0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (2,867 puan) tarafından
Dün soba sirkeleidk ev battı fln neyse dert etmedim sabah salonu temizledim çocuk uyudu öğlen yatak odasını temizledim ama nasıl varya dip köşe bir dakika durmadım cam perde dolap yer akşam dpğumgunune gittik dönüşte oğlanı kaynanam yanına bıraktım sobaları kontrol edim dedin geldim altlarına döktüm odunu attım çocuğu Alanya gittim 15 dk snra geldim ki ne ev bildiğiniz ekmek tandırına dönmüş is is is mutfak yatak odası göz gözü görmüyor sabahtandır ağlıyorum bıktım temizlik sonrası helede bunun olması hamileyim o halde hışım çıkmış başıma gelen bakn eşimi aradım işten geldi kontrol etti falan neye ağlıyorsun diyor nasıl ağlamım ya emeğim hep çöp çöp hayla ağlıyorum nasıl altından kalkacım o koku nasıl gidecek çamaşırlar bile batmış 

2 Cevaplar

0 oy
(13,857 puan) tarafından
Ah ya ☹️☹️olacak ya işte neyse hamilesin uzulme sağlık olsun da önemli olan o cnm
(2,867 puan) tarafından
Bilmiyorm bıktım yeminle nasıl kalkıcam altından
(13,857 puan) tarafından
Yardım edebilecek kimse yok mu eşin yardımcı olsa .yavaş yavaş kendini strese sokma bir de hamilesin bebisi düşün☺️
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy kıyamam yaa çok üzüldüm. Amann uff boşver temizlik canından önemli mi üzülme 
(2,867 puan) tarafından
İnan tüm çabam boşa gitti sakinleşemiyorm sınirden nasıl altından kalkıcam, temizlemesem bykadr dert etmezdim sirkelemişiz bitmiş snra tütüyor bide odun vardı içinde sadece

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 236 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Halime cengiz (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 403 göst.