0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Selam kızlar 

Kontrolüm vardı bugün biliyorsunuz 

Çatı muayenesi valla öyle anlatılan gibi korkulacak birşey değilmiş.  Ne zaman oldu bitti anlamadım bile :)

1 cm açılmam var 

Su oranı min.80 olması gerekilen 72 çıktı 

Çok düşük değil ama günde en az 10 hareket etmezse haberim olsu dedi doktorum 

Pzt. yeniden gorucek

Açılmayı hızlandırmak için ne yapabilirim?

Su için önerileriniz varmı ?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ben sana ne dedim öldürmüyor da süründürmüyorda dedşm dimiiii
tarafından
Valla öyleymiş canım anlamadım bile bakması ile 1 cm açılma var demesi bir oldu :)
tarafından
Millet abartmayı çok sever
tarafından
Of of neler dediler nasıl korkuyodum bilemezsin cidden korkulacak bi durum yokmuş
tarafından
Kız bilmem mü bana da nelrr diyorlardı kapa kulaklarını çünkü bu bişey bilmeyenler hep konuşucakk
tarafından
Valla doğru söylüyorsun canım ❤
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim de öyleydi 2 hafta bol su içtim ve haftada 3 kere kontrole çağırdı beni suyu kontrol etti 39+3 de kontrole diye gittim suyum baya azalmış suni sancı ile doğum yaptım normal doğum 
tarafından
Harekette azalma olursa beklemeden gel dedi zaten canım doktorda . Bol su içeyim bari bende :)
(383 puan) tarafından
Sizin ictigniz su ile bebgin suyunun alakasi yok diye biliyorum bebegin suyu bebegin idrarindan olusuyodu sanrsam
(3,681 puan) tarafından
Doktorum bol su iç dedi öyle bişey olsa öyle demezdi herhalde ::)
0 oy
tarafından

Açılma olması iyi birşey devamı gelir. Squat hareketi sıcak su bol bol yürüyüş hareket yaparsan hemencecik doğurursun :)

tarafından
Inşallah canım sağolasın ❤
0 oy
(921 puan) tarafından
Eger yapabilirsen ev isi yap otir kalk suguat yap :)
tarafından
Ev işi yapıyorum zaten canım ama squat da deniyim bari :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eğer suda önemli bi azalma olursa doktorun bunu yapıyor rahime uyarı vererek doğumu başlatabiliyor.yani senin yapacağın çok birsey yok sanırım 
tarafından
Suni sanci sanırım bahsettigin şey demi
(2,267 puan) tarafından
Yok hayır çatı muayenesinde doktor eli ile müdahale ediyor çok can yakan birsey değil, nişan geliyor sonra bi kaç gün içinde de doğum oluyor .
tarafından
Hiç duymamıştım bunu teşekkür ederim bilgi için canım  doktor bana alırız su sorunu olursa dedi oda alırız derken sezeryandan bahsediyor sanırım
0 oy
tarafından

postum yukarı çık :angel:

0 oy
(389 puan) tarafından
Kuzum neden gittin belirtilerin mi vardı benimde bugün sık sık kasilmalarim oluyor düzenli bir şekilde adet ağrısı gibi sancı.gidip geliyor 36+6 bende gideyim mi acaba acile randevu bulamiyoim
tarafından
Canım rutin kontrolüm vardı beni öyle gitmiştim.  Herhangi bi sorunum yoktu yani ama kasilmalarinin aralıkları sıksa mutlaka git riske atma canım son zamanımız.
(389 puan) tarafından
Eşim hazırlığını yap akşama doğru gidelim dedi bende tamam dedim hem eksiklerimi tamamlamış olurum
0 oy
tarafından
Bende senin gibi oldm gittim suni sancı ile Doğum   yaptm Alllah yardım etsin 
tarafından
Allah razı olsun ❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 132 göst.
29 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bglm_ftma (5,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nazlı mert (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu

376,806 soru

11,276,606 cevap

34,667 kullanıcı

...