0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Dünya kupası finalinde Mbappe nin 3 gol atması dikkatimi çekti 23 yaşında bir futbolcunun o kadar başarılı olması farklı geldi.  Futboldan da fazla anlamıyorum ama Mbappe yi arastimak istedim bir defa vikipedia da  okudum  bir de 2 3 videosunu izledim eşim izlerken gördü. Nerden çıktı bu Mbappe sevdası dedi. Ne alaka dedim. Hiç bakmazsın sen futbol ne bilmezdin dedi. Merak ettim ne var dedim. Bir daha bakma istemiyorum dedi. Kızdı gitti. Ne var yani zor şartlar altında başarmış gelmiş diye merak ettim.

10 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Benim eşimde kıskandı çok efendi çok şeker dedim diye:D 
-Reklam-
0 oy
(4,147 puan) tarafından
Puhahaj :))) kendi instagram kesfeti nasil  en sık nelere bakiosa kesfetine o duser.  Sende onu kislan oaan:))
(1,089 puan) tarafından
Sadece yemek var aşçılar  kebapçılar başka bir şey yok
0 oy
tarafından

Ay vallahi bu erkekler :D

0 oy
(7,121 puan) tarafından
He ya izledim maçı adamcagiz tüm takımı sırtında taşıdı . Diğerleri bir gol bile atamadı herşeyi oğlan yaptı resmen tek başına oynadı . Bence kupayı o hakketti :) embabbe bilen ben doğrusunu öğrendim 
(1,089 puan) tarafından
Demi ya en çok o haketti ama penaltılardan kaybetti
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kiz o neki benimki beni hani korsanlar filminde  Cek Serce varya ona kiskanmisdi.yeni evliydik izliyorduk beraber.cok iyi bir oyuncu deyilmi yaa dedim diye televizyonu kapadi 4 yil oldu evleneli hala onun oynadigi filmlere bakamiyommm:)
(1,089 puan) tarafından
Hahah bu daha sacmaymis
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Hahahaha bu adamlar bir değişik valla 

Benim eşimde öyle  askerdeyken  ünlü biri vardı arkadaş oldular falan işte askerden gelince ünlü bir arkadaşım var kim dedim adını söyledi  tanıdığımı söyledim dizilerde falan instagramda baktık beraber bu mu diye evet bu dedi diğer gün  bakıyorum  engellemiş hani takip etmiyorum  hayranı değilim bazen yersiz kıskanıyorlar çok gülmüştüm 

Evet bende mbappe nin oyunculuğunu  çok beğendim eşimle hayranlıkla izledik 
0 oy
(135 puan) tarafından
Ne güldüm ama kusura bakma
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Oo ben koyu bir GS taraftariyim. Çocuklardan şuan fırsat bulamıyorum önceden tüm sezon maçlarını kaçırmadan izlerdim hatta bir sürü kaçak yayın sayfaları vs takip ediyordum uygulamalar indirmiştim. Drogba nin hayatını anlatan bir kitabım vardı hatta okumuştum çok etkileyiciydi. Tüm futbolcuları ailelerine kadar araştırır bilirdim eşim hiç bişey demiyo dese kavga cikarherakde :)
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Benim eşim olsa oda kiskanirdi 
(7,230 puan) tarafından
Kısmetse olur Batuhan Varya bı yerde çıktı beraber bişeye bakarkan aaa Batuhan dedim bana baya tavır yapmıştı kıskandığı dan. Kısmetse olur izlenmemede kızıyor zaten jsjsjssj
0 oy
(6,441 puan) tarafından
 ama şöyle düşün eşin bir mankeni sanatçıyı googledan aratsa uada videolarını izlese hoşuna gider mi kıskanmaz mısın öyle bak diyelim kıskançlığına :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 474 göst.
13 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu

379,098 soru

11,348,034 cevap

34,814 kullanıcı

...