0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Kızlar dün sabah oldu ameliyat gece çok ağrısı vardı sürekli uyumak istiyor ama acıdan uyuyamıyor sadece sıvı besleniyor oda 2 kaşık anca zor yutuyor. Hiç keyfi yok uyumak istiyor hep yere yattı halının üstünde uyudu yatak serdim yere aldım orda uyuyo şimdi. Hani kolaydı bu süreç çocugum mahfoldu :(( inşallah çabuk geçer 

12 Cevaplar

0 oy
(119,519 puan) tarafından
kiyamam yaa      
(25,224 puan) tarafından
Hala uyuyo sevdoş ya doktor normal dedi
-Reklam-
0 oy
(914 puan) tarafından
Oyyy yavrum yâ rabbim acil şifalar versin inşaAllâh
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Süreci bilmiyorum henüz deneyimleme fırsatımız olmadı ama sizin anlatikariniz ile kızımda olan rahatsızlıktan dolayı bende telaşa kapılıyorum Doktoru ile iletişime gecebildiniz mi ameliyat sonrası kaç günde toparlanacagi yönünde bilgi verdi günü rahat geçirmesi için agrisi kesici vs herhangibir ilaç vermedi mi 

Allah yardımcınız olsun inşallah çabuk atlattır.
(25,224 puan) tarafından
Canım hep görüşüyoruz doktorla sürekli msjlaşıyorum en ufak bişey de sakin olun normal bişey geçicek ilaçları düzenli verin diyo yarın kontrole çağırdı zaten bakıcak. Bir sürü ilacı var kulak damlası var tüpte takıldığı için kulağa antibiyotik var ama yavrum çok zor yutuyo yarısı yere gidiyo nerdeyse agzında tutarak uykuya dalıyo akıp gidiyo. Ağzını tutup bana öptürüyo geçsin diye içim parçalanıyo :(
(3,040 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm ya çok geçmiş olsun içinizi ferah tutmaya çalışin iyi seyler düsunun iyi olsun .minnos inanıyorum ki yarına epey toparlamis olacak Allah tez zamanda şifa versin inşallah.
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun hala uyuyo öylece kalkmıyo doktora sordum normal endişe etmeyin dedi
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Kuzu normalde gerçekten basit bir ameliyat ama çocukta travma oluşmuş olabilir geniz bölgesinde sinir olmadığı için ağrı acı yapmaz yapmaması lazım her çocukta bir olmuyor demekki
(25,224 puan) tarafından
Sadece geniz eti olsaydı evet hafif geçiyormuş ama hem bademcik hemde tüp takıldı hem boğazı acıyor hem kulakları yavrumun. İlaç çok verdi çok zor yutuyor ağlayarak, yarısı yere gidiyor zaten :(
(3,660 puan) tarafından
Ha bademcikleride alındı doğru onu unuttum ben belki o ağrı yapıyordur kıyamam ya
(25,224 puan) tarafından
Evet canım acıyan o zaten bide kulakları inşallah uyanınca daha iyi olur kaç saattir uyuyo hala :(
(3,660 puan) tarafından
Uyusun elleme yorgun düşmüştür kuzum gecicek bu günlerde hiç gormemise dönersin inşaAllah sabır
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah iyi olsun da yeterki
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Oy çok geçmiş olsun canim tez vakit atlatır insallah
(25,224 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım
0 oy
(399 puan) tarafından
Cnm cok geçmiş olsun benimki sadece gebiz eti qlinmasina rağmen birkac gün biraz zor geçti qra ara agrisi olurdu ağlardı sizin bide bademcik var ilk birkaç gün illq zorluğu olir boğazı açır yutkunurken dondurma demiştir doktor hala veriyor musun birde *** sık şu ver cocuga bir yudum da olsa icir boğazı kurumasın kurursa cok acır ağrı kesici muhakkak ver birmac gün dondurmaya devam ediliyorsa onu da vee ağrısını alir
(25,224 puan) tarafından
Canım asla dondurma yemiyor soguk şeyler sevmiyor soguk su zorla şırıngayla veriyorum onuda ağzında ısıtıp tutuyor :( ilaçlarını bile zor yutuyo yarısı ağzından yere akıyo
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Inşallah çabuk geçer  canm. Dondurma verebilirsn iyi geliyor aslında.doktoe tavsiye etti mi bilmiyorm ama bizde öyle  yaparlar hemen iyileşir 
(2,297 puan) tarafından
Anladım canm rabbim şifa versin ınslalah.. geçer üzülme olurmu sevdiği şeyler ver belki mutlu olur kendine gelir
(25,224 puan) tarafından
Neler neler yaptık canım en sevdiği arabadan aldık ışıklı sesli biraz oynadı sonra bakmadı bile arkadaşım sevdiği kamyonlardan almış gelmiş bir iki oynadı bıraktı
(2,297 puan) tarafından
Ne seviyor bende göndereyim ona canım
(25,224 puan) tarafından
Ah canım çok sağol allah razı olsun senin düşünmen yeter güzel kalpli dua et yeter yavrumun acısı çabucak geçsin diye
(2,297 puan) tarafından
Allah sizden de razı olsun canım benim bol bol dua edicem her namazda Insalla h çabuk iyileşir
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Aaaaa kıyamam bebem yaa,benim oğlanda olmuştu Selo korkma yarına bişeyi kalmaz bebeğim 

Bunları burdanmı duyacaadım :ermm: 

Allah şifa versin 

(25,224 puan) tarafından
İnşallah inşallah niho. O pis kardaşın söylemedi mi senin çocukta da böyle şeyler olmuş uydu
(14,428 puan) tarafından
Acıyor diyordu tabii ki ama öyle çok fazla bi nazlandığını hatırlamıyorum
(25,224 puan) tarafından
Valla çocugum ağzını zor açıyo niho bugun yarım biberon su içti sadece ilaçlsrı zor veriyoz
0 oy
tarafından
Geniz eti kolay ama bademcik o kadar basit degil. Kizim 4 yasinda oldu ameliyati ilk 3-4 gun cok zordu. Sonra acildi normale dondu gecti gitti. Bol bol dondurma ve soguk yogurt yediriyoduk, pipetle su iciyodu yudum yudum. Agrisi vardir su an normal yasadiklariniz, 3 gunden sonra bi tik normale donecek merak etme.
(25,224 puan) tarafından
İnşallah inşallah. Pipetle su içmesi yasak çekerken baskı oluşabilir kulaklara kanama olabilir dedi tüp takıldı çünkü iki kulağa da. Doktorda normal diyor yine konuştum. Dondurma asla yemiyor nefret eder soğuktan şırıngayla su veriyorum sadece içtiği o, oda çok zor yutuyor
tarafından
Tup varsa dogrudur canim, bizde yoktu pipetle iciyodu o yuzden. Gercekten cok normal bu arada hic korkma, bademcik zor bir ameliyat sonrasi oldukca agrili ama 3 gun bak sonra cocuk aciliyor. Yudum yudum icir sen 1-2 gunu daha gecirin kendine gelecektir
(25,224 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım aç susuz öylece durması mahfediyo beni allahım dermansız dert vermesin buna şükür
0 oy
tarafından
3 defa oldum 

Yine büyüdü dahada olmm 3. De baymdi hala tranma yaşıyorm 
(3,660 puan) tarafından
Geniz etinmi tekrar büyüdü
tarafından
Evet 3defa oldum yine büyüdü zor amlyt baymdilarsa daha zor
0 oy
(3,781 puan) tarafından
Soğuk süt ve dondurma yedirin. Biz tonsil ameliyatı olan çocuklara mutlaka yediriyorduk. Dondurmanın içinde parçalar olmasın sade dondurma yedirin çok rahatlar
0 oy
(399 puan) tarafından
canim msjimi görünce cevap verenilirsen cok sevinirim bugun sanah kizim bademcik ameliyati oldu aynu senjn anlattığın gibi ya ne uyuyabildi ne dondurma yiyor 2 yudum su zor iciyor bide üstüne oksuruk başladı bizde çok korkuyorum ya ins öksürüğümuz bari gecer sizde oksuurk oldu mu bide çocuğun ne zaman biraz normale döndü cok endişeliyim ya ağlayıp duruyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 126 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 298 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 237 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,417,134 cevap

34,968 kullanıcı

...