0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından

Kızlar kocamı aslında çok seviyorum ama davranışları yüzünden kendinden sanki bilerek soğutuyor 3 çocuklu 12 yıllık evliyiz eskiden beri vardı zaten ilgisizliği ama çok gözüme batmıyordu yada alışmıştım bu son bir kaç yıldır çok bunaldım yorulduğumu farkettim çok samimi olduğu biri var amcamın oğlu belki size saema gelir erkeği mi kıskanıyorsun diyeceksiniz ama evet sanırım öyle çünkü onunlayken çok mutlu yani gece gündüz ya tlf ya yüzyüze gündüz buluşuyorlar zaten akşam da çoğu zaman gene buluşur bizim evde veya başka yerde ekstra evdeyken de tlf la msj veya konuşma bazen olur yatarım o 2 3 saat kalır tuvalette hep onunla konuşup sigara içer hayır anlamıyorum bu kadar konuşacak ne buluyorlar zaten ilgi alaka sıfır bana karşı bide ustune eleştiri halbuki çocuklara rağmen en az iki çeşit yemeği çay ı çay önü her akşam hazır bu kadar senelik evliyiz daha bir akşam demedi hadi yumurta kır yiyelim hep yemek olacak başka türlü kavga sebebi hayır yani yapıyorum bir şekilde yetişmeye çalışıyorum herşeye üstelik sadece benim çocuklarım değil kaynımın çocukları da hep bende kendi evlerini otel olarak kullanıyorlar yeme içme bizde tamam gelirler amcalarının evi de ben çok bunalıyorum 6 çocukla eşim hiç görmüyor beni ondan istediğim birazcık igli şefkat :'( gece sabaha kadar bebekle uğraşıyorum gündüz de hepsiyle ve bir kaç gündur kalbim de çok fazla sıkışma sol kolumda uyuşma oluyor gece bile uyuyamıyorum artık ne yapacam boşasam mı haline mi bıraksam bilmiyorum zaten artık pes ettim sürekli söylerdim ya benim için hiçbir şey yapmıyorsun ama benden çok beklentisi var evin içinde makyaj yapıp süslü giyinmemi çok istiyor benim içimde ki bütün heves istek ölmüş çünkü sigara kokusuyla yatağa giriyo dedim ya saatlerce tuvalette içer gece birde tütün sarıp içiyor onun o ağır kokusunu düşünün öyle yatağa giriyor o öyle yaptıkça ben çok çok afedersiniz öpüşmekten tiksiniyorum çok rahatsız oluyorum söylüyorum ama beni zerre ciddiye almıyo ha 10 yaşında çocuk konuşmuş ha ben çok uzun oldu hakkınızı helal edin 

2 Cevaplar

0 oy
(7,962 puan) tarafından
12 senede az değil yani bu durumları aşmanız lazımdı bu zamana kadar asamadiysan şimdi hiç aşamazsin boşan diyemem ama yazık sanada
(7,962 puan) tarafından
Annesi çocukları istemiyormu
(51 puan) tarafından
Yok canım 3 yıldır ayrılar istemiyor malesef zaten onuda aklım almıyor başkasıyla evli o da şimdi hayatta almaz
(7,962 puan) tarafından
Ee nolcaklar çocuklar sendemi yazık günah ya kaç tane
(51 puan) tarafından
Evet baba da evlendi de çocuklar üvey anneyle rahat değil o yüzden hep bendeler yatma zamanı giderler bazen yatıya da kalırlar 3 tane 2 kız 1 oğlan en büyüğü lise son çağında
(51 puan) tarafından
1 yıllık kaynımın bekarlık süreci oldu pandemi dönemi zaten haftanın her günü oradaydım yani bi onların evi temizliği yemeği bi benim evim Allah rızası için yaptım o sıkıntı değil bugün olsa gene yaparım da keşke kocamdan da birazcık destek görebilsem benle oturup sohbet etse bu zamana kadar bir gün olsun başbaşa olmadık düğün gecemiz dahil
-Reklam-
0 oy
(789 puan) tarafından
Bence amcasının oğlu ile haltlar karıştırıyor gece yarısı wc de vakit geçirmesi de ayrı garip geldi bana gidip birden kapıyı aç naisl duruyorsun kız sen de insansın böyle seni görmezden gelişi üzücü bemce adam gibi aln konuş karşına olmazsa ben ayrilcam de
(51 puan) tarafından
Ya daha yeni evliyken de öyle ben yatardım o gecenın 3 u 4 u girerdi yatağa hayır yani bende bulamadıgın ne vardı arkadaş yeni evliyiz sonuçta tabi cok sonradan bi resim yakaladım yalan söylemiş meger bende ne bileyim hiç aklıma gelmedi cünkü öyle bişey yapacağını düşünmemiştim güveniyordum hamileydim ve 2. Çocuktan sonra öğrendim o kötü videoları izliyormuş hep itiraf etmişti ama yeminler etti bayadır izlemiyorum diye elime telefonu geçince kurcalıyorm dan şimdi öyle bişey de görmedim hiç anlam veremiyorum zaten var karın var yeni evlisin neden onları tercih edebilirsin ki
(51 puan) tarafından
Ama artık umrumda değil ona bakarken hiçbir şey hissetmiyorum sanırım pes ettim beni aldatsa da hiç umrumda olmayacak gibi  o derece soğudum yoruldum
(51 puan) tarafından
Konuşmaktan anlamıyor diyorum ya beni dinlemiyor yaa ben bir şeyi 4 kez tekrar ediyorum ettiriyor neden çünkü ya TV ye dalıyor ya da o geri zekalı adamla sohbete
(51 puan) tarafından
Ben o adamın karısıyla da konuştum gezmeye oturmaya gidecekler bu bana çay koy geliyorum diyo yarım saat sonra tekrar arıyor ben gidiyorum nereye Mahmutlarla işte şu kişinin evine bırak gitsinler karı koca ne işin var senin gitme diyorum bilmiyorsun diyo TLF kapatıyor ve o gece gidiyo onlarla o eve çaylarını içiyorlar sonra da çıkıp eve geliyor küstüm konuşmadım bi kaç gün e çocuk olunca evde ister istemez uzamıyo bu küslük illa konuşmak zorunda kalıyorum
(51 puan) tarafından
Karısıda ne var sanki tanımıyormusun Mahmut u ya karıya kıza baksalardı sıkma adamı bırak takılsınlar diyo Mahmut yokken rahat rahat dizi izliyorum diyo senin tek derdin o dimi dedim sadece kahkaha atarak cvplar verdi

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,800 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,197 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Koala (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 385 göst.