0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,107 puan) tarafından
Kızlar 32+3 haftalık hamileyim 2 gündür baş ağrım vardı normal dedim üstünde durmadım ama çarğıntı yapmaya başladı geceleri uyuyamıyorum uykumdan kalp atış sesime uyandım resmen kulaklarımda o ses yankılandı ilçe sağlığı aradım her hafta arıyorlar acil durumda ulaş bize diyorlardı tansiyon yükselmesi yapabilir dedi ama resmen böyle bayılacak gibi oldum ya da kalp krizi geçiriyorum sandım o an ilk öyle olduğunda 24. Haftamdaydım hastaneye 14/9 tansiyon ile giriş yapmıştım sınır dediler yüksek hatta takip yapıldı ara ara yüksek ara ara normal çıktı bugün gittim 14/9 dedi ilk sonra yarım saat kadar dinlendim tekrar ölçüm oldu 12/9 dediler sorum şurada başliyor perşembe günü nst için randevum var orda bunu kafın doğum doktoruma belirtmeliyim demi sezeryan ya da normal karar verilir mi sizce 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim ki 18 lere çıkıyordu normal oldum
(2,107 puan) tarafından
Bana yapamazsın denildi
tarafından
Kim dedi yapamıyorsun diye
(2,107 puan) tarafından
Ebe ve doktor
tarafından
Valla kuzum ben ,25 saatte suni sancıyla doğurdum.

1. Derece göz retionopatisi var

Yüksek tansiyon hastasıyım

Ve kalp atışlarım 180 lsri buluyordu
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Belirtmelisin tabiki 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Evet canım muhakkak söyle. Muhtemelen ilaç başlar çünkü sezaryen de sıkıntıya giriyor tansiyon yüksekkrn yapamıyorlar 
(2,107 puan) tarafından
Bana da normal doğum yapamıyorsun otomatik sezeryanla alıyorlar dediler bir yanım kendi sağlığım için tamam diyor ama bir yanım notnsl doğum yapmak istiyor
(1,824 puan) tarafından
Her ikisi için de riskli canım doktora hemen söyle. Benim arkadaş çın bebek dönmediği için sezaryen olacaktı ama tansiyonu düşmedi 1 hafta falan ilaç kullandı 39 da doğum yaptı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ferdane (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (614 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 116 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,977 soru

11,514,128 cevap

35,174 kullanıcı

...