0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Birlik oturuyoruz 1 tane görümcem var 20 yaşında s.....lk yengesi kuzeninin karısı kuzenleri filan geldi odaya girdi çıkmadı AP...ttl 15 haftalik hamileyim yemek yedirdim cay kahve meyve Bi ton cocukla uğraştım alllahtan gelin yardım etti eşimin amcası sordu nerde diye kaynanamda ders çalışıyo dedi halbuki karanlık odada telefon oynuyor misafirler gitti triipli tripli konusmuyo bide psikolojisi jozuk zaten kalabalığa girmiyo işine gelirse giriyo sinirlerim bozuldu ya sa..lk m.lll

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Senin sinirler baya tavan yapmış 
tarafından
Teşekkürler yorumun için keşke herkesin senin gibi düşünse
(10,141 puan) tarafından
Kız benim kocam kürt dolayısı ile kızım da kürt. Bu şekilde davranmanın ne vatana ne millete faydası var yıllardır anlamadılar bunu.
tarafından
Aynen öyle canım anlamak istemiyorlar maalesef
(497 puan) tarafından
Nakış aşırı mantıklı açıklama öpüyorum seni bebegim
(10,141 puan) tarafından
Ben de öpüyorum sizi kızçeler ❤️
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Sakin ol bukadarina gerek yok bence:D

(497 puan) tarafından
Demez tabiki de kızı ne derse o tam tersi koruyor zaten o kızı o hale getiren de o değil mi s.al.klar yemin ederim ya
(13,825 puan) tarafından
Sana neyin tribini atıyor ki
(497 puan) tarafından
Ne bilim onun gibi kimseyle samimi olmiyim istiyor herhalde
(13,825 puan) tarafından
Aman bosver
(497 puan) tarafından
Saldım ya naparsa yapsınlar
0 oy
(7,632 puan) tarafından
Bekarken ben de misafirle muhatap olmazdım sanki bana geliyo misafir bana ne yani Bi de çocuklarını salarlardi üzerime sanki elalemin çocuğuna bakmak zorundayım ben de arkadaşıma giderdim misafir sevmiyordur ben hak veriyom kıza 
(497 puan) tarafından
Bana niye Trip  atıyor peki
(7,632 puan) tarafından
Trip yapması hakkında bir şey diyemem kendisine sor
0 oy
(221 puan) tarafından
Sakin ol evet haklısın ama sen sinirlendiginle kalacaksin yapmissin etmissin Allah razi olsun o onun terbiyesizliği 
0 oy
(6,511 puan) tarafından

Bı tane yapıştırasim geldi :D haklısın valla 

0 oy
(1,099 puan) tarafından
Biraz yalnız kalman gerekiyor sanırım bir oda da kendine zaman ayır sakinleş kendin için canına yazık 
0 oy
(270 puan) tarafından
Fazla abartmissin genç kız rahat bırak bence kızı 
0 oy
(118,969 puan) tarafından
hamilelik misafir agirlamaya engelmi eger bi dusum vs gibi problem yoksa
(497 puan) tarafından
Değil ama midem bulanıyor karnım ağrıyor rahat Bi hamileliğim yok evde adam olmasa tamam da esek kadar var
0 oy
tarafından
Genç kız daha. Bu kadar abartma. Kaldı ki daha 15 haftalıkmış bir de. Ben 15 haftalıkken günde 800 km araba kullanıyordum. Normal birşekilde herşeyini yapabilirsin. Bu kadar hakaret edecek birşey yok
0 oy
(3,743 puan) tarafından
15 yaşındaydim yengem varken sofra kaldırır bulasi yikardim misafir gelince de oturmazdim laf olur diye 
0 oy
tarafından
20 yaşında gayette büyük valla ben 18 yaşındayım evliyim hele yengem hamile olcak o kadar misafir olcak odaya kapanıp kalcam 

Hiç genç kız mız denilmez buna bildiğin saygısızlık kocaman olmuş bizim bildiğimiz misafir olunca herkes birlikte oturur aksini iddia edende ne bileyim.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 271 göst.
0 oy
7 cevap 261 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 861 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gold rose (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,146 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu