0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (2,349 puan) tarafından
Bugün sabah kayanangile gittik aslinda gitmicektim vaka sıfır burda ilçemizde dışardan gelenlerde yok gidelim dedik neyse hazırlandı gittik kahvaltı yaptık bayramlastik eşim ise gitti geldi babannesinin yanına gidecejtik sen gelme dedi niye dedm ne gerek var dedi kızımla gittiler geldiler biraz önce eve geldik sordum niye öyle yaptn diye yolda insanlar vardı diyor eee ne varmış dedim öyle yani dedi bende kıskandım falan deme dedim çünkü sevmem evet kiskandm o yuzdEn çıkma dedim diyor evet kalabalıktı ama rahatsız etti bu durum beni nereye gitsek bana böyle yapıyor 

7 Cevaplar

0 oy
(120,778 puan) tarafından
ahahahaa erkek kafasi yoldaki insanlara takmis iste
(2,349 puan) tarafından
Aynen öyle sanki beni bekliyorlar
-Reklam-
0 oy
(49,835 puan) tarafından
herkeste sokakta bekliyodu sana bakmak icin sanki sacmalamis
(2,349 puan) tarafından
Çok kıskanç canm ya valla
0 oy
(12,776 puan) tarafından
O zaman oda sokaktan geçen kadınlara mi bakıyor da seni kısıtlıyor ben böyle dusunur böyle algilarim 
(2,349 puan) tarafından
Yok canm ya o konuda güvenirim benim yanımda hiç denk gelmedm
(12,776 puan) tarafından
O peki neden sana güvenmiyor
He şey der sana güveniyorum çevreye guvenmiyorum
(2,349 puan) tarafından
Benlik durum yok guvenmese dışarı cikarmaz
(12,776 puan) tarafından
E o zaman ne gerek var böyle bi kisitlamaya ki herkesin eşi herkesin abisi sizle husumeti ilan insanlar olmadığı sürece  bana göre bu kısıtlama ve hiç haz etmem ben
(2,349 puan) tarafından
Ya o onun sorunu ben buraya anlatmak istedm sadece  ya azmelia abla senmydn az kalsn tersleyecektm
0 oy
tarafından
Kıskanır tabi kız sen de bugün beyaz şal takmissin melek gibi olmuşsun 
(2,349 puan) tarafından
Onun için yaptı zaten eminim
tarafından
:) valla ben de kıskanırım geçen deri mont giydi siyah maske taktı metrix gibiydi dedim ben çıkmam sen böyleyken beyaz maske tak yok dinlemedi apartmanda tepindim ama yine de cikarp takmadi  :D
(2,349 puan) tarafından
Ama o var yanidma biraz sacmaldi ya
tarafından
Genelde hepimiz saçmalariz bir şey olmaz ya :))
0 oy
(813 puan) tarafından

Ya eşin başka bi nedenden götürmedi yada o gittiği yerde erkekler olur diye bence 

Zaten kapalıymışsın bende kapalıyım bi kaşımız gözümüz görünüyo yani neyin kıskançlığı bu 
Ben evlenmeden önce açıktım tişörtü pantolonun içine koyardım hep eşim kıskanırdı ama kapandıktan sonra öyle kıskançlığı kalmadı eşinin yaptığı saçma bence 
(2,349 puan) tarafından
Bugün ayrı bı gzuel olmuşum ondan yaptm diyor
(813 puan) tarafından
Bahane gibi geldi bana ben olsam beni götürmediği yere onuda göndermezdim
0 oy
(8,040 puan) tarafından

Senin kocan gerçekten değişik. Kendisi sabahın köründe balık tutmaya gidiyor çoğu zaman senden habersiz. Bugün de seni bir hayli kıskandığı için dışarı çıkartmıyor. Ay gerçekten bunaltıcı bir insan anlatım tarzına göre kusura bakma lütfen. Rabbim sana da sabır versin :ermm:

(2,349 puan) tarafından
Amin canım aynen öyle
0 oy
(3,056 puan) tarafından

Bence eşin iyi sallamış :) seni kapı dışarı cokarmamasi lazım o zaman.

(2,349 puan) tarafından
Çıkarmıyor zaten canm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 412 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 522 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Aysel drsn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 218 göst.
20 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Defne_batuhan (3,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
15 Haziran 2024 Aile kategorisinde Zeyylop (3 puan) tarafından soruldu

397,162 soru

11,878,936 cevap

35,995 kullanıcı

...