0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından

Arkadaşımın tavsiyesiyle verdik şimdi sipariş  2tane kırdı e bebekten almıştım almicam bidaha dedm dayanamadm zor oluyo çocuğa ped şişeyle su veriyom 

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerek varmı bu kadar pahalıya. Ben senin yerinde olsam klasik markalardan alıp eskidiginde değiştiririm.

Ben wee babyninkini aldım. Kızım parçaladı pipetinj. Aynısından yeniden aldım. İlkini 55 a almıştım. Sonraki 42ye aldim
(4,250 puan) tarafından
Bende avent bakdim 500 kusur.wee de aynisi sekil semal.wee aldim 84 e daha yeni benim bebiş 7 aykik pipetle cekmeyide ogrendi ben cok begendim wee yi
tarafından
Güle güle kullan canım. Ben carrefourda indirime girmisti. 120den 42 düşmüştü öyle yeniden aynısından aldık. Yani kaç kere düştü kirilmadida. Sadece kızım ilkini çok dişledi. Pipet yırtıldı. Bakalım bu kaç zaman gidecek.
(923 puan) tarafından
2kere aldk ebebekten ikisinide fırlattı kırdı tak etti canıma iyi bse olsn dedm ama blmiyorum gorcez gelnce
tarafından
İns iyidir canım. Tercih meselesi ben bu fiyata almazdim
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından

Suluğa değil de fiyatına direk gözüm çarptı:O:)

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Philips markasına pahalı diyordum bu ne ya çok pahalı asla vermem şekil olarak da beğenmedim 
(923 puan) tarafından
Annemde kızdı görünce çok çirkin dedi boynuzlu
(6,441 puan) tarafından
Yani Philips dinazor gibi olandan alacaktım parası bi suluk için çok geldi almadım şekli bak onun çok güzeldi bari onu al
0 oy
(480 puan) tarafından
Fiyatı çokmuş ama ben tipini beğendim inşallah sağlam ve uzun ömürlü olur verdiğiniz parayı hak eder :)
(923 puan) tarafından
İnşallah canım tipini aslında bende beğendim değişik şeyleri seviyom herhlde ondan ama annem.cok kzdi=D suluktan başka herşeye benziyo bilmem ne
(480 puan) tarafından
Benim annem görse o da öyle derdi sanırım :D
0 oy
tarafından
Cok cirkin duruyo kiz bu ne boyle detaylari cok fazla kir toz cok birikir temizligi zor olur 
0 oy
(809 puan) tarafından
Kiz bune başlığı görmesem astronot sanicam:):)
0 oy
(9,001 puan) tarafından

Fiyatına ayrı suyu nereden icecegine ayrı takildim;):D

(923 puan) tarafından
Sarı yer varya orası 2tane 2yerde ayrı ayrı aciliyor nerden isterse bı tarafndan ben bı tarafndan eşim içeriz herhlde karşılıklı fantazii xbBzbz bxvzbs bende güldüm yaaa  bukadar paraya
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Bu fiyatı vereceksen avent al hiç şikayet eden duymadım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayatımda böyle saçma sapan suluk görmedim gerçekten aldın mı bunu. 
(923 puan) tarafından
Evet sipariş verdik =D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 418 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
9 cevap 358 göst.
22 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu

381,116 soru

11,409,660 cevap

34,946 kullanıcı

...