0 oy
1,146 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Merhaba kızlar bugün bebeği 3 buçuk aylık olan arkadaşımla buluştuk. Benmki de 2 buçuk aylık. O ek gıdaya başlamış puding yediriyomus mama veriyo oturtmaya başlamış. Ayrıca bebeğin emziği yere düştü kafe de hemen aldı yıkamadan etmeden geri ağzına verdi. Ben duyunca çok şaşırdımm. Henüz oturtmuyorum. Anne sütünden başka bişi vermiyorum ona bakınca şaşırdım ve bana da mama vermem konusunda ısrar ediyo illa ver diye ama suanlik gerek duymuyoruz biz kilo alımı gayet güzel şükür. Ben bebeğimin üstüne titrerken tutarken bile nazikçe davranıyorum kıyamıyorum o hemen oturtmaya başlamış. Benm çocuğumu da aldı kucağına oturttu hemen bı bahaneyyle aldım elinden. Ben mi çok pimpirikliyim acaba sizin düşünceleriniz nedir bu konuda

47 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Okumaya başlarken gözlerim pörtledi. Puding ne, yere düşen emziği ağzına vermek ne yaa. Küçücük bebeği oturtmak ne inanmıyorum :((((( 
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından
Pudingmi yere düşen emzikmi cok kucuk daha ya benim 5.5 aylik bebeğim banada ver ver diyorlar vermedim yedirmedim oturtmak icin erken daha hiz yeni yeni basladik kucagimizda tutmaya 
0 oy
(119,506 puan) tarafından
ama puding olmazki kuru fasulye pilav vermeliydi şasirmis millet yaa
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Gürkün bastığı cücük ölmez canım oda oyle annelık yapıyo dogru yada yanlıs
0 oy
(9 puan) tarafından
Pimpirikli degilsin dogru olan senin yaptığın. 3bucuk aylik bebege ek gida vermek ne ya hadi mama ver tamam da puding ne yani. Daha onun bagirsaklari midesi bizim yedigimiz besinleri sindirmeye hazir degil ayrica mama ver diye israr etmesi de asiri sacma anne sütü varsa baska hicbirseye gerek yok ilk 6 ay. Kimseye bakma sen boyle cahillikler eskidenmis bebege herseyi yedirirlermis ama bunun alerjisi var ilerde bagirsak sorunlari var kim bilir nelere yol acacak. Allah her bebege akli basinda bilincli anne nasip etsin
0 oy
(444 puan) tarafından
anlatmadın mı yanlış olduğunu. yere düşen emziği verdiğinde verme yıkayalım mikrop şöyle böyle demedin mi? yazık bebeğe
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Tabikide çok erken daha oturtmaya 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 260 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Merve anne (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 644 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 435 göst.
28 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hhhh (276 puan) tarafından soruldu

381,313 soru

11,414,954 cevap

34,964 kullanıcı

...