+2 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Doğum yaptım diye babalık izniyle gelmişti. Yasal izninide ekledi. Bebeğimiz 16 günlük oldu eşim gidiyor tekrar :( İlk yollarken salya sümük yolladım. Ne güzel doğuma geldi diyodum ama tekrar ayrılmak çok zor oldu :( 3 buçuk yaşında bi tane, 16 günlük bitane, bide beni bıraktı gitti :( Çok ağlamamaya çalıştım bu sefer  üzülmesin diye ama çok kötüyüm kızlar :(

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah tez zamanda kavuşursunuz canım 
(1,097 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim ❤️:(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gel git daha zor oluyor kaç günü kaldı 
(1,097 puan) tarafından
4 ay var daha :( 130 gün
tarafından
Sağ salim kavuşturmayı nasip etsin
(1,097 puan) tarafından
Aminn
+1 oy
(2,572 puan) tarafından
Oooo şafak arkadasimdan beklenen post geldi :D 

Allah kavuştursun inşallah.Üzülme kız 100 den aşağı inince güzel geciyor günler.
(1,097 puan) tarafından
Şafakdaşım yolladım askerimi :( 100den aşağı inebilsrk :( ben diyodum bebekle çabuk geçer anlamam ama gel git daha zor sanırım :(
(2,572 puan) tarafından
Tabii çok daha zor oluyor.Simdi eşim izne gelmeyi çok istiyor ama gelirsem nasıl geri dönerim diyor
(1,097 puan) tarafından
Gelmesi güzel ama gidişi zor :( ben en son biraz daha kal rapor alalım diye yalvarıyodum
0 oy
(368 puan) tarafından
En azından bi günden sonra hep yanında olacak , ya bizimkiler ? 

Eşim görevde bense oğlumuzun erken doğmaması için  hastanelerde tek başıma sürünüyorum 
(1,097 puan) tarafından
Hep beraber sarılalım ağlayalım o zaman :(
(830 puan) tarafından
2.5 yaşına kadar tek çocuk büyüten ben ://
O kadar iyi anlıyorum kii eşim gelip gidince çok ağlardım şimdi ki aklım olsa valla hiç takmazdm yine üzülür beklerdim ama ben baya baya takıyordm hep tekim diye
(9,247 puan) tarafından
Valla kızlar okadar gaddarlastım ki ben eşime karısı sevgısızlık devıl ha gaddarlık.gecen yıl bosayacaktım davayı bıle actım bazı seyler kalbımı kırdı ... Dusunun halımı ewdeyım hep izne cıktık beydçfendı 8naylık hamile halimle 1400 km yol götğrdü ordada ewde oturdum o fıldır fıldır . Beni ewde bırakıp ailesiyle takılmalar bıryere gıderken aılesınden bırınlerıne pesıne takmalar oooo bırde bı ahır söz ettı haftasına dava açtım bu olaylar canımı cok acıttıgı dan ewde olmasada olur diyorum ama cocuga kıyamıyorum babasız buyuyor
(368 puan) tarafından
Ağlayalım be :(
Yok ben siz gibi olamadım daha yeni oldugumdan belki ama her gidişinde hönküre hönküre ağlarım
(9,247 puan) tarafından
3 günlük ewlıyken göreve yolladım
0 oy
tarafından
Rabbim kavuştursun kuzum üzülmemek eldemi 
(1,097 puan) tarafından
Aminnn :(
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oooooov kıyamam Allah kavuştursun tatlım 
(1,097 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim :(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kuzu aglama gelecek elbet hamıleydım yoktu dogurdum 10 gün vardı buyutuyorum hala yok
(1,097 puan) tarafından
Benimde öyle işte hamileydim yoktu doğurdum geldi şimdi gene gitti
0 oy
(557 puan) tarafından
Eşim askere gittiğinde 6 aylık hamileydim terminalde bayılacakrım otobüse bindiğinde 3 ay sonra doğum iznine geldi 15 gün kaldı gönderirken çok kötü oluyor gerçekten rabbim tez vakitte kavuşturur inşallah canım
(1,097 puan) tarafından
Bende 7 aylıktım yollarken. İçim çıktı ağlamaktan. Benimki de doğum iznine geldi. Aynı şeyleri yaşamışız :(
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım ama az kalmış ins
(1,097 puan) tarafından
4 ay kaldı :(
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Rabbim saglikla tez zamanda kavustursun insallah:'(

(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️ mesaj atıyodum yanlışlıkla eşime gelirken meyve al diye sonra dank etti gittiği
(13,824 puan) tarafından
Insqllah su gibi gecsin az cok anlayabiliyorum gece evde olmayinca bile tuhaf olyrum ama bebislerinle ilgilenirken hemen gececek ins
(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah :(
0 oy
tarafından
Aynı durumu bende yaşadım bebeğimiz 10 günlükken gelmişti 12 gün sonra geri gitti o gönderiş o kadar kötü geldi ki bebeğim ilk kez ona gülmüştü 10 günlükken oğlum diye seslendi hemen güldü gönderdiğimde daha 90 gün vardı bizim son 18 gün bitmek üzere çok şükür 
tarafından
Bebekli olunca çok hızlı geçiyor zaman onunla uğraşmak onun emanetiyle daha iyi oluyor öncesi çok zordu ama
(1,097 puan) tarafından
Doğumuma 5 gün kalana kadar çalıştım. Çalıştığım için çok hızlı geçti zaman. Umarım evde de böyle hızlı geçer
tarafından
Bende üniversite okuyorum 4 gün öncesinde sınavım vardı ona gittim benim içinde hızlı geçti ama bebek ve okul daha tempolu geçti o yüzden daha çabuk geçti benim için
(1,097 puan) tarafından
İkimizde kavuşalım hemencik inşallah
tarafından
İnşallah sağ salim gelsinler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 328 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hercai87 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+1 oy