0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Sorum yukarıda şimdiden çok teşekkür ederim 

6 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eşine sürekli Allah kesene bereket versin diyebilir sin . Sürekli evde yaptığın birşeylerden bir tabak komşuya verebilirsin böyle olunca gerçekten bereketli oluyor ben hep öyle yaparim
(165 puan) tarafından
Eşime allah kesene bereket versin diyorum bundan sonra daha sık söyleyeceğim. Bizim apartmanda hiç komsuluk yok belkide bir adım atmalıyım
(2,972 puan) tarafından
Penecreye bulgur falan koy canım o zaman kuşlar için
(165 puan) tarafından
Bu hiç aklıma gelmemişti teşekkürler:)
(2,972 puan) tarafından
Rica ederim canım bende 6 7 ay önce başka şehir deydim komşum yoktu balkondan bulgur falan atıyordum kedi köpek yuvalarına kalan yemeklerden götürüyorum  eşimle karakola falan yemek kek yapıp gönderiyor dum kimsem olmayınca hatta kandiller de falan marketlere bile dagitmistik kek tatlı falan :) şimdi çok şükür bir kaç tane komşum var darısı sana ins inan evden birşeyler çıkınca berketi dah çok oluyor
(165 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Kesinlikle katılıyorum paylaştıkça çoğalıyor bencede :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sadakaya dikkat et ozellikle ogrenci ve dul varsa cevrende  bir faturasini odeyebilirsin mesela 
(165 puan) tarafından
Evet sadaka vermeye özen göstermeliyim eşim gecem ay fakir bir ailenin ev tadilatına destek oldu ama bu ay hiçbirşey yapmadık
0 oy
(48 puan) tarafından
Evde bereketin eksilmemesini istiyorsun ekmek kirintilarini asla dokme bir yerde okumustum
(165 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim dikkat edecegim
0 oy
(6,197 puan) tarafından
Evde namaz kılmak huzurun kapısıdır ve gelecek olan hayır'ın bereketinde sebebidir

Evde Kur'an okunması her şeye bedeldir Ve çoğu şeyin karşısına da çıkar

Geceleri bulaşık bekletmek Evde çöp olmasın bereketsizliktir

Ekmek kırıntıları yerde olmasın

Ve eşler arasındaki Saadet huzur mutluluk Bu da bir bereket kapısıdır
(165 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim namaza dikkat ediyorum ama Kur 'an okumani dahada sıklaştırmam lazım
(6,197 puan) tarafından
Okuyamadıgin vakit tvden veya telefondan aç yasin süresi bakara ne olursa aç ses olsun evde
(165 puan) tarafından
Tamam canım cok sag ol
0 oy
(471 puan) tarafından
Kesinlikle aksam ezani ile yatsı ezani arasinda vakia suresini oku üfle evine bak evin nasil bereketlenecek
(165 puan) tarafından
Okuyacagim cok sag ol
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Daha bikaç gün önce okumuştum "Kişi eğer akşam yediği bulaşığı yıkamadan bırakıyorsa başına gelen her türlü musibete başka sebep aramasın" yazıyordu. Tabi bununla beraber namaz kılmak sadaka vermek ve evinde gün içinde Bakara suresi açıp dinlemek de var. 
(165 puan) tarafından
Birtek cay bulasiklari kaliyor bunu öğrenmem iyi oldu tesekkur ederum
(1,389 puan) tarafından
Bende bilmiyordum ama annem hep söylerdi suda içsen bardağını tezgahta bırakma toplu bırak diye kendince titizliğinden söyler diye düşünürdüm dinen de önemi büyükmüş. Rica edrm cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
3 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 205 göst.
29 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Azra.elif (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busray (1,048 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı

...