0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Bitane karşı komşum var çok samimiyiz çocuklarımızda birbirini sever 2 günde bir gidip geliriz birbirimize ama eşler yokken eş varken ikimizde gidip gelmiyoruz buna çokta dikkat ediyoruz geçen gün bitane üst kattan komşu bizi kahveye çağırdı numarası bende yok komsumda vardı oda demiş ki Esin evdeyse gelmeyiz .kadın demiş yok evde değil neyse gittik çocuklarla biraz oturduk sohbet falan ettik benim telefonum çaldı yan oda da açıp konuştum konuşmam bitti yanlarına gececektim anam bı baktım kadının kocası karşıda yani adam evdeymis kadın bize yalan söylemiş biz tabi çok bozulduk hemen kalktık 3 4 gündür kadın sürekli kendini kahveye çağırmaya çalışıyor numarası yok bende ama karşı komşum diyor ki hergun bana msj atıyor müsaitsen geleyim sen müsait değilsen diğer komşuya gidelim diye ama hiç sormuyor esleriniz evde mi değil mi buna önem vermiyor ben kendimi kötü hissettim acaba yarın cagirsam bir daha da gorusmessem mi ayıp mı ediyoruz 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence bulaşmayın canım niye bu kadar ısrar anlamadım yani
(1,313 puan) tarafından
Yani komşum msjlari attı bana gerçekten çok ısrar ediyor
tarafından
Şimdi desem ki bir kere davet et gelsin sonra yüz vermeyin ama bu kadar ısrar eden yine ne yapar eder davet ettirir kendini o yüzden ben senin yerinde olsan müsait değilim der keserim muhabbeti nımaranı falanda verme sakın
(1,313 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanı kocasını ayarlamış herlade odadan cıkma dıye sıze gore ortam ayarlamış, bunda kotu nıyet yok, e sız oyle kalkıp kocasından oturu gıdınce de sıze kocanız evde mı dıyememıstır 
(1,313 puan) tarafından
Canım deseki evde diye biz zaten gitmeyiz ki
tarafından
E işte siz gıdın ıstemıs heralde, yanlıs yapmıs ama kotu nıyet degıl
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Onu bilmemde benimde 3 tane samimi komşum var . Ve bizim de yazılı olmayan dile vurmadigimiz kuralimizdir ( doğum acil durum harici) eşlerimiz evdeyse  asla eve girilmez zaten öncesi arasiriz musaitmisin esin evde mi diye . Sonra eve gideriz eş erken gelirse Cat kapı falan hemen kalkarız oturmayiz bizde . Bence böyle olması daha iyi . Eğer aklın kalbin isinmamissa mesafeni koy canım 
(1,313 puan) tarafından
Bizimde tam anlatigin gibi bunu artık eşlerimiz bile çözmüş eve gelmeden önce arıyor eğer komşum bendeyse geliyorum diye
(7,121 puan) tarafından
Olması gereken en güzel şey o  balım .
0 oy
(6,206 puan) tarafından
E söylediniz mi rahatsız olduğunuzu bi daha karşı karşıya geldiğiniz zaman dile getirin bu durumu 
(1,313 puan) tarafından
Söyledik dedik keşke eşim evde deseydin hiç bişey demedi
(6,206 puan) tarafından
Tamam bi daha biraraya gelirseniz iyice tepkinizi gösterin hişlanmiyoruz böyle durumlardan daha rahat edebilmek için eşler yokken görüşmeyi tercih ediyoruz bi daha olmaması gerektigini söyleyin anlasın fazla rahatsız oldugunuzu
(1,313 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Allah Allah garip...neden evde değil diye yalan söylemiski bu durumdan rahatsiz olduğunuzu bilmiyor mu bir de neden o kadar ısrar ediyor artık siz tanıyorsunuz siz daha iyi bilirsinuz
(1,313 puan) tarafından
Daha yeni taşınmış zaten çok ısrar etti diye gittik
0 oy
tarafından
Kocası evde ise ne olacak anlamayan ben :⁠-⁠)
(1,313 puan) tarafından
Hayır canım biz öyle gitmiyoruz eş evdeyse düşünsene bir saat boyunca normal doğumdan bahsettik kocası odadaymis
0 oy
(119,345 puan) tarafından
ya adam evde degildide siz geldikden sonra eve gelmisse sonrada bi idaya gecip oturduysa
(1,313 puan) tarafından
Biz zaten mutfakta oturuyorduk hemen girişte çocuklarımız oynuyordu kessin görürdük geldiğini
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne bu ısrar ya bence konuşma muhabbeti kes canım ne alaka geleyim kahveye de ne bilim insan çekinir müsait deniz geleyim demeye bence yuzverme 
(1,313 puan) tarafından
Numarsi yok zaten bende konusmiyacam
0 oy
(13 puan) tarafından
Eşinin evde olduğunu neden yalan söyler ki insan çokta normal değil arkadaş eşini gönderemedi sizinle kaynaşmak istiyo desem eşim var diyip size gelebilirdi 
(1,313 puan) tarafından
Aynen hayır zaten kendisi çağırdı o kadar ısrar etti ki bizde gittik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 649 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 315 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,272 soru

11,385,501 cevap

34,885 kullanıcı

...