+1 oy
1,516 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

liste yapıp eline verdim pırasa da yazdım Allah aşkına aldığı pırasaya bakın sjsjsjsj

Ulan beleş verseler almam pırasanın böylesini ama eşim para verip almış sjsjsjjs 

Sizin eşlerde böylemi yoksa benimki mi böyle sadece sjsjsn

51 Cevaplar

+1 oy
(2,067 puan) tarafından

Benim ki de gidip arkadaşin dan alır ve resmen çöp. Ve sorduğum da yazık adamdan kimse almıyor, üzülüyorum diyor ;) .o değilde geçen gün işten çıkmasına yakın bana bir tane teneke kola getirir misin dedim ve canım acayip istiyordu söylemesi ayıp içmeye li baya olmuştu.. neyse geldi sofrayı kurdum ve bardakları bıraktım. Poşetten kolayı alayım dedim aa bomboş.. adama sordum niye boş dedim senden kola istemiştim. Yok diyor sen teneke kola Dedin bende içip teneke lazım diye getirdim demez mi :(

tarafından
Yuhhh gerçekten mi hahahaha kız Allah seni yaaa :)
(2,067 puan) tarafından
Walla aynen böyle:)
tarafından
Hemen geri yollasaydın :)
(6,203 puan) tarafından
Ahhh be sen ne çektin bu adamdan :((
Darılma ama pisliğin teki
Çocukların biraz evvel büyüsün de kurtul
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Seninki böyle.benşmki de gider en pahalı şeyleri alır hesap kitap bilmez 
tarafından
Kız parasına benimki de bakmaz da bunu da niye böyle aldıysa safyirik kocam sjsjsj
(2,537 puan) tarafından
:))))).
(4,094 puan) tarafından
Ay kocamin burda beni. Yanimda oldugunu bilip görmesem benimkini yollafin heralde derdim sana:))
(4,094 puan) tarafından
Kiz simit gecen aksam eve gec geldi yemek yemem cayla simit tost yaparsin dedi.buyuk simit almis .adam da buda brnden olsun abi demis ufak simit vermiş. Bozimkide sagol falan demiş.neyse eve gekdi bakdum ufak simit kurabiye gibi olmuş rahat 3 günlük .para verip aldigi da bayat dunden kalma.ua diom insan alinca bi bakar tazemi bayatmi sicakmi sogukmu.meyveler curuk sebzeler sararmiş.asla peynir almayi beceremez hrp dedigimden farkli alir
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Pırasa pırasa olalı böyle zulüm görmemiş :Dbuneeee

tarafından
Zulümü poşeti açınca ben gördüm kız snsnsn
(7,256 puan) tarafından
Ahahha :D ver eline kemirsin:D
0 oy
(403 puan) tarafından
Benimki biraz böyle ama bunuda almaz ki :))))(
tarafından
Benimki almış jajajaj
0 oy
tarafından
Adam ne bilsin kizz bazı pazarcilar seçtirmiyor çaktırmadan koymuştur poşete..benimki pazardan nefret eder marketten alıyor seçerek
tarafından
Kız sadece iki dal pırasa almış fatjeymemrsi imkansız :)
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ahha dema kız adama dolandirmislar :D nasıl saf saf baktiysa etrafına anlamışlar hemen:D
tarafından
Puhahahha kız allahtan öbür yazdıklarımı düzgün almış pırasa dan hol yemiş garibim hahshsh
0 oy
(119,153 puan) tarafından

1 ay once alinmis dolapta unutulmus gibi:ermm:

tarafından
Onu geçtim bide eşşek şeyi kadar böyle pırasa mı alınır hahahahha
(119,153 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Benimki öyle değil ya yıllarca yalnız yaşadığı için herşeyi alır yapar eder :) 1 kere sadece bezelye almaya yolladım taze fasulye almış bezelye sanıp shshshhs onun dışında hiç sorun olmadı 
tarafından
Diyer yazanları tam almış ama pırasa dan gol yemiş sjsjsj
(5,813 puan) tarafından
Shshsh olur böyle şeyler :D bizim pazar kapının önüne kurulur eşim bu ne dersem gidip değiştiriyor hemen :D
tarafından
Bizimki de çok yakın 5 bina var aramızda pazarla ama gitmez artık
(5,813 puan) tarafından
Olsun artık yapcak bişey yok :D
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Aynılar merak etme :) taze soğan al dedim :) küflenmiş soğan almıştı.

tarafından
Hahahahhaa alemler yaaa
(2,211 puan) tarafından
Kabakla patlıcanı karıştırır, kabak al derim patlıcan alır, patlıcan derim kabak gelir eve :) o yüzden kabağın patlıcanın resmini atıyorum :) bak bu kabak bunu alacaksın derim :) resime bakarak kabak yada patlıcan alır :) benim eşim iyice değişik:)
tarafından
Abooo kız harbi değişikmiş sjsjshjs
0 oy
tarafından

Benim eşim hep gider pazara :) benden daha güzel alır 

Ama geçen kırmızı biber almış kafam kadar :D 

image

Ahada bu 

tarafından
Aslında bizim evde pazar işi bende adamada suç yok yani bilmiyor ki :)
0 oy
tarafından
Benim eşim gitmez sende gel der ben anlamam der gitmez yada annemi arar anne pazara gidince arayın bende sizinl3 gelecem der hiç anlamaz çünkü 
tarafından
İşte bizim evde de pazar işi bende bugün çok hastayım gidemedim onu yolladım sonuç bu jajsjjs
tarafından
Hjhjhjhj erkek kafası işte neyse oda onun nazari olsun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben kendi eşime pırasa al desem kalınlıgını çapını ve boyunu cm cm demem gerekirdi: D mazallah bundan beterini bile getirebilir
tarafından
Hahahaha beterin beteri var şükret diyosun yani :)
(11,217 puan) tarafından
Tabı düşün evde patatesin soğanın boyutunu belirtiyorum şu kadar olucak diye: D
tarafından
Hahahaha onlardan anlıyor da bu tür sebzelerden anlamaz yemediği için bide pazara hep ben giderim normalde alışık değil beyimiz :)
(11,217 puan) tarafından
Yok ya benımki sebzeyi gereksiz bıle gorur :/
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Senin yine iyi benimki asgarî ücretli olduğunu unutup en pahalısini alır bir iki pazarlık yapayım bir iki kuruş ineyim demez cer çöpun en pahalısini alır ben tövbeliyim onu tek yolamiyorum alışverişe 
tarafından
Normalde benimkide gitmez canım ama bugün çok hastayım mecbur o gitti
0 oy
tarafından
Her hafta 4 tutam maydonoz aliyor sanki evde tavuk besliyorum :)))
tarafından
Hahahaha besle kız balkonda mayfanozlar boşa gitmesin :)
tarafından
Dusunemiyorum ogluma zor bakiyorum tavuklar iki günde ölür herhalde hahah :)) bu erkekler niye boyle ya ezberlettim artik detayli liste veriyorum ua da cocukla bende gidip zar zor pazar yapiyorum
tarafından
Ya normalde hep ben giderim ama bugün çok hastayım dedim sen git liste yapıp verdim allahtan herşeyi düzgün almış bi pırasa da gol yemiş :)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Yok bacım benimki böyle deg tüm pazarı dolanır bakar hangisi taze kibarsa onu alirr ☺️☺️☺️☺️İkiye bolde pişir bacimm pek kalın buu
tarafından
İşte onu diyorum eşşek şeyi kadar kanka buu hahahaha göz var izan var alınır mı bu
(15,823 puan) tarafından
Gulomm Gulomm enişteye ses etme bacım bende gittim pazara ayy nasıl güzeldi ön taraf parmak inceliğinde aldım güzelce adam ikiye kırdı koydu eve geldim kalın kalinn Pazarcı oyunlarına yenik düştük biz enisteylee☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(15,856 puan) tarafından
Benimki öyle değil çok şükür nerde iyi meyve sebze var gider onu alır 
tarafından
Aşkom meyveden çok iyi anlar da sebzeden anlamıyor :)
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Benimki pırasa hangisi diye fotoğraf atar. Çürük çarık ne varsa alir getirir. O yüzden onu yollamam markete. Bir kere buğday istedim, irmik almış. Bu buğday değil diyorum üstünde "durum buğdayından üretilmiştir" yazıyor diye ortadaki buğdayı görmüş. Bu adam öğretmen yani okuma yazması var :) 
tarafından
Puhahahahahha yaa çok güldüm :)
(2,132 puan) tarafından
Migros sanal market sağolsun yoksa işim çok zordu :)
0 oy
tarafından
Ay bende pazara gittim geldim simdi ilk defa bu kadar ucuzdu pazar en pahali sey 10 liraydi mutlulukla yaptim alisverisi djdhehd pirasanin şaftı kaymış hicte sevmem :D
tarafından
Bayılırım ben çok severim ama bu pırasa karta kaçmış
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben liste yapıyorum liste dahil ustunede bir şeyler daha alıp geliyor ama seçer yani kız bunlar cidden mafolmus 
tarafından
Liste yaptım kuzum listeyi tam almış hepsi iyi güzel de pırasadan gol yemiş sjsjsj
(7,376 puan) tarafından
Bir şey olmaz kız o kadar da idare et boşver
0 oy
(565 puan) tarafından
Valla dun de benin eşim çürük havucla geldi eve :))
tarafından
Allahtan havuçları düzgün almış benimki :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 452 göst.
29 Mart 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 409 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.