0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar ben nasıp olursa 2 hafta sonra Allah'ın izniyle kızımı kucağıma alıcam gün aldım ama oğlum için biraz kararsızım Sezaryen günü yatış olucak Allah'ın izniyle sabah ,7 de yatış yaptır dedi ben önceden yanımda götürürüm dedim ama eşim çocuk orda perişan olur ben kendine gelince gidip getirirm dedi 15 sürüyor hastene ev arası gidiş geliş yarım saat sürer aracımız var çok şükür ama sabah erken saatlerde olunca oğlumu uykudan uyandirip götürmek istemiyorum hem uykusuzluk hemde beni öyle ağrı içinde perişan vs. Görüp korkar diye düşünüyorum.

Annemi çağırırim o kalır yanında diye düşündüm esidme annemlere bırakırız diyor ama kaynanam çalışıyor pazartesi günü olucak herkes işte görümcem evde olucak onada pek güvenemiyorum hiç öyle bırakmadim tüm gün dün kan vs. Vermek için bıraktım gittik geldik ama içim rahat değildi çikolata ekmek veriyor öyle yemek vs. Yedirmisligi yok oğlumda zaten yemez ama annemi dinler yer bakar gözü gibi evimle kaynananin evi arasında 5 dk var eşim yakın diyor gider gelirim diyorda ben içim rahat değil anneme bırakıcam dedim napicak sanki diyor kız kardeşim bende gelicem dedi kaynanam daha belli değil ki kesin gelmz görümcemle ilgili konuşurken abisinin yanında olur dedi öyle değince biraz alındım eltimde izin alıp kaldı yanında önceki doğumumdada eşimle kız kardeşim kalmıştı yine kardeşim kalır sanırımda eşim oğlumun yanında kalsın diye düşünüyorum sizce hangisi kalmalı 

21 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Allah razı olsun kaynanam baktı gerçi birlikte yasiyoruz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 487 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 427 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu