0 oy
138 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,769 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 10 aylık herseyi ağzına koyuyor oyuzden plastik yada mika oyuncaklar almak istyorum parçaları çok küçük olmasin. Arabalara ilgisi çok var seviyor sürmeyi

lega çıngırak ayıcık bunların yüzüne bakmıyor neler alabilirim. Fiyatı makul olan oyuncaklar 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Ne alırsan al onun oynayacağı şeyler belli mutfak eşyaları :D
tarafından
Oyuncak alcam diye aman aman para harcayıp masraf etmene gerek yok demek istedim canım bunlar çok fena herşeyle  oynuyor
(2,769 puan) tarafından
Doğru diyorsun canm evde cani sıkılmasın diye alim dedim ama zaten evdekiler de dikkatini çekmiyor büyük atı var onunlada oynamiyor
tarafından
Aslında çocukları ben çözdüm kim neyle ilgilense o kıymetli oluyor misafir bi çocuk gelsin o oynamadığı ata dokunsun oynasın kıymete binecek koşup oynayacak biz yetişkin insanlarız oyuncaklarla oynamıyoruz bişey yapmıyoruz Buda onların ılgısıni çekmiyor biz temzlik yemek vs bulaşık onlarla ılgıleniyoruz çocukta bunlara  yöneliyor ben öyle düşünüyorum karşı taraf neyle ilgilense çocuğun ilgisini çekiyor
(2,769 puan) tarafından
Evet ya doğru diyorsun benimkide öyle bi anda kıymete biniyor demekki bizim en çok ilgi odagimiza göre hareket ediyorlar bundan sonra hep oyuncaklarla oynayım yönü değişsin bari:))
tarafından
Aynn canım kım neyle ilgilenirse kıymetli oluyor ahaha
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından

11 aylık benimki tatlım dünya bereket oyuncak dolu ev ama o kumanda asigi:D

(2,769 puan) tarafından
Yaa benimki de kablolalara takmış eline 3 lü pirizi veriyorum susuyor
(13,825 puan) tarafından
Benimkide öyle kumandanın aşığı yan dal olarak da şarj kabloları elinde geziyor:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(2,769 puan) tarafından
Hiç sorma şarj kablosuda var bizde napicam bilmiyorm valla :)
(13,825 puan) tarafından
Dönemsel oluyor xocuklarda ☺️
0 oy
(7,054 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
enim oğlum 8 aylık ışıklı sesli oyuncaklara bayiliyo geçen bimden aldım bi tane ****** sesleri müzikler notalar caliyo küçük bişey 120 tlydi öyle bişey alabilirsin ya da hani küp varya renkli takılıp sokuluyo üstünde şekiller var içine şekilleri atiyococuk onu da sevdi kız ne dicem ben geçen buzdolabı magnetleri buldum ördek arı civciv uğur böceği falan buldum ama böyle çizgi karakter gibi onları petege yapıştırıyorum benim oğlan önünde oturuyo onlarla baya oynuyo aliyo ağzına sokuyo tekrar yapistiriyo başkasını aliyo 
(7,054 puan) tarafından
Valla ben başında oturuyorum bişey diyemicem ağzına sokuyo cocuk
(13,825 puan) tarafından
Evet ne bulsalar atıyorlar ağzına
(2,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm bi bakim
(2,769 puan) tarafından
Evet gunani bende ondan korkuyorum farkında olmadan ağzına sokar diye
(13,825 puan) tarafından
Riske gerek yok☺️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 214 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
0 oy
10 cevap 110 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...