+1 oy
1,518 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

liste yapıp eline verdim pırasa da yazdım Allah aşkına aldığı pırasaya bakın sjsjsjsj

Ulan beleş verseler almam pırasanın böylesini ama eşim para verip almış sjsjsjjs 

Sizin eşlerde böylemi yoksa benimki mi böyle sadece sjsjsn

51 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ya benimkide böyle hem asla fiyata bakmaz hemde kim ne verirse alır gelir zaten yılda iki kez anca gider pazara benide göndermez tek başıma zar zor ikna ederim pazar uygun diye gönderirim oda bulduğunu alır gelir bı dünyada para verir gelince de boşuna gittim markette aynı der lannn bı bak fiyatlar nerde ucuz nerde pahalı diyorum isim yok ucuz mi arayacağım diyor ee o zaman niye gittin diyorum ben gitmedim sen zorla gönderdin diyor bende bidaha seni gönderenin diyorum susuyorum :)))))
tarafından
Hahahhaa en iyisi susmak :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok canm Allah var güzelini alır seçer amaaaaa abartır yani mesela ben derim ki küçük bi lahana al o gider 9 aylık ladin göbeği gibi alir. Bak patlıcan 1 kilodan fazla alma derim gider bir kilo uzun bir kilo normal alır... bak yeşillik birer tane al derim gider fazla fazla alır. Yani güzel alır ama fazla alır. :))
tarafından
Hahaha sizinki iyiymiş :)
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Aaa benim ki de öyle özellikle domates alırken alma sen dedim artık. Hep çarık çürük veriyorlar. Ben gidince kendim seçerim.
tarafından
Çoğunluk aynı demek ki :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhhahahahhahaj eniştem bu işleri bilir ama beynini mi yaktınki adamın
tarafından
Kim ben mi ben masumum bikere :)
(2,297 puan) tarafından
Siz kardeş misiniz?
(14,428 puan) tarafından
Evet tatlım,kardeşiz
(2,297 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Bizimki çok şükür bilir. Askeriyenin yemekhanesinin sebze meyve alışverişini eşim yapıyor.
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(829 puan) tarafından
Benimki de beceremez zaten hayatta beni pazara yollamaz kendi de gitmez marketten altı gelir onu da beceremez
tarafından
Ay yok her hafta ben kendim giderim pazara bugün çok hastayım ondan eşim gitti
(829 puan) tarafından
Bizimki pazara izin vermez evi de taşıdık kızım küçük hamileyim market uzak alıp gelmek zor o yüzden ona aldıriyorum mecburen çok memnun da değilim beceremiyor sebze meyve almayi
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Benimkini ne zaman markete göndersem en kalitelisini en pahalisini alir bende cinnet geciririm sanırım bu erkeklerin Bi ortası yok :)))
tarafından
Hahaha allahtan listenin geri kalanını düzgün almış :)
(8,933 puan) tarafından
Hicbiseyi 4 4luk yapamaz mı bu erkek milleti hep biseyleri eksik oluyor bazen merak ediyorum biz kadınlar olmasak bu erkekler ne halt edecek diye:))))
tarafından
Sürünürler onun için karısı giden adam hemen anasının evine taşınıyor zaten hep bir kadına muhtaçlar :)
(8,933 puan) tarafından
Aynen zaten Bi anaları ceker hepsini :))))
0 oy
tarafından

Kız ne güldüm :) benm eşim benden gzl alır valla :)

tarafından
Yok anam benimki böyle işte :)
0 oy
(909 puan) tarafından

:)ben bir kere o hatayı yaptım bir daha göndermedim. Pazarcılar erkekleri iyi kandırıyorlar çünkü biz kadınlar çer çöpe dikkat ederiz. Aklıma geldi adam buna yerde poşet koyulup uyguna verilen havuç vermişler eve geldi sevinmiş uyguna almış diye açtim baktım gülmekten kırıldım. Havuç mutasyona uğramış sanki şekilleri bozuk:)kaktüs gibi olan vardı:)

tarafından
Hahahha kaktüs gibi :)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kardeşim de ne zaman pazara gitse kötü malzeme ile gelirdi annem bir gün sordu noye iyisini almıyorsun hep mi kötüsü denk geliyor diye kardeşim de kimin tezgahının önü boşsa ona giriyorum o da bir şeyler kazansın ki evine ekmek götürsün diye demişti eşiniz de böyle düşünüyor olabilir 
tarafından
Hahaha hahha dur bi sorayım :)
0 oy
(48,693 puan) tarafından
benimki iyisini secer de pazara gitmek istemiyo.manavdan aliyo ordada.guzel.olmuyo
tarafından
Benimki pek gitmez ikboş hep ben giderim bugün hastayım diye o gitti pırasadan gol yemiş :)
0 oy
(68 puan) tarafından
Ya benim ki çok güzel yapar valla kadın dan güzel yapar özellikle o gitsin istersim herşeyin en güzelini seçer alır 
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(251 puan) tarafından
Kız nedense piralasa gülesim geldi kırılma ama 
tarafından
Gül anam gül bende gülüyorum zaten :)
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Yani en azından pırasa yazınca pirasa almış :D benim eşim kendi elleriyle bütün çürük patatesleri seçer :D 
tarafından
Hahahha en iyisi hiç bulaştırmamak bu işlere :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kanka benimki direk pırasayı tanımaz nasıl bişey o resim at der o yüzden göndermem pazara seninki en azından almış:Dsjsjsjsj
tarafından
Hahahahha Ulan enişte :)
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim ki ince eler sık dokur benim aldığımı beğenmez ona seçtiririm sjsj
tarafından
Ohh iyiymiş valla :)
(1,236 puan) tarafından
Bu arada sadece bu kadar mı almış :)
tarafından
Evet yarım kilo istemiştim eşşek kadar olunca pırasalar 2 tane etmiş sadece :)
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Pazarın ilk girisinden alıp gelircanim kocam asfhk
tarafından
Benimki de öyke yapmış galiba :)
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Benim gociş iyi anlar sebzeden ustası dkkdkskej
tarafından
Ulan adam manav daha ne olsun anlar tabii :)
(17,796 puan) tarafından
Tabi kanka snsjlksks
0 oy
(354 puan) tarafından
Az önce eşime limon al dedim salata malzemesi falan adamma limon demiş adam iki kilo vermiş alıp eve gelmiş düşün mutlaka beni pişman eder herseferinde illa bişey yapıyor 
tarafından
Kız limonu bende çok alırım sjsjsjs severim limonu
(354 puan) tarafından
Canım sadece salataya kullayorum kendiside sevmez neyseki kaynanama yolladım yarisinu
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Kanka ya:Dbenimki de fazla alır alacaklarını sanki on kisiyiz:D

tarafından
Yok anam benimkinin aldığına bak kolum kadar pırasa :)
(13,825 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 453 göst.
29 Mart 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 411 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu