0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (71 puan) tarafından
Dikişsiz normal doğum istiyorum inşallah. Suda doğum bunu kolaylaştırıyormuş. Suda doğum yapıp kesi stilmayan anne var mı. Nasıldı doğum ve hastane suda doğum olduğu için ek ücret talep etti mi?

3 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Suda yapmadım ama dikiş ve kesi atmayan doktor buldum İstanbul Pendik bölge Hastanesi'nde . Orda yaptım ve dikişim de kesim de olmadı çok şükür 
(7,643 puan) tarafından
Konyalıyım Konya'da yaşıyorum. Evlendim evleneli okuyorum. Açıktan değil bu arada :) eşimle severek evlendik, arada problem oldu, çok kez gittik geldik ama şimdi iyiyiz çok şükür. İnci tanemiz var evliliğimizden ❣️ kızımla hala okumaya devam ediyorum. Bu sene mezun olmam için dua et bana nolursun :D
(7,121 puan) tarafından
Ederim tabi inşallah mezun olursun . Maşallah kızına . Konyayi severim Zehra vardı Tuğba var Konyalı çok sıcak çok samimi dostluklarım Zehra gitti siteden ama olsun çok güzel yürekli bir insandı . Öyle :)
(7,643 puan) tarafından
Yaa. Ben buradan tanısam da görüşemem sanki öyle geliyor ☺️ gerçi eşimle de Twitter'dan tanışıp evlendik de ☺️
(7,121 puan) tarafından
O kadar iyiler ki benim 3 kişi var burdan konuşup görüştüğüm vatsapta inşallah yuzyuzede olur
(7,643 puan) tarafından
Ya hadi inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hayalim budur valla. Kızımda çok.istedim bulunduğumuz şehirde yoktu yoksa kesin yapardım 
0 oy
(3,179 puan) tarafından
Ne kadar suda doğum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 430 göst.
2 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 152 göst.