0 oy
1,771 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Burda bilen arkadaşlar vardır kocam beni ailemin yanında bıraktı gitti 3 buçuk aydır sürekli virüsten dolayı izin alamadığını  bahane edip gelmiyor bende çocukla gidemiyorum çocuğun çok iştahsız olduğunu kilo almadığını söylüyorum umursamıyo orda bi doktora götür diyo ailemin evi sobalı çocuk burda üşüyo diyorum kaloriferli evde daha çok üşür onun için orası daha iyi diyo yani artık bende ondan soğudum görmek bile istemiyorum hem ben ordayken de çocuğun gece uyandığını bahane edip bir sene benden ayrı yattı ben artık bu adama yapacağım bisey kalmadı böyle birini aldatsam suçlu ben miyim şimdi??

47 Cevaplar

+4 oy
(118,886 puan) tarafından
Senim kocada var bi b.kluk
(16 puan) tarafından
Sevda
Buyur tatlim
(16 puan) tarafından
Şu eski postları hortlatma canım
Kiz herkez yapiyo ben göze batiyom ☺️ sucsuzum bennn
(16 puan) tarafından
Üst üste olduğu için:))))
-Reklam-
+4 oy
(14,000 puan) tarafından
Ayrılıp huzur bulmak varken neden aldatmak?
+4 oy
(4,698 puan) tarafından
Ya biri seni terbiye eder yada sen kendini terbiye edersin. Bu iki insanın farkını gözlerinden anlarsın, elektriğinden hissedersin. Kocan senin parçan değil bugün bıraksan geride kalır, karakterin senin parçan, bugün bozarsan bozuk kalır. Bugün yaptıkların geçmişte kendi beynine öğrettiklerindir. Unutma insan konuşmayı birinden, susmayı ise kendi öğrenir.
(189 puan) tarafından
Helal olsun
(622 puan) tarafından
Kız ne güzel yazmışsın helal olsun
+2 oy
tarafından

Aldatmak çözüm mü peki  

Zina yapıp günaha girmene değecek mi  

Sakın öyle bi yanlışa düşme kardeşim 

+2 oy
tarafından
Ben anlamıyorum ki neden kalkıp gitmiyorsun evine çok rahatsın yaa ben olsam şimdiye 40 kere girmiştim aldatmayı akıl ediyorsun kalkıp gitmiyorsun pes yani 
(249 puan) tarafından
Nasıl gidiyim burdan otobüsle 2 buçuk saat yol gidecem havaalanında ucaga binecem çocukla ordan istanbulda inecem tekrar otogara gidip otobüsle 3 saat daha yol gidecem hemde bu çocuk aşırı hiperaktif durdugu yerde durmuyo aşırı stres olunca da benim boğazım sıkışıyor fenalaşıyorum
tarafından
Kusura bakma ama hiçte zor değil al ananı yanına git bu kadarda pasif olma o çocukla o yolu çekerim yuvanı tehlikeye atmam insan istesin yeterki karlı dağları bile aşar oturduğun yerden kocam gelsin diye beklersen şok beklersin
(55 puan) tarafından
Bence bunlar bahanen olmasın... seni tutmasın bu düşünceler . Eğer merak ediyorsan ve çocuğunu seviyorsan ha bide boşanma gibi düşüncen yoksa ki zordur oda bence bi yolunu bul bahaneleri bırak ve git.Gormen gerekende görürsün konuşman gerekenide.  Sonra yol çizersin kendine.
(1,129 puan) tarafından
Abiniz enişteniz herhangi birinde araba yok mu bilet parasını ona verirsiniz götürsünler siizi
+2 oy
tarafından
Boşan sonra ne poh yersen ye ne demek aldatmak. Aldatırsan tabii ki suç senin. 
+2 oy
(895 puan) tarafından
Onceki postlarda dusudugum kisi beni dusunurmu yazmissin.sizin mercimek hazir firin kapagi acik gibi.ama mercimegi atmayin firina cocugun var gunahtir ayiptr.once bosanin madem o dusundugun kisiyle evlen sonra firinliyomusun napiyosan yap.ins o kisi evli degildir.sonra esra erolda izlemeyelim sizi
+1 oy
(275 puan) tarafından
Son cümleye kadar çok çok haklısın ancak hiç bir sebep birini aldatmayı haklı kılmaz. Boşanmalısın ikinizde bu kadar soğuksanız birbirinize illa ki hayatına birini alacaksan ondan sonra. Sadakat sadece karşındaki hak ettiği için değil de kendine olan saygınla alakalı. Bebeğin de varmış illa birinin olması mı gerekli yani yanında. Özetle aldatan evet suçludur. 
+1 oy
(1,451 puan) tarafından
Herkes kendisine yakışanı yapar cnm o kndine yakışanı yapıyor sende öfkeyle öyle bişey yapma ara açık açık deki boşanalım bn böyle bi evlilik istemiyorum bu evlilikde degil de en iyisi bu daha yaşın genc ondan sonra kısmetse başkasıyla evlenirsin böyle hayat geçmez kuzum
+1 oy
tarafından
Bunları bi erkek yazsa aldatmanın bahanesi olmaz aldatmak karaktersizlik falan denir ama sana baya yumuşak yazmışlar. Çocukla gidemem demek bence bahanedir. Ben oglum doğduğundan beri şehirlerarası yolculuk yapıyorum. Eşimin izni olmadığı için tek gidip geliyorum. Ilki de 40 günlükken istanbuldan sakaryaya gitmemdi. Çok imkansızsa senin için babandan rica et birakiversin 
tarafından
Yok ya yapamadım ki  :) korona testi zorunluymuş onu yapip yolladılar pazar sezaryen olcam ınsallah
(4,906 puan) tarafından
Kac  haftalik oluyosun o zamana ıstanbulda mi olacaksın bi dr
tarafından
Yok sakarya dayım 39+4 oluyorum
(4,906 puan) tarafından
Hayırlısı zamanı gelmiş zaten baya :)
tarafından
Amin canim  :)
+1 oy
(8,082 puan) tarafından
Insan karşısında ki insan yüzünden değil kendisine saygısı olmadığı için aldatır,kendine saygın yoksa onu bilemem 
0 oy
(27,297 puan) tarafından

Esin dengesizlik ediyor diye sendemi o yoldan gideceksin adam akıllı bosanin herkes kendi yoluna gitsin ..en temizi bu olur sonra aldatmayi düşünürsün 

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ne olursa olsun kimse aldatılmak hak etmiyor duzgunce bosanirsin kimle beraber olursan olursun aldatmak evli iken mahkeme sunarsa çocuğuna kadar alır aldatmak bam başka o zaman sende şuan ordasin senden soğdu diye aldatması hak mı 

Senin yapacağın evine kendin dönmek yada derdi ne açık açık konuşman 
0 oy
tarafından
Sizi gözden çıkarmış kocan bu gercek ama.sende şeytana uyma.adatmak.kotu bişey bosa gitsin
0 oy
(285 puan) tarafından
Canım neden aldatmayı düşünüyorsun? Çocuğun var. Gecinemiorsan en son çare boşanmak. Boşandıktan sonra biriyle evlenirsin hem günaha girmemiş olursun esin yüzünden.
(249 puan) tarafından
Boşanmak da öyle basit değil
(285 puan) tarafından
Aldatmak daha zor inan. Hem çocuğunun yüzüne bakarken bile o suçluluk duygusunu yaşarsın. Yanlış anlama seni eleştirmek değil amacım. Sormussun cevap vereyim dedim. Seni aldattığına dair birşeyler yakaladinmi eşinde. Geçiştirmeye çalışmış bi şekilde hep. Biriyle ilişkisi olduğunu biliyormusun.
tarafından
Aldatmak basitmi?
0 oy
tarafından
Bosanmak varken neden aldatmak ? 
(249 puan) tarafından
Boşanırsam ailesi çok sevinir ve onların bana çektirdiklerinden sonra ben onlara böyle ödül vermem
tarafından
Peki aldatırsan bebeğinin yüzüne nasıl bakıcaksın bunu düşündünmü ? Şeytana uyma abdestını al namazını kıl duanı et hersey yoluna girer elbet canım ama kesinlikle aldatmayı düşünme
0 oy
(617 puan) tarafından
Yazık değilmi çocuklarına o umursamaz diye sendemi öyle olacaksın  biz anneyiz hic bir anneyede bu  yakışmaz tam tersi  bütün sevgini çocuklarına verki babalarının ilgisizliğini aramasinlar. 
0 oy
(5,263 puan) tarafından
Onun var bir.b.oku karısını nye almıyor evınz varken 3 ayda kısa süre değil vala insn hiç mi özlemez çoçugunu karısını 
0 oy
tarafından
Eşin sorumsuz karaktersiz diye sende aldatmak için kendine yol mu açmaya çalışıyorsun anlamadım. Boşan kardeşim adamın istemediği sorumsuz bir adi olduğu belli boşan naparsan yap. Ama aldatıp kendi ahiretini neden yakıyorsun neden böyle bişeyi kendine yakıştırıyorsun? Madem soğudun oda soğumuş boşan gitsin soyismini taşımak çok mu gerekli senin için?? 
(249 puan) tarafından
Bilmiyorum psikolojik olarak boşanmaya hazır değilim :(  Sanki boşanırsam onların istediği olacak daha mutlu olacaklar
tarafından
Peki onun için günaha girmeye değer mi? Boşan gitsin sende huzur bulursun emin ol
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Bence bi süpriz (!) yapın, tüm şartları zorlayın bi uğrayın evinize 
tarafından
Yok hanfendi öyle bir anlatıyorki sanki fizaba gidecek üste bak aynısını yazdım
(55 puan) tarafından
Kesinlikle hiç durmaaaa derim bendeee ya :*
(1,129 puan) tarafından
En beklemediği anda gidince sakladığı bir şeyler varsa saklamaya fırsatı da olamaz hem de,

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 404 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde SelvaDurgun (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 727 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gonulyarasiii00 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 276 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 524 göst.