0 oy
510 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

baksanıza yanaklarıma hamileliğimin son aylarında bir de böyle tombiş yanaklarım vardı sigara kilo almamı aşırı etkiliyordu ve aşırı zayıflatıyordu 7 kilo aldım sigara içmeyi bırakalı aşırı zayıflamıştım yanaklarım tamamen içe çökmüştü resmen şimdi tombiş olmuşummm:D :D 

var mı benim gibi kilo alınca mutlu olanlar :D

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Foto çekerken kullandığın efekten de olabilir canım 
(875 puan) tarafından
kız efekt zayıf gösteriyor kilolu değil onu hatırlatmak istiyorum :D ki sadece fotoğrafa bakarak değil genel olarak kilo aldığımı anlayabilecek kapasitedeyim canım
tarafından
Maalesef şu an kullandığın efekt yüz hatlarını toplayıp hafif kilolu olduğunu gösteriyor canım:)
Kilo almış olabilirsin aksini iddia eden yok ama yüzündeki efekt gerici efekt o yüzden yanakların toplu duruyor
(875 puan) tarafından
canım yıllardır her fotoğrafta aynı efekti kullanıyorum lütfen kullandığım efektin özelliklerini bana anlatma kiloluyken de bu efekti kullandım zayıfken de özelliklerini biliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel hatun ❤
(875 puan) tarafından
o senin güzelliğin canııımm ama kilo alınca yüzüme renk geldi inanır mısın
tarafından
Bende bıraktıktan sonra kendime geldım cildim temizlendi al al oldu yanaklarım uyiki bırakmışım
(875 puan) tarafından
valla aynen öyle benim de sen ne zaman bıraktın canım
tarafından
Dört yıl olacak
(875 puan) tarafından
ooo senin baya olmuş canım
0 oy
tarafından

Çok güzel karisiniz hanımefendi :angel:

Ben zayıflamak istiyorum sen kilo kocam beyde çok zayıftı şimdi baya kilo almış onu öyle görünce mutlu oluyorum

tarafından
Kocam bey 56 kiloydu ☺️kemikleri sayılıyordu smdi 20 kilo almış ☺️☺️☺️☺️
(875 puan) tarafından
o maşallah enişteye ben 58 kiloydum 1.75 boyla sıska gibiydim ee yanaklar gidince burun kocaman görünüyordu kameralara küsmüştüm
tarafından
Eeee kocam da 1-85 böyle ,56 kilo olunca sen düşün ☺️☺️☺️❤️

Oranın bir tek güzel yani bu oldu onun için
(875 puan) tarafından
inşallah tez zamanda çıkar da kavuşursunuz canımmmm hep dua ediyorum sana
tarafından
Allah razı olsun gülüm ❤️
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ben sigara icmesemde alamıyorum günde 4 dal sigara içiyorum az içmeme rağmen yok :D bekarken hiç sigara içmezdim.yinede 41 kiloydum şimdi yine 46 kiloyum. Ama dahada almak istiyorum alamıyorum:(
(875 puan) tarafından
geçmişte hiç kiloyla ilgili bir sorunun oldu mu fazla kiloyla
(7,993 puan) tarafından
Yok zaten hiç kilolu bi insan olmadimki ben :D 15 yaşıma gelince fln acayip zayıflamaya başladım küçükken yine biraz topluydum. Ondan sonra hiç alamadım.ilk evlendiğimde biraz hızlı kilo aldım 46 yi gördüm birden 41 kiloyken sevinmiştim sonra hamilelik emzirme derken ben şuan 45-46 kg arası gidip geliyorm yediğim yaramıyor malesef:D
(875 puan) tarafından
yaa benim lisede bir erkek arkadaşım vardı o zamanlar 65 kiloydum bana hep şişko şişko derdi o öyle dedikçe iştahım giderdi psikolojik olarak zayıfladım daha da asla kilo alamadım taaa ki sigarayı bırakana kadar belki seninde öyle olmuştur diye sordum canım
(7,993 puan) tarafından
Yok canım. Bünye meselesi kimisine sigara icsede kilo yapar
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Kız masallah çok güzelsin
(875 puan) tarafından
yaa çok teşekkür ederim canım  sigaradan sonra yüzüme renk geldi
0 oy
tarafından
Harika görünüyorsun lütfen başlama tekrar ❤️
(875 puan) tarafından
çok saol canım çok şükür içmiyorum ilerde de içmem umarımm sigarayı içmeyi bıraktıktan sonra canlandım resmen
tarafından
Kesinlikle canım  maşallah sana
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cok guzelsin masallah:) insallah bi daha baslamzsin canim.inan hem kadina yakismiyor hem de sagligini dusunmen gerek.
(875 puan) tarafından
tabi ki canım bir de ikinci çocuğu düşünüyordum o yüzden bırakmıştım
(1,015 puan) tarafından
Harika senin adina sevindim cok:)
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Sıgaraya başlama fikri cık aklımdan:ermm:

(875 puan) tarafından
yaaa sakın öyle bir hata yapma kız sigarayı bıraktım sadece sigaradan biriktirdiğim parayla 2 çeyrek aldım bir ayda düşüüün o kadar çok içiyordum
(2,705 puan) tarafından
Hıc ıcmedıgım ıcın fıyatınıda bılmıyorm canm gunluk paket bıtırebılcemı sanmam:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 248 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mervela (7,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seherl (576 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (316 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...