0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (173 puan) tarafından
Hanımlar 12 günlük bebeğimin çok fazla gazı var 2 gündür cok az yapiyor yardımcı olmaya çalışıyorum ama yine de yapamiyor belli bi sure sonra kendi cikariyor ve gazdan karni şişti doktora götürmüştük bugün gaz damlası verdi ama hiçbir yerde bulamadık şehir dışından sipariş verdik o gelene kadar bebeğimin rahatlaması icin 1/2 damla zeytinyağı versem bi sorun olur mu

5 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hayr sakın verme canm cok cok cok kucuk zeytın yagı ne yapcakkı ona asıtlı sey kaldıramaz kolık bı bebekse kıraz cekırdegı yastıgı alın cocuga kullanın ayagını sıcak tut yesıgıne octıgıne dıkkat et masajlar dogal yaglar la masaj yapın muhaakkak gecer el kadr bebe ıcınde tutamaz ya youtubeye gırın gaz cıkarma taktıklerı car onu uygulayın 10dk ıcınde kesın yapıyolar
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Zeytinysgini karnina masaj yap gaz damlasi al metsil biogaia vs ayaklarinin altina masaj yap havluyu isitip  ilik sekilde karnina koy  gogsune daya pispisla oylede rahatliyor bebekler
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Verme sakına, biz kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri almıştık mikrodalgada bir dakika ısıtıyorum gazı rahat çıkıyordu hala kullanıyoruz zaman zaman 17 aylık olduk ve rahatlatıyor aklında olsun canım 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
12 günlük çok küçük 2 haftadan önce gaz olmaz diye biliyordum. Bana da doktor zeytinyağı ver dedi 3 ayliktj 1 çay kaşigindan az verdiğim halde yutamadı boğuluyordu. Verme sakın karnına masaj yap 
0 oy
(480 puan) tarafından
Ben yanlış hatırlamıyorsam 10 günlük kontrolde doktorumuz zeytinyağı verebilirsin gaz damlası yerine demişti. Hiçbir gaz damlası işe yaramaz boşun akimyasal verme onun yerine günde 23 kere 1 çay kalıpı verebilirsin dedi. Biz gaz damlası kullanmadık hep zeytinyağı verdim hala veriyorum 8 aylık olacak. Ama yutması zor oluyor küçükken o yüzden damla damla verseniz iyi olur 
(480 puan) tarafından
Günde 2/3 kere

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 227 göst.
0 oy
9 cevap 230 göst.
16 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 228 göst.
22 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tubikdeyinlutfen (1,550 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 159 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu

381,111 soru

11,409,308 cevap

34,946 kullanıcı

...