+1 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (4,624 puan) tarafından
Veeeee her nete girdigimde daha kötüsünü görüyorum. Basi bos  köpeklerin bir hafta da 8 kisiyi öldürüp hala sokaklarda gezmesi mi yok secimden once zam ustune zammi gecinemeyen binlerce kisimiiii çocuklara tecavuz ederlenlermiii edepsizliklerini özgürlük adi altinda yasayanlarmi çocuğu camide tacize ugrayip hala o tarikata mensup olup gozu kapali şekilde buda bizim kaderimiz diyip uruyenler mi veeee en komigi sitede baskasinin kapisinin onune konulan copler miii :) yaa gercekten biz ne ara bu kadar insanliktan ciktik.. Sadece senin benim dememle olmuyor ama dunya ne kadar kotu yaaa cocuklarimizi Rabbim.kotulerden korusun inşallah cok kotu oldum on dakika nette dolastim icim karardi.....

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aslında sadece bu zamanda değil ki canm pislik her zamanda vardı... bizim bile çocukluğumuzda yaşadığımız kötü anılar ama sesini cikaramadigimiz çığlıklarımı çocukluğumuzda kaldi:(  zaman aynı aslında zaman değişmedi sadece o pislik insanlar kendileri gibi pislikleri türetti. 

Aslında ne deseler desinler her şeyin başı evlatlarımıza herseyden önce ALLAH I !!! DINI IMANI ANLATMAKLA BASLIYOR. QLLAH SEVGISI ASILANAN BIR BIREY ICINDEALLAH KORKUSU OLAN INSAN ZATEN KOTULUK YAPAMAZ KI. ama biz napiyoruz hepimiz yapıyoruz bunu .. aman çocuğum meslek sahibi olsun yeter aman çocuğum en iyi kolejde okusun yeter aman çocuğumun her istediği oldun yeter... yetmez... yetmiyor..   kalbine Allah aşkı girmeyen her insan zamanla çığırından çıkıyor... senin benim ve bütün insanlığın belki de sonu ..  çünkü öyle yetişen bir çocuk gelip senin tertemiz çocuğunu kirletebiliyor. Ladin cinayetlerinde bile sen besle büyüt gelsin elalemin aileden kopuk  Allah tan kopuk ipsiz sapsiz vursun öldürsün!!! 

Velhasıl kelam önce evlatlarimiza lütfen Allah i anlatarak sevmeyi sevilmeyi vicdanlı olmayı öğretelim aonunla beraber zaten iyi vicdanlı merhametli bir meslek sahibi birey oluşacaktır.. 
(4,624 puan) tarafından
Canim bu benim düşüncem senin dusuncene de saygi duyuyorum ben ilk once kizima iyi insan olmayi ogretecegim Allah korkusu tabikide olmali ama suçluların cogu kendi icinde Dini egitimi alan kisiler ama Allah korkusu olup sinirinw yenik düşüyor sonra kadini oldurup ben iste su kadar hatim ettim soyle yaptim boyle yaptim diyen de cok
tarafından
Haklısın canım ama ben gerçekten verilen bir Allah inancından bahsediyorum
 tovbe hasa agizda sakiz gibi Allah Allah diyip te  nice içinde pislik barındıracak var.
Örneğin her başına yazma takan kendini kapalı diyor ama gerçek tesettür öyle mi değil.. Hani misal olarak verdim.
Gerçekten verilen Allah inancından bahsediyorum .

Rabbım evlatlarımızı doğru yoldan ayırmasın.
-Reklam-
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Vallahi Az önce haberlerde gördüm bir kadının üstüne 8-10 taneden fazla köpek gidiyordu kadın yere düşmüş kalkamıyordu yani Bilmiyorum gerçi o köpekten de köpek olan insanlar var Dediğin gibi şu zamları yapanlar daha millet Asgari ücretin artmasına rağmen o maaşı alamadılar Ona rağmen zam üstüne zam geldi Allah belasını versin bugün çok bela okudum ama ne yapayım sinirlerimizi ziplattılar
(4,624 puan) tarafından
yaa gercekten oyle 16yasindaki cocugun ustune kosuyor iki kopek ondan kaciyim derken kamyon carpip oluyor hem cocuk oldu hemde kamyon şoföru hapse dusmus ama ortada ki suclu basi bos kopekleri toplatmayanlarda iki aile yikildi gitti
(2,445 puan) tarafından
Asgari ücreti arttırma sebebi zaten işyeri sahiplerine yaptığın kardan çalışanına ver demek. Daha zam gelcek haberini alıralmaz bütün etiketler değişiyor. Allah fırsatçıları bildiği gibi yapsın nasıl vicdansızlık bu. Dolar artınca herşey arttı tamam eyvallah benzin mazot arttı. Ama düştüğü zamanda herşeyi hala arttırmaya devam ediyorlar. Gerçekten vicdansızlık. Yazık.
(6,209 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah kimi zor durumda bırakıyorlarsa ahları çıksın Yazık günah değil mi ya daha asgari ücreti millet almadan ertesi gün zam geldi haberlerden bir haber olan insanlar Sırf bu asgari ücret için televizyon başından ayrılmadılar ertesi gün etiketler değişti sırf ceplerini 2 kuruş daha fazla girsin diye insanları nelere sürüklüyorlar görürsün bir seneye kalmaz millet ya Açlıktan ölür ya derdinden kendini öldürür ya da ortalığı hırsız olacak Ne yapsınlar ki insanları buna zorluyorlar
(2,445 puan) tarafından
****** hakları diye diye sapıttılar iyice. Tamam hayvanları sevelim de, kimse kusura bakmasın ne yapacağı belli olmayan hayvanı da sevemem. Sevmiyorum korkuyorum demeyegör oooo çok kötü biri olarak damgayı yiyorsun. Sonrada özgürlükmüş.
(2,445 puan) tarafından
Bi düzenleme gelir inşallah. Yada bi ceza. Oh oldu dicem inanki.

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,816 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 262 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Pelin93 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.