0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Eşi evlenmeden önce farklı, evlendikten sonra değişen var mı?

Önce nasıldı? - Sonra nasıl oldu?

15 Cevaplar

0 oy
(6,850 puan) tarafından
Nisanliyken ağzıma sıçtı şimdi sözümden cikmiyo 
(8,778 puan) tarafından
Ayniyiz demek ki odesinler bedelleri
(6,850 puan) tarafından
Bazı şeylerin cezası öteki tarafa kalmamalı gerçekten
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah bacı,kapalı kutu işte elbet değişiyo
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hep aynıydı hiç değişmedi 
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Nisanliyken ana kuzusuydu simdi benim kuzum sözümden çıkmaz asla :))))
(481 puan) tarafından
Nasil yapıyorsunuz yani sözümden çıkmaz olayi size saygı duyuyor sanirim nasıl yonlendiriyosunuz
(8,778 puan) tarafından
Evet öncelikle sevgi ilk kural onu sevdiğimi hissettiriyorum bu evin reisi olduğunu bu evle ilgili kararlari başkalarının değil hür iradeyle ailelerin değil bizim verebilecegimizi öğrettim ve 2 taraf için saygı anlayış ve sikayetsiz Bi hayat örneğin iş stresini eşime yuklemedim durmadan annesini gün içindeki yorgunlugumu vsvs şikayet etmedim bezdirmedim yani market listesi alışveriş listesi hazırlarken Bi ihtiyacın var mi neyin varsa söyle onu alalım diyerek biraz önemsemek ve en önemlisi güleryuz sevgi saygı ve az dırdır ama agirligimi koymasını iyi bilirim yani sürekli erkek haklı erkek ne derse o olur değil biz ne dersek o olur kuralını asiladim ve sonuç sözümden çıkmaz beni sever sayar oldu :))))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Nişanlıyken bu kadar ilgili ve sevgi dolu olacağını asla tahmin etmezdim eşimin evlenince ve dahası baba olunca çok değişti :) :) 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Nişanlı iken bizim birbirimizden başka kimsemiz yok diyordu şimdi anası danası maşallah her bir seyi var ördek ailesi gibi takılıyorlar her yere beraber gidelim her gün görüşelim dipdibe yaşayalım istiyorlar
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Evlenmeden önce de aynıydı şimdi de aynı 
0 oy
tarafından

Huy olarak hiç degismedi. 3 yıldır evliyiz.

Sadece nisanliyken çok sırnaşiyodu. Evlendikten sonrada yapar sandım ama yapmiyo:D

0 oy
(282 puan) tarafından
Evlenene kadar ay.ıya dayi diyen bi cins işte:) hesabina geldiği gibi davranır bende nabza göre şerbet veririm :) çok delirdiğim zamanlarda oldu oluyoda halâ ama yapacak bisey yok eninde sonunda kazanırım:)
0 oy
(123 puan) tarafından
Biz görücü  usulü evlendik 12 gün nişanda kaldk Konuşmadk hiç nişan sürecinde bana hem altn hemde gümüş yüzük hediye etti romantik biri sanki dedim kendi kendime evlendikten sonra da sevgili gibi olduk her zaman hediye alan bir yere gittiğinde haberin olsun diyo haber veriyor işe gittgnde sürekli mesajlaşyrz öyle yani degişmedi çok şükür çok iyi bir insan melek gibi 
0 oy
(165 puan) tarafından
Nisanliyken çok iyi anlaşıyoruz tam aradığım gibi dedim evlendim ağzıma sıçtı biraz yonttum ama bakalim
0 oy
tarafından
Nisanliyken modern biriydi şimdi ise kıro birine dönüştü maalesef tanıyamıyorum resmen  
0 oy
(154 puan) tarafından
Nişanlı iken iyiydi evlendik Habeş maynuna döndü 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Pandemi ciftiyiz biz. 3 ayda nikah kiydik deli cesareti. Birbirimizi tanıdıkça daha cok sever olduk. Aile olmayi yeni yeni başarıyoruz cok şükür 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
7de neyse 70 de o malesef:) 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 102 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,172 göst.