0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
İki muhabbet kuşu bı papağan hamileyken hormonlardan astım hasaslasti ve aşırı derecede zorladı ayalrdir beraberdik ayrıldık çok üzüyor seslerini kendilerini özledim bı******n cidden yani insandan daha güzel merhametli çok başka sevdim sizde gebeliginizde******n besledinizmi:(

3 Cevaplar

+2 oy
(119,349 puan) tarafından

kiz senin is cok zor haa ne ara hassaslastin :ermm: hayirlisiyla dogur

(9,238 puan) tarafından
:D belirtiler erken baslamıs dmek ki canm sende. Bnde 8.hftaya kdar fln kendimi hamile sanmıyordum bulantm fln hic olmadı :D
(149 puan) tarafından
Ben öğrendiğimde 3+5flndim mide bulantısı uyku halsizlik sinirlilik  regl gecikmesi
kiz özge ben şimoşu sans eseri ogrenmistim 8w5 di bide dr gitmesem dogum ani haberim olabilirdi
(9,238 puan) tarafından
Ahaha biliyorum kızz konusuyorduk o zaman post fln da acmıstın hatta :D tr.de oğrenmiştin bide
evet yaa ♥️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Ah canım seni çok iyi anlıyorum :(  Bizim de muhabbet kuşlarımız var. Anne baba üretken çıktı :)  Son yumurtadan çıkan yavrulardan biri hasta oldu kendimi paraladım inan ki. Hiç bir sey yemiyordu. Kendim kursağına mama sıkıyordum, antibiyotik veriyordum, suyunu içiriyordum. Neyse ki bugün daha iyi, çok korktum bir şey olur diye. Resmen bağ olustu aramız da onlarla.

(149 puan) tarafından
Öyle kuzu bizim de iki yumurta var bakalm inslh bişi olmaz
(7,118 puan) tarafından
Keske bizimkiler de 2 taneyle kalsa kız :) Ömrümüzü yediler. Yavrular yeme düşmeden tekrar yumurtlamaya basladı anne. Elimiz de olanları veriyoruz artık birilerine. Temmuzdan bu yana 4. kez yumurtladı bu son olur umarım.
0 oy
(933 puan) tarafından

Evet kedi oğlum var bi tane benimle yatar kalkar :P geçmiş olsun sizede üzüldüm kuşlardan ayrılmak zorunda kaldığınız için 

(149 puan) tarafından
Bizde köpek aldık da kuşlar tetikleyincw arkadaşa verdi gelick bugünde çok özledim onu da

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,338 göst.
13 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 354 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 397 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Dilek06 (433 puan) tarafından soruldu
+3 oy
9 cevap 717 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Doga_DVM (4,323 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı