Gıttım wcye. Altımdaki kilodu pantolonu cıkardım, çıtcıtlıyıda cıkardım posete koydum. Termal tayt vardı. Onu ters giydim. Yanı çişli kısmı ön tarafıma. Bellı olmuyor. Oturduğum yer ıslak. Ama bu kıyafet koydum. Üstündyim. Umarım baya kurur ya
tarafından
Çok kötü olmuş senin için . Daha önce böyle bir problemin varmiydi altına kaçırmak gibi
-Reklam-
+2 oy
(1,892 puan) tarafından
Nedense bana senaryo gibi geldi 
(2,886 puan) tarafından
+++++++++ katılıyorum
+1 oy
(149 puan) tarafından
Neden gelmem diyo ki insanlık hali bisi olmaz normalde durması lazm otobüsün iki saatlik yolda bile duruyorlar utanck bişi yok kurur 
(13 puan) tarafından
Kurur dimi yaa off. Eşime sence söyliyeyim mi. İnşallah kurur ya
(149 puan) tarafından
Sen blrsn canm kurur
(4,170 puan) tarafından
Kurudumu kiz  :( nerdeyse bi saat olmuş :)))  ayy bende ilk oss calistigim sene  disiarida cikmak yasak  acaba çısim gelirmiki falan diye dusunup gece pedi koymuştun camasirima.cisim gelirse az biraz rahatlicak kqdar salsam yeter  mantigiyla dusunup:))))
+1 oy
(15,695 puan) tarafından
Söyleyin diliniz yokmu muavine dursunlar bı zahmet 
(13 puan) tarafından
Durmaz ya otoban burası
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Kurumaz . Bak şimdi kalkerken oraya direk çantanı at üstüne de almissindir yanına uzun ceket hemen üşüdüm de onu giy . Bidahada koltuğa salma herkes oturuyor poponu koltuktan çıkar alta doğru sal sonra bakteri kapiyorus 
tarafından
Asya'nın annesiydi eski adım . Nisanda 2 yaşına girecek
(1,236 puan) tarafından
Yok canım bilmiyorum ben seni benim kızım 10 aylık başkası galiba
tarafından
Balım benim ne güzel konuşmuş nhnhhhn
(7,121 puan) tarafından
Shdhdhhd sağol baharım ..... Melikem canımsın bebiş nasıl dün gözüm seni aradi bulamadım .

Asyam sogol canım ❤️❤️❤️
(2,886 puan) tarafından
Askm annemlerdeydim uzun süre girmdm bebismde iyi uyumyr işte tek sknti o :)))
+1 oy
(360 puan) tarafından

Kizim 2 aylikken yolculuk yaparken bile kizim altini kirletmisti otobuste cocugu degistirirsek kokar dedik muavine en yakin benzinlikte durdu 5 dakika ihtiyac molasi verdi keske muavine soyleseydiniz bu kadar zor duruma girmezdiniz 

tarafından
Yolda nerede degistrdnz canım benzlikte oluyor mu yer
(360 puan) tarafından
Evet bazi benzinliklerde bebek alt degistirme yerleri var canim
(6,441 puan) tarafından
Yani çocukta değil ki çağır muavini söyle altına işemek ne hastalığın varsa da önlemini al uzun yolculuğa çık eşi haklı yani
+1 oy
tarafından
Iyi de kokar o 
(7,036 puan) tarafından
Ay düşünemiyorum şuan o otobüsteki insanlari
tarafından
Bana hiç inandırıcı gelmedi
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Kız gülsem mi ağlasam mı tobe bismillah üstüne uzun bişey alamaz mısın hırka falan bağla beline ne kadar kaçtı 
(13 puan) tarafından
Vala 2 3 sefer saldım resmen. Hala çok sıkıştım yaa. Durmaz her yer daglık yaa
(7,019 puan) tarafından
Islaklık çok mu bacım bi bacağına havaya kaldir belki kurur
tarafından
Yaaa Merve1112 bian hayal ettim de acaba bi bacak aşağıda bi bacak yukarıda nasıl olck:)))))))) yaaa zor bi durum aslında gülmek istemedim sadece bu yoruma güldüm canm kusura bakma . Bian hayal ettim de :)))
(7,019 puan) tarafından
Kız napiyim ne diyim yazık kadına üzüldüm az kaldirsasoyle havalanir dedim :)
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kıyafet yok mu yaninfs valizde üstüne uzun bişey almadın mi mont falan bağla yada şal falan varsa bilemedim 
(13 puan) tarafından
Aslında montum uzun ama kapatır mı bilmiyorum. Sence eşime söyliyeyim mi
(1,125 puan) tarafından
Ben olsam söylerim ki öyle durumda eşim dururdu bebeği bahane edip bende gizlice yapardım herhalde söyle ne var bunda inşanlik hali yani :)) annem aklıma geldi yaa İstanbul ilk kez geldi inmiş sıkışmış tuvalet bulamamış kadincagiz banka oturmuş isemis sonra salla belini sarmış otobüse binmiş garibim geldi kapının önünde soyunmaya başladı neoldu anne diyorum alttiama isedim dedi ne gülmüştüm;))
(7,121 puan) tarafından
Yaaa Havvam66 çok güldüm ama uzuldumde ya annene ay canım ya ❤️
(1,125 puan) tarafından
Napsin kadın :) insan olanın başına herşey geliyor işte
(2,717 puan) tarafından
Benim babam 65 yaşında  prostat gibi bisey samsuna giderken kilot bez giyiyo o geldi aklima annem diyince☺️ napsinlar insanlik hali post sahibide insan gülmeyin  başımıza  gelir kizzzz☺️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kız cokmu kaçtı kıyafetin islandimj
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Geldiğinde aslında duruyorlar soyleseydiniz benzinlik de acil ihtiyaç sonucta 
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Üzerine uzun bişey bağla mont bile olur 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Şaka yapıyorsunuz galiba diyemediniz mi çok sıkıştım benziklikte falan durabilir misiniz diye 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kurur ama üstünü molada değiştir canım , insanlık hali olabilir ama mola vermesi lazım normalde otobüsün
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Koltuğun ısınma özelliği varmı?  Varsa eşine popom üşüyor koltukları ısıt de
(2,475 puan) tarafından
Kizz otobüslerde nerden bulunsun o konfor:)
(3,244 puan) tarafından
Aa otobusmuşşş
0 oy
(5,108 puan) tarafından

O nasıl yolmuş bacım ya üzüldüm vallahi adına 

Ne yapabilirsin bilemedim şimdi montun ceketin varsa onu üzerine giy indiğinde kurusa bile rahat etmezsin ki bir de koku yapar insan idrarı necis sonuçta 
0 oy
tarafından
Canım çantanda parfüm yok mu kış ayı kuruması sıkıntı da olur sen de hasta olursun altının ıslak olduğu belli de olur of Allah yardımcın olsun gerçekten 
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Bi şal hırka yokmu yanında sar beline .
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Nasıl buluyorsunuz böyle tuhaf insanları nasıl evleniyorsunuz hayret ediyorum insan halı ihtiyaç molası verir yani ne demek seninle bir daha yola çıkmam 
0 oy
tarafından
Canım çok zor durumdasın belli ki, kalkınca sen tuvalete koş, eşine de soyle valizden kıyafet ayarlasın getirsin tuvaletin önüne, üzerini değiştir. Hasta bezi bebek bezi gibi bir şey al durduğunuz yerde, mutlaka vardır, kimseye çaktırmadan koltuğa ser açıp, üzerine otur, o ıslaklıkla yola devam etmen zor olur çünkü. Olabilir insanlık hali, herkesin başına gelebilir. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 630 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla6611 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,002 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 204 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,033 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...