0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (2,132 puan) tarafından
Kızlar gece gece nereden aklıma geldi bilmiyorum ama size anlatmak istedim.

Ben ilkokuldayken anne babam ayrıldı. Biz annemle orada burada kalıyorduk, düzenimiz yoktu. Ben de lisede iyi bir okulu kazanınca yatılı okudum. Arkadaşlarım öğle aralarında ve okul çıkışında beni evlerine çağırırdı. Yemekhanede yemekler kötü, benim cebimde para yok. Ev yemeğini yiyim diye çağırırlardı yani ben de giderdim ve yarım saat de olsa ev sıcaklığında olmak anne yemeyi yemek beni çok mutlu ederdi. 

Ergenlik tabi sıkıntılar da var okulda bir disiplin suçu işledik bir grup arkadaş. Veliler çağrıldı vs. Dostum dediğim bir arkadaşım vardı, onun annesi demiş ki: bu kız sürekli bize geliyor, dadandı bizim eve. İstemiyorum gelmesini ve çocuğumla arkadaşlık etmesini. Müdür yardımcısı da bana söyledi. İnsanlar senden rahatsız oluyormuş neden milletin evine gidip duruyorsun diye. Hiçbir şey söyleyemedim ama kalbim sanki camdan yapılmıştı ve paramparça oldu. O kadar üzüldüm ki...

Kendi çocuğunu kurtarmak için birini böyle rencide etmek ne kadar kolaydı. Anne olmak böyle olmamalıydı. Çocuğu benim yüzümden disipline gitmedi, hepimiz suçluyduk. Ne biliyim gece gece aklıma geldi işte 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
O yüzden Rabbım kimseye muhtaç etmesin 
(2,132 puan) tarafından
Yani gitmesem açlıktan ölmezdim ve kendimi hiç davet ettirmedim. Hep arkadaşlarım çağırdı, yediğim tüm lokmalar boğazıma dizildi o an sanki
tarafından
İnsanlar çık kötü maalesef
Bende küçükken bi akrabamıza gittim yemek yiyolardi somun ekmek vardı sofrada normalde tandır ekmeği olurdu bizlerde benide sofraya oturttular Bende o somundan yedim en çok sonra o kadın anneme benim ekmeği bitirdiğimi kocasına bırakmadığını söyledi o çocuk halimle o kadar utandım ki halada aklıma gelir üzülürüm.utanurim
(2,132 puan) tarafından
Bak işte bunu annene soyleyerek ne amaçlıyor çok merak ediyorum. Ekmeğin parasını mi istiyor anneni rencide etmek mi istiyor. O an sana yeter artık yeme dese daha iyi
tarafından
Iste bazı insanlar gerçekten çok kötü
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Eğer  anne  gibi  düşünseydi  senide  evladı  gibi  görürdü  insanlar  çok  acımasız 
(2,132 puan) tarafından
O sandı ki kendi çocuğu masum bana uydu da böyle oldu. Ee anne babası ayrıysa kesin serseridir. Böyle düşündü ama keşke en baştan çocuğuna veya bana söyleseydi gitmezdim
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bende üzüldüm kiz okurken vicdan herkeste olmuyor ...

Rabbım kimseye muhtaç etmesin...
(2,132 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Ne kadar kotu kalplıymıs gercekten bır de cocuk buyutuyor o kalbıyle, Allah kımseye muhtac etmesın
(2,132 puan) tarafından
Dışardan baksan çok iyi biri, namazında niyazinda kendi çocuğu mükemmel ama anne baba ayrı biriyle arkadaşlık yapıyor o yüzden onu koruyor.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bazı anneler kendı cocuguna asla toz kondurmaz ve bu ugurda baskasının çocugunu ezmekten asla gocunmaz cünkü dünyada ki tek cocuk onlarınkidir. Oda böyle bir cinsmiş işte
(2,132 puan) tarafından
İşin ilginç yani şu onu yazmamışım. Disiplin cezasının nedeni öğle arasi okuldan çıkıp bira içmemiz. Merak ettik gençlik işte. O kadında abdestli namazlı kendi çocuğuna yakistiramadi. Kimseyi yargılamak bana düşmez ama ben şimdi muhafazakar bir hayat yaşıyorum onun çocuğu tam tersi bir hayat yaşıyor.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 392 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 365 göst.
0 oy
17 cevap 668 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 567 göst.

380,177 soru