0 oy
300 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,587 puan) tarafından
Kimden duysan herkes covid 19 olmuş 

13 Cevaplar

+1 oy
(9,171 puan) tarafından
O yüzden olmuyorum :D
-Reklam-
+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Heryer de turuncu sarı mavi olmuş :D

Valla ben aşı falan olmuyorum olana da mani olmuyorum 

tarafından
Olmayın bence katılıyorum ben oldum geberiyorum çocuklarıma bile bakamıyorum düzgün 8 gün oldu 2 doz aşıyı oldum
(12,264 puan) tarafından
Hadi ya ne oldu canım neyin var geçmiş olsun canım
tarafından
Başımdan tut tırnaklarıma kadar ağrım vardı ayağa kalkınca kesiliyor gibiydi 3 gün kendime gelemedim ve hala sürüyor uyku çok tutuyor beni yeterki uyuyayım başka birşey istemiyorum bugün de normal hastalık mahvoldum
(12,264 puan) tarafından
Annem ilk asida 3 gün kendine gelemedi
tarafından
2 dahada fena canım ya
+1 oy
(8,975 puan) tarafından
Aşı olduk diye maskeyi takmayan çok kişi var... Haftasonu düğüne gittim kimsede maske Yok gelen gideni opuyo falan çok normal yayılması
+1 oy
tarafından
Bana da aşı vakaları arttırdı gibi geliyor. Her yerde artmış maalesef. Bende aşı olmadım ve olmayacağım. He bide elini kolunu sallayarak gelen afgan ve suriyeliler aşı falan olmuyo test mest yok onlar da yayıyor bence
(1,206 puan) tarafından
Keşke onları asilasalardi denemiş olurlardı bir güzel ;)
0 oy
(937 puan) tarafından
Buyuksen cinayetinin katili aşı olmuş ertesi gün ölmüş duydunuz mu 
(9,171 puan) tarafından
Aşı olup olmesi bile ilginç geldi bana
(2,587 puan) tarafından
Müge anlidakimi
(937 puan) tarafından
Konuşmasını mi engellediler acaba
(9,171 puan) tarafından
Evet muge de ki.
Olabiljr canm bu ulkede yasanan hiç bir şeyi aklım almıyor artk benim
(937 puan) tarafından
Evet şu Konya'da mehir cinayeti diye duyulup sonra yanlış eve girilmiş diye üstü kapatılan olay.katil diye tutuklanan adam ölmüş
0 oy
tarafından
Olsan bir dert olmasan bir dert
0 oy
(748 puan) tarafından
Așı içersinde zaten virus var canım bunu çok onceden beri biliyorduk arkadasim asi oldu sonra pozitif cikti doktor asinin icersinde zaten virus oldugunu asidan dolayi pozitif ciktigi ve herhangi bir belirtin olursa bunun asidan kaynakli oldugunu acik  acik soylemis.
0 oy
(323 puan) tarafından
Aşı olup önlemleri salıyorlar da o yüzden 
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Valla aşı koruyor mu korumuyor mu hiçbir fikrim yok. Ama bildiğim birşey var ki milletin tatili düğünü gezmesi tozması hiç bitmiyor bu virüsün biteceğide yok. Okullar açılacak diyorlar evet açılacak ama en fazla iki hafta veriyorum sonra tekrar kapanacak bence :(

0 oy
tarafından
Aşıyla alakası yok insanlar tedbirleri boşvermeye başladı devlette kemeri gevşetti olan yine bizlere oldu. Ne kadar bilinçsiz insan varsa hakkım haram olsun onlara❤️
0 oy
(850 puan) tarafından
Delta varyantı daha bulaşıcı, e yasaklar da kalkınca böyle olacaktı zaten... 
0 oy
tarafından
Kurban Bayramı sonrası nimetleri o cnm.. aşı ile alakası yok.
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Maalesef vakalar cok arttı çünkü aşı olduk diye bosverdi millet kimse maske takmıyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 438 göst.
29 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma karabulut (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 589 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 620 göst.
0 oy
9 cevap 139 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,850 cevap

34,776 kullanıcı

...