0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Saat 11 oldu hâlâ ödev yapıyoruz ve 15 sayfa daha ödev var bapicam bilmiyorum yapmak istemiyor bıraksam mi zorla yaptırsam mi

9 Cevaplar

0 oy
(6,236 puan) tarafından
Belki öğretmenlere de Akıl mantık erdiremiyorum küçücük çocuklara neden bu kadar çok ödev verirler ki Sonra işte o çocuklar okuldan soğuyor Yazık günah kalem kitap ise o elleri bile ağrıyor çocukların ya evdeki velilerini psikolojisi artık tükeniyor
(1,505 puan) tarafından
16 sayfa bı kitaptan 6 sayfa bir kitaptan önlü arkalı 1 fotokopi 7 sayfada okuma var daha sadece fotokopi 1 sayfasını yaptı cumadan beri yaptırmaya çalışıyorum istemiyor.bebegim var 11 aylık o çok heraketli bu ara gece çalışıyor eşim surejli gündüz uyuyor ondan da destek alamıyorum.sinir krizi gecirircem artık bagirmaktan boğazım acıdı
-Reklam-
0 oy
tarafından
O kadar ödev mi olur ya ben ilkokulu bitireli 20 yil oldu ben bile bu kadar ödev yaptığımı hatırlamam 
0 oy
tarafından
Zorla her ödev sonuna süprizim var de bitirmeden kaldırtma görümcem oğlunu sürekli bana yollar ödevi daha çabuk bitiyor diye 
(665 puan) tarafından
Sende çok alıştırma bence ben olsam kabul etmem valla
tarafından
Valla her hafta sonu yapılıyor bütün ödevleri bazen gelemediği zamanda görüntülü bir şekilde yapıyoruz
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ya çok ödev veriyorlar artık ve çocuk yapmıyor neredeyse hepsini aile yapıyor destekliyot yani çocuğu. Okumaktan yoruluyorlar
0 oy
(3,667 puan) tarafından
Yaptırma ve öğretmenine söyle yani iki gün tatil hocam siz tatile bile fırsat vermiyorsunuz de veli grubunuz yokmu oraya yaz yazık çocuğa yani oda haklı napsin
0 oy
(9,028 puan) tarafından
15 sayfa ödev mi olur sen 15 sayfa yaptırınca öğretmen okulda naptirck 
0 oy
(113 puan) tarafından
Ya bizim zamanimiz ne kadar guzelmis ya bi iki sayfa odev verilirdi simdikiler cok sanssiz bir canta dolusu odev veriyolar sonra cocuk okuldan sıkılıp soğuyunca bunda is yok derler yaa sabir vallahi
(892 puan) tarafından
Yigenim orta okula.gidiyor onun çantasını hergun ben tasisam fıtık olurum o çocuk o yaşta o ağırlığı taşıyor gerçekten eskiden öğrenci olmak varmış.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bu konuda bizim öğretmenimiz çok iyi 2 sayfa arkalı önlü fotokopi vermiş haftasonu ödevi hafta içinde 1 sayfa veriyor çocukları sıkmıyor okulda eğlendirerek öğretiyor 
0 oy
(5,023 puan) tarafından
Bizimkide aynı en az 15-20 sayfa ödev vermiş bide 25 sayfa okuma var yuh artık bide bismillah okul acilali daha ilk yarı olmamış bütün devlet ve kaynak kitaplarını bitirdiler bide şimdi yeni kitap aldıracak bize çünkü kitap kalmadı hepsini bitirdiler bide devlet kitapları 200 sayfa sen düşün öldük ya
(1,505 puan) tarafından
Okuma bizim de var 1sayfayi secio videosunu aticakmisiz bide

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 383 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 702 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melisa_82 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu