+1 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
Bazıları yorum yaparken çok ağır şeyler yazıyor. Özellikle Dertleşme olduğu zaman. Anlıyorum aslında, anlatan kişiyle hemen empati yapılıp, aynı derece sinirlenip ona göre şeyler yazılıyor. Ama hayatımız o anlık değil. Devam ediyor herşeye rağmen. Birde Dertleşenlerinin bazıları hamile. Zaten hassas dönemdeler. Birde o yorumlarla dahada hassaslaşıp üzülüyorlar. Dert yandıkları kişiler eşleri, eşlerinin aileleri yada kendi ailesi oluyor çoğu zaman. Yıkıcı değilse yapıcı yorumlar yapılsa keşke. Her zaman iyi insanlarla denk gelemiyoruz. Öyle insanlarla hayatı nasıl güzelleştirebiliriz onu düşünelim. Ufak şeyler, düzeltilebilecek şeyler bazen çok büyütülüyor. Bazıları da hayatımızdan çıkmayı gerçekten hak ediyor. Bunu yaparken de en doğru şekilde, kendimizi en az strese girdirecek şekilde yapmalıyız. Hayat zaten zor, birde yorumlarla iyice çıkmaza sokmasak. Öyle içimden geldi yazmak istedim. 

1 cevap

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kocam bana şiddet uyguladı diyenlere suyuna suyuna git o zaman vurmaz mi dememiz gerekiyo,böyle konularda nasıl yapıcı olabiliriz mesela 
(438 puan) tarafından
Boşver üzülme demek çözüm değil ki. Hayat şartları nasıl, ne yapabilir. Bunları konuşup çözüm bulunabilir
(7,444 puan) tarafından
Bazı şeylere çözüm bulsak bile post sahibi bizi dinlemiyor kafasına göre hareket ediyor ki
(9,626 puan) tarafından
Bazıları mesela ben bu kocayı şimdi napayim diye post aciyo bende altına yazıyorum yapıştır suratının ortasına kürekle diye :D ama tabi her postun altına değil bazıları çok çok aşırı ciddi konu olmuyo bende oyle şakasına yazıyorum kolunu bacagini kır diye :D bazılarına gerçekten tavsiye verdiğimde oluyo hani şöyle yapsan böyle yapsan diye ama dediğin gibi dinlemeden yine kendi bildiğini okuyo kaale almayacaksan niye tavsiye istiyosun ve genelde de çoğunluk aynı şeyi yaziyo
(7,444 puan) tarafından
Evet ya ben zaman ayırıp sana yazıyorum sen bildiğini okuyorsun e madem öyle yapcan ne diye soruyorsun
(438 puan) tarafından
Yapacağı şey bellidir destekçi arıyordur :) ama bazıları da ciddiye alabilir birde bu tarafı var
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 337 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Benkimimacaba (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,175 göst.
0 oy
0 cevap 138 göst.