0 oy
827 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Ne güzel arkadaşlıklar var  çok samimi insanlar var. Bunu nasıl başarıyorsunuz ya. Gerçekten merak ettiğim için soruyorum 

29 Cevaplar

+4 oy
(2,062 puan) tarafından
Olmuyorum olanlara başarılar diliyorum

Brnim yorumum bu kadar;)
tarafından
Azıcık olacak gibiydik:)
(119,346 puan) tarafından
ask olsun nazenjn
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Aynı düşünce de yorum yapanlar seviyor zamanla birbirini yani bana öyle oluyor :) 
tarafından
Ahahahha:))
(25,224 puan) tarafından
Mesela ben bu safozelladan nefret ediyom sjsjsj
(7,254 puan) tarafından
Gülom biz ucuz parfüm kullananlar olarak kanka olduk mesela demii jsjsjsj ☺️☺️♥️♥️
(48,695 puan) tarafından
❤️❤️❤️
tarafından
Tabiki Eminem ❤️
İkboşum ❤️
Ulan selo ❤️
+1 oy
(11,217 puan) tarafından

Bence karsılıklı frekansa bağlı ınsan hıssedebiliyor bununla ıyı arkadaş olurum dıye:) yorumları fıkırlerı zaten kafa yapılarını sevıyelerini gösteriyor cogu kişinin

(113 puan) tarafından
Mesela ben seni tanimiyorum ama verdigin cevaplarla fln bi kanım isiniyor keske taniyabilseydim :)
(11,217 puan) tarafından
Tşkr ederim canım zaten burda gözune carpan insanları bir kac yorum sonra tanıyor gibi oluyorsun:)
(113 puan) tarafından
Ayneeen ya o hissi veriyor :)
+1 oy
(5,132 puan) tarafından

Burası o kadar karışık ki,   öyle bir samimiyet kurmak da mümkün değil sanki benim için bu sanal ortamda... 

Kafa yapısı olarak, düşünce arkadaşlık için temel uyması gereken  şeylerin ikimizde olup arkadaş oldabileyim hiç kimse olmadı 

+1 oy
(13,702 puan) tarafından

Bende çok kiymetlilee var burda tanıdığım :) 4 senedir burdaym 10 kişiyi geçmez ama can kan olduklarom var.

:)
 Yakın oturup devamlı gorustuklerim var.
Uzak olup bacım olanlar var.
Varda var yani.
Yeter ki insanına denk gel
(13,702 puan) tarafından
Tabiki kuzummmm :)))

İkbalim çok öpücük çok kalp
(1,715 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(119,346 puan) tarafından
selamin aleykum
(1,715 puan) tarafından
A.slm sevdoşum ❤️❤️❤️
(13,702 puan) tarafından
Alekim silaammm sevdos :D
+1 oy
tarafından
Burdan samimi olduğum bir kaç kisi var Yorumlarda konuşa konuşa samimi olduk seviyorum o kızcelerii❤
(48,695 puan) tarafından
ceylanim ❤️❤️❤️
tarafından
Canım benim ❤
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim sadece yorumlarını çok beğendiğim gerçekten ben yazsam aynilarini yazardım dediğim bir kaç kişi var . Ama samimi olanlara özeniyorum :))
(48,695 puan) tarafından
beni yazmayi unutmuş neyse☺️☺️☺️☺️
(1,092 puan) tarafından
Kız vallahi sendin he :D bide dark var bak onuda hatırladım şimdi
(48,695 puan) tarafından
cevirdim kazi yanmadi hadi saka yaptim ama ben seji seviyorum ❤️
(1,092 puan) tarafından
Kız gerçekten kaz muhabbeti değil ciddi sende vardın dark var bide çağlat diye biri var onunda fikirleri yorumları hoşuma gidiyor
(48,695 puan) tarafından
☺️☺️☺️dark evet oda mantikli yorum yapanlardan
0 oy
(113 puan) tarafından
Benim burdan degil gardpropstan satis yaptigim bir bayanla tanistim suan baya samimiyiz surekli konusuruz cok severim kendisini 
(48,695 puan) tarafından
oda degisik olmus☺️
0 oy
tarafından
Bende merak ediyorum 
0 oy
(2,152 puan) tarafından

Bende yaklaşık 1 senedir üyeyim ama kimse ile fazla samimiyetim yok sanırım çok aktif değilim  ve kişileri çabucak unutuyorum :)

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla benim dostluklarim spontene gelişiyo genelde :D 
0 oy
tarafından
Evet benim de gerçek hayatta kesin arkadas olabilirdim dediğim birkaç insan var burada, onların yorumlarını görürsem kesin okurum, postlarina denk gelirsem cevaplarım. Çok farklı insanlar da var, gerçek mi bunlar dediğim :) 
0 oy
tarafından
Enerji meselesi. Herkese kanim isinmaz hele ki hayatima cok cok zor birini almam. 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canısı tanıştık konuştuk özelden sonrada samimi olduk baya meltoşum var hatta numarasında var watsapta konusuyoruz 
0 oy
tarafından

Enerji meselesi :) 

Kimisiyle tutar kimisiyle tutmaz. Sonrasi guven ve paylasim tabiki :) 

(48,695 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Çok nadiren mesajda konuştuğum var da devamlı olarak kimse yok :) 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Olmuyorum:D bi kaç kişi hariç ısındığım bi kaç insan var burada ama onlarla da çok samimi degiliz böyle daha iyi sanki:)
(48,695 puan) tarafından
ben seviyorum seni ☺️ çorap yikama önemli ☺️☺️
(6,203 puan) tarafından
Bilmukabele ikboş ❤️❤️ evet çok önemli çorap yıka mutlaka ☺️☺️
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Ben kimseyle samimi olamıyorum :D
tarafından
Niye ki acep sjsjsj
(9,009 puan) tarafından
Kız ne bileyim:D yabani de değilim her gittiğim ortamda direkt sohbet muhabbet kurarim ama burda öyle kimseyle asko kusko kankacilik muhabbetine giremedim
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Vala kimseye burdan arkadaş olamadım eşim burayı kullandığımı bilmiyo sosyal medyayi çıkardık hayatımızdan fark etse çok kızar arkadaş çevremi de biliyo evden dışarı da çıkmam burdan biriyle arkadaş olsam acikayamam çok samimi insanlarla tanıştım yakın çevremde o kadar çok insan varki gidip gelmek isterim arkadaşlık etmek ama olmuyo malesef bi yandan da düşününce surda tanıştığımız birine ne kadar guvenebiliriz ki hakkında iki üç kelime bildiğimiz insanlara 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ayı bırak samimi olmayı sadece bir kişinin nickini biliyorum. Onun dışında kimseyi bilmiyorum bile posta göre yorum yapıyorum 

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 961 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 236 göst.
0 oy
15 cevap 510 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 219 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu