0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (356 puan) tarafından
Oğlum 6 gündür hasta ateşli bu sabah kalktığı zaman çok iyiydi hava verdim ventolin öksürüğü balgamı arttı doktor hafif ciğerlerine inmiş demişti sizin çocuklarınız böyle oluyo mu devam mı etmeliyim bırakmalımıyım havayı

5 Cevaplar

0 oy
(5,877 puan) tarafından
Bırakma devam et balgamı attıkça öksürük azalacak.. Benim oğlumunda öyle oldu ventolin balgamı attırıyor rahatlıyor burnunu çok sık temizle bide
(356 puan) tarafından
Bende şimdi aldım geldim denicem inşallah iyi gelir
(5,877 puan) tarafından
Gelir ama dediğim gibi burnu akmıyor diye temizlememezlik etme burnunu sürekli çektir
(356 puan) tarafından
Aspiratörle mi
(5,877 puan) tarafından
Evet evet
(356 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(914 puan) tarafından
Doktor hava vermelisin dediyse devam etmelisin hava zaten enfeksiyonu baskılamak için veriliyor
(914 puan) tarafından
Cânım o maalesef vücudun fazla mukus uretmesi sonucunda enfeksiyona daha fazla kapılıp ilerleyen zamanlarda ciğeri ve böbrekleri bitiren bir hastalik sma gibi mutasyon ilacı var ve çok pahalı devlet karşılamıyor. İnşaAllâh öyle değildir.
(356 puan) tarafından
İyi düşün iyi olsun canım . Rabbim şifa versin çocuklarımıza çok zor gerçekten
(914 puan) tarafından
Amin amin ama doktor kistik fibrozi çıkması cikmamasi olasiligindan çok daha yüksek dedi çünkü 6aydir hep hava kullaniyoruz düzeleceği yerde daha da kötü:(
(356 puan) tarafından
Mutlaka vardır canım bi yolu ilacı derdi veren Allah dermanınıda verir üzülme
(914 puan) tarafından
İnşaAllâh cânım Allâh râzi olâ
0 oy
(3,862 puan) tarafından
canim dr kontrolunde mi kullaniyorsun ventolini
(356 puan) tarafından
Kendi isteğimle doktor kullan dedi canım 3 doktora götürdüm anlamadılar diğerinde olduğunu
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Devam et canım duzelecek  öksürük te balgamda gidecektir 
(356 puan) tarafından
Özele 2 gün önce 850 TL para verdim ama anlamadı işte iyi doktor bulamadım bir türlü ama senin söylediğin gibi deneyeyim canım Allah razı olsun
(7,376 puan) tarafından
Cümlemizden canım bizim uzman doktoru dene mutlaka iyileşecek tır
(356 puan) tarafından
Kim canım doktor
(7,376 puan) tarafından
Canım Kocaeli'de doktorumuz dur adına bakayım yazayım
(356 puan) tarafından
Ben İzmir deyim ama canım ya
0 oy
tarafından
Canım ventolin 5 günden aşağı bırakma.  Ya başlama başlarsan da 5 gün ver. Yarim  yarim gü de 4 kez veriyorum ben.  Diğeri de corteir o da günde iki kez  10 güne tamamliyorum
(356 puan) tarafından
Kaç yaşında canım seninki
tarafından
Canım küçük. 1.5 ortanca 3.5 büyük 6 yaşında.
Ama dogduklarindan beri hep aynı doktorumuz . İlk yeni bebekken falan çok hasta okduklarind 3 güm derdi sonra 5 güne çıktı bu .
Doktorum hep der ya ilaç verme ya da şükür gün kullan. Mesela antibiyotik bile öyle der. Ya başlama ya da 8 günden aşağı bırakma der.
Peditus verirdim 5 gün ver bırak derdi . 1 yaşını geçince de 8 güne tamamlardi
(356 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın boy boy hepsi :) . Aslında en sağlıklısı öyle ama ben havayı bilmiyodum
tarafından
Sağol canm cumlemizinkini  bağışlasın Rabbim❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 211 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
4 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...