0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Kızlar bugün son karar verildi testler yapıldı Malesef geniz eti ve bademcik ameliyatına karar verildi. Kulakta da sıvı birikmiş ameliyat sırasında kendiliğinden akmazsa tüp takılacakmış sıvı boşaltımı için. Çocugu bu ameliyatı olan narkozu hemen attı mı kolay geçti mi o süreç i, evet işlem basit ama beni düşündüren narkoz alacak olması şuan. Yarın gün almaya gidicez, allah dermansız dert vermesin her zaman derim buna şükür :/

12 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kaç yaşında . Eltimin oğlu oldu her bünye bir değil ama kusarak attı narkozu ve 2 gün içinde toparlandı zaten olduğu gün biraz huysuzluk oluyor sonra düzeliyor . Eltimin oğlu beş yaşında oldu......Çok geçmiş olsun 
(7,121 puan) tarafından
Kız öyle değil ya :) girdirirler sanırım galiba bilmiyorum yada senin yanında uyuturlar
(25,224 puan) tarafından
İnşallah ya daraldım:(
(7,121 puan) tarafından
Sakin ol derin nefes al hiç birşey olmayacak geçecek gidecek yarın olsun doktor sana güzel bir bilgi verir
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah Allah razı olsun
(7,121 puan) tarafından
Sende de ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin bir şey sormak istiyorum oğlunda geniz akıntısı da varmıydı görümcemin kızının sürekli tekrarlayan geniz akıntısı varmış ilaç kullanıyor  sonra geri başlıyormuş 9 yaşında dogru düzgün nefes almadığından orta kulak basınç yapmış ilaçlar fayda etmezse tüp takarız demişler bir sormak istedim 
(25,224 puan) tarafından
Evet canım geniz akıntısı sürekli boğaz enfeksiyonu ve kulakta sıvı biriktiği için de tüp takılacak ameliyatta
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Selin kuzey geçen sene Kasım ayında geniz eti ameliyatı oldu yatış olduktan sonra sakinleştirici bı şurup verdiler gülerek girdi ameliyata ameliyat sonrası ayılma odasında çok ağladı çok korktu biz olmayınca narkozu istifra ederek attı yarım gün yatış yaptı  hastane sonra çıktık ilk 10 gün beslenmesine çok dikkat ettik 1 ay da kuruyemiş vermedik tahriş olmasın diye 

Hastane çantana fazladan pijama takımı iç çamaşırı yelek hırka koy çok istifra etti kuzey bir de oyuncak kitap falan al mutlaka sevdiği şeylerden 

Bizim de kulak sıvısı ölçümü yapılıp tüp takılacak 

İnşallah çok canı yanmaz kuzey 2 saat kesintisiz ağlamıştı :( 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım çok ağlamaz inşallah yavrum boğazı daha çok acır yoksa:( battaniye falan aldın mı yanına
(12,854 puan) tarafından
Evet canım tek kişilik TV battaniyesi var ya onlardan almıştım ağladıkça daha çok acımıştı kuzeyin boğazı :( inşallah çok ağlamaz Ömer de canım belli oldu mu
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah bademcik olmasaydı en azından acıtacak olan o olcak Malesef :( salı günü sabah 6 30 da yatış olcak 7.30 da ameliyata alacaklar
(12,854 puan) tarafından
Kolaycacık atlatırsınız inşallah canım
0 oy
(705 puan) tarafından
Çocuğum değil ama ben cocukken olmustum.Geniz eti ve bademcik ameliyati oldum 6 yasinda  flndim.Tek hatirladigim uyandigda bogazim acimisti o kadar gerisi yok basit bir ameliyatti 90 li yillarda simdi hepten basitlesmistir.Ve inanin hic hasta olmuyorum ben herkes gripten yıkilirken ben hep cok iyiyim 33 yasindayim 1 kere serum taktirmislig yok hayatimda
(25,224 puan) tarafından
Maşallah inşallah oğlumda artık hasta olmaz çok yıprandı bu sene
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Canım benim yeğenim 9 aylıkken damak yarığı için ameliyat oldu ameliyatı 3 saat sürmüştü ameliyattan çıktıktan sonra bir saate kalmadan kendine gelmişti. Bademcik daha hafif bir ameliyat evelallah hiç bir sıkıntı çıkmaz sen gönlünü ferah tut çok geçmiş olsun inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Benim yolum oldu Mayıs'ta 2.5 yaşındayken.geniz eti alındı ve tüp takıldı özelde oldu zaten giderken şurup veriyorlar döndüğünde de burnu hafif kanamisti biraz agladi ayilirken kusma vs olmadı 45 dk sersemledi sonra bütün odayı kurcalamaya başladı dondurma soğuk süt vs yumuşak ve soğuk şeyler ile besledim 

O sıvı birikmesi berbat bir hiç yalnız geçen gün benimde başima geldi Allah'ım ölüyorum sandım 

Rabbim şifa versin korkma çok basit bir ameliyat 
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun soguk asla yemez napıcaz bilmiyorum :(
(3,585 puan) tarafından
Sıcak olmasın soğuğa yakın olsun yumuşak şeyler yiyecek çorba püre yoğurt vs
(25,224 puan) tarafından
Yogurt ta yemez keşke yese yogurt çorbası götürcem yanımda
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Selo ne yaptın canım 
(25,224 puan) tarafından
Salı sabah 7.30 da ameliyata alacaklar canım :(
(7,121 puan) tarafından
Üzme kendini sonrası çok rahat olacak ateslenmeyecek sık sık hasta olmayacak kulağı ağrımayacak
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Bırebır ben kucukken gecırdım olur mu :D hemde dedıklerının hepsını bademcık genız etı ve tup takılması aynı amelıyatta oldu

(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun sanada canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Arkadaşımin kızı oldu geniz eti bademcik ve kulağına tüp takıldı. Dikkat etmesi lazım bir süre sıcak şeyler yedirmediler çocuğa dondurma yediriyordu sade sütlü olandan annesi. Narkozda sorun yasamadilar kendine gelmiş çok rahatmis. Benim kızımın da geniz eti var 3 buçuk yaşında ilaç verdiler küçülmedi 2 3 sene sonra ameliyat olması lazım dediler bekliyoruz o yaşa gelsin diye. Ameliyat olcak
(25,224 puan) tarafından
Benim oğlum 2 bucuk yaşında salı günü sabaha gün aldık hayırlısıyla :/
(3,151 puan) tarafından
Erkenmis aslında genelde bekletiyorlar. Arkadaşımın kızına da 2 3 yaşında demişler ameliyat ama 5 6 yaşında olur demişler o yaşta yaptılar işte. Biz de bekliyoruz o yaşa gelmesini. Sizin farklı olabilir erken yaptıklarına göre inşallah hemencik atlatır merak etme korkulacak bişey yok ❤️
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim canım senden de
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim kızımda 21 aylik 18 aylikken geniz eti buyumesi teşhisi kondu gidişata göre yaş bekliyor doktorumuz.icinizde ki korkuyu endişeyi ben yüreğimde hissettim benim kızımda aynı rahatsızlıktan muzdarip size gönül ferahlığı yavrunuza acil şifalar dilerim.
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun bugün görüştük salı sabah ameliyata alıncak:(
(3,007 puan) tarafından
Insallah hersey çok kolay ve rahat olur sağlığına kavuşur minnoş dualarımız sizinle.
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(100 puan) tarafından
Geçmiş olsun 2 çocuğum aynı anda girdi aynı anda çıktı ameliyattan inan ki basit ama o ameliyat kapısında ağlamadan içim çıktı kucağımda o doktora verdiğimde içim yandı olduğum yerde yığıldı başta kendini buna hazırla güçlü olmaya çalış narkoz çabuk attılar açıkçası ama ameliyat sonrası biraz zor hatta baya zor onların karşısında sende aç kalıyorsun onlar yutkunmakda çok zo4landiklari için ağrılı okuyor 2 hafta epey zorlanrsinz ama snr rahat ediyorlar o süreçte sen ne kadar güçlüyse o kadar kolay atlatırsın ben 2 çocuğumu birden yaptırdım fazla fazla acısını yaşadım zorlandım sana bunu anlatıyorum ÇÜnku zorlanacaksin canım benim keşke biride bana anlatsaydi kendimi hazirlasaydim daha kolay olurdu Allah yardımcın olsun çok şükür ama snrsi güzel iyilesiyorla4 ve herkesin yanildigi hep hasta  olur onlar dediğinin tam tersi oluyor eskisi gibi hasta olmuyor zaten onları zorlayan bademcikleri gidiyor şimdiden çok çok geçmiş olsun canım sormak istediğin birsey varsa sorabilirsin 
(25,224 puan) tarafından
Ayılırken nasıl oluyo canım ağlıyo mu off:( süt içmiyor benimki yogurt ta yemez dondurma ağzına sürmez soguk su anca zorla içiririm soguk şey asla sevmez napcam bilmiyorum :( havlu ne için kullandın
(100 puan) tarafından
E canım ister istemez ameliyathane nasıl geçtiyse o an yaşıyorlar benimkiler çok ağlamış ameliyatta bağırmış çıktılar bağırıp ağladılar ayilana kadar ister istemez mide bulantısı kusma oluyor silersin çocuğu diye nolur nolmaz
(25,224 puan) tarafından
Anladım canım tamam sağol allah razı olsun inşallah çok ağlamaz dayanamam:((
(100 puan) tarafından
Ya canım sonra iyiki diyorsun o anlar zor oluyor ama snr iyiki yaptırmıştı kurtulmuş diyorsun
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim şifaa versin şimdiden çok geçmiş olsun.. bende 5 yaşımdayken geniz et bademcik ameliyatı olmuşum iyi ki de olmuşum gerçekten doktor ameliyat olmazsa gelişimini etkiler vs demiş bizimkilerde yaptırmış şuan çok rahatım şükürler olsun inşallah senin çocuğunda kolay atlatır canım... Endişe ve kaygılanmalarını o kadar iyi anlıyorum ki benim oğlumda 54 günlükken hem ameliyat hem sünnet olmuştu o an o hastane başıma yıkılacak sandım küçücük bebek 7 saat boyunca aç kaldı nasıl ağlıyodu yavrum bende onunla beraber tabi.. dayanılması çok zor bi durum vallahi bir anne olarak çocuğuma gelen bana gelsin diyorum hep vallahi onları öyle hasta güçsüz görmek heleki bıçak altına yatacağını düşünmek çook zor bi durum Rabbim yardımcınız olsun inşallah bu süreci çok kolaylıkla atlatırsınız bu da geçti bitti dediğiniz bir yaşanmışlık olması dileğimle şimdiden çok geçmiş olsun canım üzme kendini sakın çocuklar her zaman hissedermiş biz güçlü olalım ki onlarda çok iyi olsunlar ❣️
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim bugün gün aldık salı günü 7 30 da ameliyata alıncak gün alınca o kadar strese binip doldum ki zor tutuyorum kendimi güçlü görünmek için çünkü eşim hiç soğukkanlı bir insan değil o resmen çöktü Allah dermansız dert vermesin buna şükür tabiki ama sen anlıyorsun işte
(774 puan) tarafından
Aminn canım öyle tabiki insan psikolojik olarak çöküyor gerçekten.. benimde eşim dayanıklıdır ben çok duygusalımdır heleki çocuğuma bişey olmasınn çok kötü oluyorum.. ameliyatını hayırlısıyla olur kurtulur inşallah kuzum bolca dua edin
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah amin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pinaralin (1 puan) tarafından soruldu

379,106 soru

11,348,230 cevap

34,813 kullanıcı

...