0 oy
545 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar 37+6 haftalık hamileyim doktor kesmeden eşim ilacımı kesti vitamin kullanıyordum bitti 4.5 gündür içmiyorum doğuma az kaldı bşy olmaz diyor parası gidecek diye ilaçtan kesti ilacımı almıyor Doktor kesildi gerek yokmuş gerçekten bu pintiyle niye evlendim bilmiyorum evde yiyecek hiç birşey yok ona sorsan herşey var 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cok uzuldum cocuk dogunca da almaz bu bısey 
tarafından
İşte başta öyle demiyordu
tarafından
Kac senelık evlısınız
tarafından
9 aylık daha hemen çocuğum oldu
tarafından
Yanı ne dıyım zelıhacım zarara rızasıyla gıren derler bızım orda, daha basta oyle demıyordu ne basındasınız zaten olayın bır adamı tanısaydın bır evlılıkte nasıl baksaydın
(11,264 puan) tarafından
Gözde çok katılıyorum sana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üzüldüm Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Evlenmeden ne halt olduklarını bilemiyoruz çünkü 
tarafından
Aynen canım
(1,663 puan) tarafından
Üzülme Allah büyüktür ve yalnız değilsin çoğumuzun eşi böyle sen bebeğine odaklan
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Doktorun verdiği devletin karşıladığı ilaçları almıyorum reçetesiz verdiklerini alırım eşime bile sormam neden bekliyorsun ki sormadan alsana
tarafından
Para yok canım 5 kuruş vermiyor nasıl alayım
0 oy
(210 puan) tarafından
Eşiniz gerçekten şaka gibi nasıl kendi kafasına göre kese bilir bende 18 haftalık hamileyim her gittiğim de doktor vitamin ilacı kullanıyor musun diyor çok saçma bı insan Allah hidayet versin ya 
0 oy
(225 puan) tarafından
Rabbim kalbine merhamet versin eşinin insaAllah şu cuma gunu ezan vakti... 36+2 yim doktora bu gun gittim demir ilacı vitamin ve magnezyum kullaniyorum ilaclarini sakın aksatma dedi 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
İyi de o ilaçlar doğumdan sonra da kullanılıyor ki 
tarafından
İşte bunu diyorum inanmıyor
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Önceden de böyle miydi 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim. Dogum icin falan mi ayirdi ki para. Masrafli bir süreç parasimi yok senden mi esirgiyo
tarafından
Devlete götürüyor doğum için bezine beşine kıyafetine varana kadar ailem yaptı
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Ya ilaç için bişey diyemem bn hiç kulknmadim diyebilirm deil yokluktn bnm modem almyrsu ilk gebelikte kizmda herşeyi kullnyrdum bunda çok içmedim ama sen gebesin senin canın bişey ister sürekli  atistrmakik olması lazm kendimden bkyrm kan şekeri düşüyor insanın rabbim sasrtsin sana doğru getrsin eşini 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Sağlık ocağına git vitamin ilaçlarım bitti alamıyorum durumum yok varsa elinizde bana verirmisiniz de. Varsa ellerinde veriyorlar ücretsiz. Allah da o kocana merhamet versin diyecek çok şey varda boşuna hamile hamile seni üzmek istemiyorum Allah yardımcın olsun.
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra da kullanılıyor canım onlar 
tarafından
Aynen ama alamam dedi resmen
tarafından
Çok ayıp yaptığı
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bu nasıl vicdan yaa 
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Eslerin birbirini tanımadan çocuk yapması hata bu yarın bezi geç değiştir der çocuk hasta olur doktora götürmeye gerek yok derler 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 197 göst.
0 oy
9 cevap 385 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,082 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
25 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu

379,813 soru

11,369,703 cevap

34,852 kullanıcı

...