0 oy
886 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba hanimlar 10 haftalik gebeyim ve grip oldum ustune esimde iliski isteyince kabul etmedim tartistik kustuk tam bir hafta oldu hala konusmuyoruz ve benim gribim de en ust seviyede ne doktora goturdu ne bir bardak su verdi donup bakmiyo bile yaninda geberiyorum urunda degil ann2m goturdu doktora iki serum verdiler hala iyilesmedim be bir haftadir da esimle ayri uyuyoruz bitane de kizim var iki yasinda sizce ne yapmaliyim

18 Cevaplar

+2 oy
(731 puan) tarafından
Birinci çocuk tamam ama böyle adamlara ikinci çocuk fazla, size bunu yapan insana neden ikinci çocuk. Aşırı sinir oldum gerçekten böyle insanlardan her zaman nefret etmişimdir, bencil, sadece kendisini düşünen erkekler bunlara yüz vermemek gerek, gerektiğinde tekmeyi koymak lazım 
(2 puan) tarafından
Haklisin
(1,783 puan) tarafından
Aynen beklenti yüksek de karşı taraftan bir halt olmaz birde üstüne ikinci çocuk bilemedim
-Reklam-
0 oy
(2,449 puan) tarafından

Git başını ye deseydin , o halde bide istediği şeye bak:'(

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Karşınaall konuss 
(2 puan) tarafından
Nediyim ki etimle kemigimle nefret etme baslqdim artik
(1,248 puan) tarafından
Kuzum valla hastayim de insanin halinden anlamiyorsun diyebilirsin gorunuse gore cok anlaysli biri degl bendemhamileyim hastyim de sana bulassn istemedmndiyebilirsin  bana destek olmanngerekirken köstek olma de sana en cok ihtycmin oldugu yerde sen sirtini donuyorsun de hani hastalkta saglikta
0 oy
tarafından

Diyecek ben bişi bulamıyorum aslinda çok şey var 

Ama neyse 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Dön totonu yat bacım iyilesmene bak sen şu durumda sana yardımcı olması gerekirken bide surat yapıyorsa takma bile valla elbet kendide hasta olur 
(13,821 puan) tarafından
Bu durumda senin yaptigin vicdansizlik olmaz kendine değer vermek olur diğer türlüsü de kendini değersizlestirmej olur hem hamilesin hem bu derece gripsin hem bu konu yüzünden trip atıp küsen o .bir de sen mi gönül alacaksin
(6,512 puan) tarafından
Demi yaa iyi günde kötü günde diye boşa mı diyoruz
(13,821 puan) tarafından
Vallahi adam bu durumda bile kendini dusunuyorsa ben daha ne gönül alacagim ki
(6,512 puan) tarafından
Allah vicdan merhamet versin kocasına
(13,821 puan) tarafından
Amin aminnnn
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Merhametsiz düşüncesiz insana diyilicek bise yok malesef..
0 oy
tarafından
yüzüne bakma

agzına sıc

taviz verme

kendı beklentilerini karsılamak ıcın can atıyor yanasıyor ama hasta ve hamıle ustelık bırde cocugu olan karısına bır bardak suyu bır hastaneye goturmeyı cok gorup ılıskı yasayamadı dıye kusuyor bır hafta onun ben karakterine tukureyım emi tüh yemın ederım bu kadar şey delisi olunmaz ya at gozlugu takmıs gıbı ondan baska bısı gormuyor mu nedır yanı yazıklar olsun 
(2 puan) tarafından
Allaha havale ettim
(2 puan) tarafından
bencede
tarafından
Ya duskun olabılırr her dk isteyebilir gece gunduz farketmez ama saygı ve anlayıs cok onemlı sonucta ıkı kısılık bısey isteyebilirsin ama olmadıgımda boyle davranamazsın ya ustelık kız keyfı reddetmemıs gayet baya baya gecerlı bır sebebı var hem hamıle hem agır hasta ayıp bısey ya aklı s*kınde tabiri burdan gelıyor bence ben ıstedım olmadı sadece bunu kuruyor kafasında ve kusebılıyor hıc demıyor bu kadın hasta bır cocukla ugrasıyor hamile bak serum yedı bılmem noldu agır atlatıyor ınsan teklıf bıle etmez ya utanır su donem de en fazla 1 hafta anlayıstan olmez ya
ama arkadasa da kızdım ben ne diye annen goturuyormus hastaneye esın afedersın esek başı mı bırak kendinizi yıkın kocalarınızın ustune ya ilgilensin gotursun getirsin yat kalkma esek gıbı cocuga da baksın sana da emın ol sorumluluk versen o ısı istemeye ne halı ne aklı fikri kalır
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
tarafından
sagol canım.
0 oy
tarafından
Küserse küssün burda hamillelikten hormonlar tavan olmuş gören sanır kendi hamile triplerinde .Umursaamaa bacım tak kulakligini ac güzel danslı ritimli müziklerini dinle .ölene kadar küsecek hali yok ya
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Sen hastasın bunu mu dert ediyorsun :woot:

0 oy
(5,295 puan) tarafından
1 haftadır bunun için mi kusmüş.  Yok artik
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Bu kdr afra tafta şeyi için mi tövbe yarabbim ben doğumdan sonra travma geçirdim bebeğime bişey olacak diye..

yatak ayırdım aylarca aramızda bişey geçmedi eşim bir kere bile lafını etmedi istiyordu tabiki ama bu konuda beni uzlemdi 
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Bunu onun düşünmesi lazım ama.....
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Tamam da ilk üç ay ilişki olmaz ki zaten cahil mi senin adam biraz
(2 puan) tarafından
Sozde üniversite mezunu
(4,430 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyeyim tamam istersin istersin de küsmek nedir hamile kadına bu yüzden
0 oy
(909 puan) tarafından
Hamile kaldım ilk 3 ay kusma mide bulantısı hastanede serumlar taktım eşim yanımdaydı. İnan doğum yapana kadar cinsel istekte hiç bulunmadı. Ve asla surat asmadı. Karnım burnumda o halde ilşiki nasıl yapılır bana ve eşime ters geliyordu. Bide hastasın yazık üzme kendini. 
(2 puan) tarafından
Bosanmalimiyim
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bu halde bir de küsüp trip mi atıyor sağlık denen bir şey var ogrenememis mi
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Evet cinsel yaşam da biz insanlar için bir gereklilik ama hamilelik hastalık insanın zor zamanlarında erkek anlayış göstermiyorsa senin yapacağın birşey yok biraz tutucak uçkurunu serum verdiler diyosun demekki hafif deildi hastalığın o bunu görmüyo mu nasıl insanlar ya Rabbim yardımcın olsun cnm ne diyim
0 oy
(588 puan) tarafından
İlk üç ay ilişki önerilmiyor gebelikte bu birincisi. İkincisi gebelik durumu olmasa bile gripsin insan kendini halsiz hisseder çok normal. Üçüncüsü hem gebelik hem grip olmasa bile her istediğinde ilişkiye girecek değilsin böyle bir mecburiyetin yok. Sırf bunun yüzünden çocuk gibi bir de küsüyorsa bırak küssün ne hali varsa görsün kendi anlayana kadar hatasını da konuşma sende 
0 oy
(374 puan) tarafından
Valla 12 haftaya kadar zaten yasak ilişki. Herhangi bir sıkıntı olmasın diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 498 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Docentpapagan (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 852 göst.