0 oy
989 göst.
Aile kategorisinde (521 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Eşimle severek evlendik.Uzun yastıklar varya eskiden her evde olan ondan isterdi.Ki ayrı yatmayalim tek yastıkta ve küstugumuzde bile aynı yatağa girelim derdi.Ben tek yastığı istemedim olmaz bak görürsün derdim cnku rahat olmuyor diye.Neyse şimdi 2,5 yaşında kızım 6 aylık ikizlerim var.Kizima yatak aldık ama daha yatamadi orada ayirmadik.ikizler doğdu .Aynı yerde odada yatmaya karar verdik Havada soğuk olunca birde kızım bezi bıraktı ama hala tam alışamadı altına yapıyor ve gece uyanır annede anne ,Neyse eşim arada kendini yatak odasına atar ama ben kızarım hep.Kırılıyorum.Diyorum ne olursa olsun birlikte yatalım Bak ayrı yatan insanlar uzaklaşır.Evlenmeden ayrılmayacağız diyen sendin diyorum Yorgunum şöyle böyle der.Dedim tekrarlarsan bu durumu birdaha yanıma yatma ,benden de birşey isteme. Dün yine gitti çocuklarla uğraşıyordum kayinvalidemgille uyudu yatak odasında ,tamam anlıyorum birşey demedim. Yatakta yatmakta rahatlık bende özlüyorum ama bana destek olsun istiyorum onuda geçtim ayrı yatmak bana ters hala anlamıyor.Muhabbetimiz bozulur.Dun gece çağırdım çocuklar uyuyunca bana vida falan diyor sanki uyku sersemiymis gibi ama eşim o kadar sayiklamaz sırf bana numara yapmak için yaptı.Bende kızdım benle yatma bundan sonra dedim. ama o yatak odasında uyudu tabi.Ama tinlamaz bence çok zoruma gidiyor.İki insan arada bile olsa ayrı yatmaz bence çok mecburi bir durum olmadıkça.Beni tanıyor hala aynı şeyi arada yapıyor ama çok değil.Ha birde kaynanam gil karışır hadleri gibi .Gitsin uyusun ya dinlensin o çalışıyor falan diye.Dahada laf ederlerse saygimi bozucam cidden

42 Cevaplar

0 oy
(10,459 puan) tarafından
Bence çok takılıyorsunuz bu ayrı yatma işine 3 sne olacak muhabbet kesilmedi bizde :) 
(10,459 puan) tarafından
5 senelik evliyim 15 senede uyumasak beraber Allah ın izini ile bit şey olmaz bana göre de canım. Mevzu aynı yerde uyumak değil bana göre. Sen nasıl rahat ediyorsan öyle yap tabi ki bu da bizim evliliğin dinamiği. Bizde eksilen bir şey yok
(521 puan) tarafından
O hastalık ve mecburi durumları saymıyorum zaten .o süreçleri bizde yaşadık.keyfi durumlardan bahsediyorum canim
(1,539 puan) tarafından
13 senelik evliyim yastığımı alıp bazen ben geçerim salona oğlumda aramızda yatıyor çok bunalıyorum bi süre sonra insan rahatlık istiyor bizde soğuma falan olmadı aksine ben kaçtıkça o kovalıyor olmadığımı farkedip yanıma geldiği gecelerde flörtleşip cilveleşiyoruz :D
(521 puan) tarafından
Sonuç olarak yine beraber takılıyorsunuz kaba tabirle.Ben asla ayrı yatmam ondan da bunu beklerim
(1,539 puan) tarafından
İşte canım bazı şeyler inatla değil kendiliğinden olur akışa bırak ben ısrar etsem illa birlikte yatıcaz diye eşimde sinir olur bende sinir olurum ne alaka yani çocuklarla zaten rahat uyuyamıyoruz çok sıkıntıya gelen bi kadın değilim ben kişi kendini nasıl rahat hissediyorsa öyle davranmalı
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
6 yıllık evliyim ayri yatmadim esimde yatmaz kussem bile yatarım yatağıma  hatta 3 4 gundur hastayim grip sana gecmesin dedim salona da yat aşkım dedim yok bebegim geçerse senden gecsin dedi gitmedi 

Ayri yatanlar tuhafimq gidiyo evlilikte yatak ayrilmaz
(521 puan) tarafından
Bende aynen kussemde ayrı yatmam , yatmamamiz gerektiğini söyleyen de eşimdi halbuki yıllar önce .Ama maalesef öyle yapmayan yine kendisi
0 oy
(2,363 puan) tarafından
canim 4 senelik evliyim kızım dogdugundan beri ayri yatiyoruz ama sevgimiz saygimiz hic bitmedi cunku cocuklarla hep beraber yatmak cok zor oluyo 
(521 puan) tarafından
Benim çocuklarım onu rahatsız etmiyor ki işte sorun bu Ha hasta olurlar ağlarlar sürekli o ayrı ama inan uykusu bolunmuyor ki gık deseler ben kalkıyorum zaten .uykum 2 saat belkide .Ona rağmen o uykusuz yorgun oluyor bense hiç gorulmuyorum ne yazık ki.
0 oy
(480 puan) tarafından
Bende ayrı yatmaya karşıyım. Bazen eşim benden sonra yatar TV izlerken uyur kalır koltukta gece uyanıp gider kaldırır getiririm. Çocuk olunca anne yanı beşik aldım , bir tek eşim hasta olunca ayrı yatıyoruz bulaşmasın diye onun dışında hiç sevmem ayrı yatmayı eşim benim gibi düşünmüyor bu yüzden arada didiştiğimiz oluyor ama mümkün olduğunca beraber yatmak isterim. Bir daha yanıma gelme demezdim ama ben çünkü benim eşime bunu söylesem bidaha gelmez bilirim 
(521 puan) tarafından
Benimkide TV karşısında uyurdu ama şuan o mümkün değil uyandirincada kızardı.yanima gelme deme olayima eşim o kadar sert çıkmaz hatta sinirimi anlar ama oda geçer diye düşünür.Ama yine yapacağını arada yapar gider yatar benden ayri
0 oy
(3,484 puan) tarafından
22 yıllık evliyim 4 çocuğum var daha hiç ayrı yatmadik ben korona oldum eşim olmadı mesela o zaman bile yatak ayirmadik seninle aynı dusuncedeyim yatak ayırmak bana da saçma geliyor 
(521 puan) tarafından
Maşallah maşallah size .En doğrusu bence.Hasta olduğumuzda bizde ayrı yatmayiz.Zaten her türlu aynı havayı soluyoruz
0 oy
tarafından
Bende ayrı yatamam ya yatamam özlüyorum yani ayrı yatınca araya soğukluk girmez ama ne bilyim ısınamazda insan en güzeli beraber uyumak
(521 puan) tarafından
Aynı dusuncedeyim kesinlikle.Bir eksiklik hissi anlatamıyorum ama eşim kocam yanımda olsun isterim.Bekar değiliz ayrı yatalım
0 oy
(569 puan) tarafından
Normalde ayrı yatmaya bende karşıyım eşimde bırakmaz. Ama şu sıralar uyku arasında çok vuruyor 1 2 gün ayrı yattık ben çok üzüldüm. Şimdi iki ayrı yorgan kullanıyoruz iyi geldi gibi :) sizde odanız müsaitse ek yatak getirin yada yatakları kaldırıp yer yatağı yapın :) yengem yapmıştı çok hoşuma gitti eğer ilerde bende zorlanırsam yere komple minder atmayı düşünüyorum :))
(521 puan) tarafından
Onu bizde yaptık bir ara ama oda olmuyor ya :)) minder olayi var zaten canım ama büyük kızıma oda ,bizde koltukta yatıyoruz.genis koltuğumuz.ikizlerinde beşiği var 2 tane birde .oda zaten doluyor :))
(569 puan) tarafından
Doğru ikizler olunca herşey iki katı oluyor :)
0 oy
tarafından
Kızım 23 aylık genelde kızımla yatıyorm Geceleri 10 kere kalkan bi çocuk canm bence böyle şeylere takılma canm . Valla benm eşimde çalıştığı için ben diyırm gt yatak odasında yada salonda yat kapınıda kapat diye eşim milyon dolarlık arabalara işlem yapıyo kafasının yerinde olması gerekiyoki işini sıkıntısız yapsın . Herhangi bir sıkıntı yaşarsa bu benide kızımıda etkiliyo hem maddi hem psikolojik olarak . 
(521 puan) tarafından
Benimkinde işi biraz kafa yormalık anlıyoruk onu canım.senin eşinde haklıdır kendince.Ama benim çocuklarım kalksada öyle yaygara koparmaz zaten hep ben ayaktayım ben bakarım yani.Uyanip bakma uykusu bölünmez ki hiç yorgunluğunu atamıyor olsun
tarafından
Canm benm kızım ufacık ağlasada eşimde bende kalkıyorz kızımda 10 kere kalkıyo geceleri rahat ee doğal olaraktq benm bile uykum bölünüyo
(521 puan) tarafından
Benimki duymuyorum der canım .yani ne desem çocuğum emzigini emse ben anlarım o açıktı hemen kalkarım.Aglamasina müsade etmem zaten 3 çocuklu oda çığlık cigliga agladalar birblerini uyandırma riski var Ha bazen aglarlar eşim der hiçbir şey duymadım Yada dönüp bana yardım bile etmez ki kalkmaz
tarafından
Bnmki uykudan uyanıyo ne oldu die geliyo canm . Geçenlerde 1 hafta kızımda bnde hastaydık kızım ağlayınca eşim kalktı valla baktı nie ağlıyo die
(521 puan) tarafından
Valla eşim çok çok bagirsa gelir ama normalde çocuklar hastayken falan kalkipta bakmaz uykuya devam eder.Onu rahatsz eden yok anlayacağın,tavır yaptığım halde yine bugün ayrı yattı mesela .Hala hata olarak görmüyor
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Biraz abartıyor gibisin yorulunca gitsin yatsın çalışıyor adam sonuçta

Arada yatsın çok üstüne gitme inada biner
(521 puan) tarafından
Ne desem olmuyor zaten .Ama benim düşüncem de bu.Yorulsada çocuklara gece kalkmaz etmez afedersin kıçını döner uyur zaten.uykusuz da klamiyor ki
0 oy
(394 puan) tarafından
Arada ayrı yatsın nolcak canım sen kendi ağzınla diyosun adamda ayrı yatmak istemiyor belliki yorgunluguna yenik düşüyor.
(521 puan) tarafından
Yorgun olduğunda inanın ben diyorum zaten git dinlen.Cocuklarlada öyle bir ilgilenmez ki onu yorayim.Kolay değil onada ama birlikte yaticaz hep diyen adam şimdi o bu deyip ayrı yatıyor ve bu alışkanlık haline gelir zamanla
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy bence fazla abartıyorsunuz ayrı yatmamda yatmam benim oğlumda gece 3 den fazla yanımıza geliyor rahat edemeyince kalkıp onun odasına gidiyorum napayım yani
(521 puan) tarafından
Yatmam desemde yatıyor zaten .Çocuk için yine eyvallah her zaman aynı şartlar oluşmuyor zaten oda mecburi bir durum benim nazarımda.Ama keyfi gitmeye benim lafım Bu sizin düşünceniz benimkide öyle .Bu herkesin kendi tercihi
0 oy
tarafından
Ay ne alakası var abartıyorsunuz bence insanın içinde olan bişey bu ayrı yatmak araya soğukluk katmaz bana göre bizde ayrı yattık mecburiyetten ama hiç öyle soğukluk olmadı 
(521 puan) tarafından
Mecburi durumu anlarım .Ama mecbur olacak bir durum yok.Evliysen birlikte yatmaya alisacaksin bekar değilsin artık öyle bir odaya kaçayım olamaz
tarafından
Mecburiyet derken kızım benim yanımda yatıyordu oda başka odaya gidiyordu 2 sene sürdü hiçte sorun yaşamadık sorun olacaksa aynı yatakta yatınca da olur
(521 puan) tarafından
Sende mecburiyetten yazmışsın farkındaysan.Yani hastalık olur çok çok istisnai durumlarda belki.Ama karı koca ayrı yaramaz benim nazarımda.Yinede herkes kendi bilir ama ben eşimi yanımda görmek isterim.Sorun olacaksa zaten yataktada olur ama başka odaya gidip olacaksa yatakta olsun daha iyi .Bunun mekanla alakası yok.Birlikte olmakla alakalı bir durumdan bahsediyoruz
tarafından
Kuzum o zaman bunu eşinle çöz bizim sana ne gibi yararımız olabilir ki :) soru sormuşsun ne kadar doğru diye bende bizim için sorun olmadığını belirttim
(521 puan) tarafından
Haklısın :)
0 oy
(1,271 puan) tarafından
3 yillik evliyim sadece annemlere gittigimde ayri uyurum toplasan 6  7  gun falqn ayri uyuduk ben cok karsiyim ayri uyumaya hatta esim bazen uykusuz kalır  oglum uyumaz gorumcem der ayri yatin niye ayni odada yatiyonuz abisine sen uykusuz kaliyirsun der ama esim takmaz kendini
(521 puan) tarafından
Benim esimede sağolsun kayinpederim gil birşey der hep.Bizik ozelimiz biz karar verelim bırakında.Eşim istiyor arada vallahi ya TV karşında uyur ben uyandıran Ada kızar yada gider yatak odasına yatar sonra kalkmaz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kızımla uyuduğum için aylardır ayrı yatıyoruz eşimle ama soğukluk falan girmedi araya. Eşler birbirine gönülden bağlı ise hiiiç sıkıntı olmuyor. Çok takılmayın şu ayrı yatma mevzusuna.
(521 puan) tarafından
Bu zamanlar alışkanlık olur ama.Yok çocuk ağladı,yok hastayim,yok yorgunum,yok TV izleyeyim, yok yatak rahatsız etti ,yok odada daraldin ..bahane çok yani .Sevgimiz saygımız şuan var çok şükür.Ama beni evlenmeden de tanıyor ve kendiside demişti ayrı yatmayalim  ,küs olsak bile .ama nerdeee ..
(7,118 puan) tarafından
Canım sizin ilişkinizin içeriğini bilemem. Eşin bu durumu kullanacak biri ise baska. Evet biz ayrı yatıyoruz ama eşim can atıyor yatak da yatmak için fakat kızım bana o kadar düşkün ki sacıma biri dokunsun istemez.
(521 puan) tarafından
İlişkimizde problem yok.Yapmaz diyemem ama yapmadığının farkındayım.Cunku insanoğlu beşer şaşar vallahi.Ama mevzu aldatmakta değil Sadece eşinle kocanla aynı yatakta uyuyup uyanmak,onun yanında olduğunu bilmek,huzurlu olmak
0 oy
(1,575 puan) tarafından
4 aydır mecburi ayrı yatıyoruz kızım ennerken 1 de uyur gece ne yarım saatte bir ağlar meme der bende sonda kizia yer yatağı aldık orda yatıyorum arada kaçıyorum eşimin yanına falan napayım yarım saatte bir uyanırsa bu adam ertesi gün nasıl çalışsın he ama bebeğim gece iki kez falan kalkıyor olsaydı bende ayrı yatsın istemezdim bizimki farklı yarım saat demez eğer bebeklerin çok şık uyanıp ağlamıyorsa seninle yatmalı 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Ya o muhabbet ayri yatmakla bozulmaz cok takmissin galiba 5 yıldır evliyim cocuklardn oturu ayri yattigmz oluyor oyle cokta sorun deil yani zten bi yataga uzanym bakyom sabah olms farketmiyom bile :D
0 oy
tarafından
Eşin haklı. Bence çocukları sizden ayrı yatmaya alıştır artik
0 oy
tarafından
4 yıllık evliyiz küssek bile aynı yatakta yatarız asla ayrı yatmayız. Hatta ben sezeryan doğum ettim kaynanam ve annem salona yatak hazırlamıştı bana kabul etmedim. Dediler yatağın yüksek bebeği emzireceğin zaman dikişlerin ağırdır yinede kabul etmedim eşimle uyudum 
0 oy
tarafından
Biz eşimle yaz ve kış mevsiminde hep ayrı yatarız hiç muhabbet bitmedi aksine daha eğlenceli 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Canım ben de ayrı yatmaya çok karsiyim hep birlikte yattık üç yillik evliyiz 1.5 yaşında kızımız var. Ama üç bebeyi düşünemiyorum haklı olabilir eşin bence küçücük üç bebeyle evde selamlastgiiniza iki kelime konusabildiginize şükredin :D çünkü bizde bir bebek var biz bile oturup iki kelime konusabiliyorsak sukrediyoruz bebek çok kisitliyor cunku

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,066 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 863 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 618 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 300 göst.