0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından

Hareketlilik ve hacim düşük arkadaşlar eşimde kimyasal yaşadım doktora çıktı eşim bı sene öncesi tedavi verilmedi doldu böyle bı ilaç verildi 3 ay kullanckmis 500 TL fiyatı kullanan varmı arkadaşlar herseyi %90 arrtiriyomus bn eşime doğal yolla herşeyi denedim inanin ki keçi boynuzu bitter çikolata doğal kürler yaptık çocuk için ilişki olmadı hiç bı zaman strese girmedik normalde alkol kullanan eşim alkole ara verdi sigarayı azalttı bı arkadaş da istiyodu bebek kayganlastirici ile girerseniz daha iyi gider spremler demiş onu da deniyoruz kullanan varmı ilacı 

image

2 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kayganlastirici kimyasal olduğu için spremi öldürür cnm. Vardır rabbimin bildiği. Zamana bırakın yada bı kontrole gidiniz 
(149 puan) tarafından
Koktrole gittik bende sorun yok eşimde sorun var diye doktor bu ilacı vermis
(6,859 puan) tarafından
Doktor verdiyse içsin o zmn cnm bilmiyrm bunu hic
(149 puan) tarafından
Teşekkür ederm yorum için :)
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Bana sorarsan dokrorsuz tedavisiz is yapma paranda biter sabrinda bu doktordan memnun kalmadiysan baska doktorla devam edip verecegi tedaviyi beklelyin kayganlastirici falan hikaye senelerj böyle gecmis heba olmus insanlar var bir kayganlastirici mi durumu kurtariyo bacim bak senelerce cocugu olmamis biri olarak nacizane fikrim bir doktorla gorusmen o sana yiginla ilac verecek zaten
(149 puan) tarafından
Bu ilacı veren doktor canm bize

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 347 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 393 göst.
+1 oy
4 cevap 262 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.

374,639 soru

11,205,266 cevap

34,507 kullanıcı

...