0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Dün kan verdim 26 çıktı regl tarihin ilk günü 26 Kasım ona göre 3+6 oluyorum çok az degilmi değer pazartesi çağırdı tekrar bakmaya kan için napicm bilmiyorn birde burdaki doktor doğum yaptırmiyo herkes diyo 3 aylıktan sonra değiştir eşim dedi araştırmada yap çok iyi herkes orda yapıyor ama bize 2saat uzak zorlanicm gidip gelmeye 8 ay ortasına kadar burda takip olsam doguka bı ay kala arastirnaya gitsem yaparlarmi arkadaşım 5 aylıkken değiştirdi sknti oldu banane ona git fln demiş ama akıl verin

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok çok yeni olduğu için canım değerin yavaş yavaş yukselcek
(149 puan) tarafından
Pazartesi kaç olck acaba deger
tarafından
Maksimum 100 olur ☺️
(149 puan) tarafından
İnsallahhhhh:)
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hamilemisinn hadi gözün aydın olsun 
(149 puan) tarafından
Evet canm çok saol çok yeni :)
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ben de 26 kasim adet oldum dun ya da bu gun olmam lazim ama olmadim.  Dun test yaptim cikmadi.  Sen test yaptinmi canim
(149 puan) tarafından
Evet canm benm bak koyim yoruma kan 26 çıktı
(1,118 puan) tarafından
Ama ben 2 ay once dogum yaptim.  Acaba dongum uzadimi.  Yumurtlama duzensizlestimi
(149 puan) tarafından
Olabilir de canm
0 oy
(149 puan) tarafından

Testim bu sekilde

image

(1,118 puan) tarafından
Baya belirgin cikmis.  Ben bu testten alamadim. Cubuk testte yaptim yok tu
(149 puan) tarafından
Erken gebelik testi al canm benmki erken böyle çıktı inslh vardir
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Canım kimi doktr ve hastane kabul etmiyor son aylarda gelen hastayı çünkü orda kaydın ve dosyan olmuyo ilk hamileliğimde 6 7 ay bi doktra gitim özelde kadın pat diye demez mi ben doğum iznine çıkcam doktr bul kendine hastanede başka doktr var ama Suriyeli Allah'tan özele giderken devletede gidiyodum ordada dosyam olmuştu devlete doğum yaptm arada doğum yapcan hastaneyede git bence ordada dosyan olsun acil bişey oldu zaman yakındakine gidersin 
(149 puan) tarafından
Canm burdaki ve yakındaki yapmıyor doğum araştırma yapıyor çok saçma bilmiyodm araştırma tek aracımız yok anca son ayda herşeyi götürüp doğum yapicm sknti ya doğum sonuna doğru araç bulunur da en ufak şeye mide ağrım var cekilmiyo hiç bı yer
(2,785 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım
(149 puan) tarafından
Çok saol canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 240 göst.
0 oy
2 cevap 72 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 499 göst.