0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar ben evleneli 3 sene oldu eşim ve ailesi sürekli tartışma içerisinde her kavgalarında ben araya giriyorum en son ki kavgalarında eşimin kız kardeşinin isteme meselesi vardı abisi çocuğu sevmedi iyi değil dedi kardeşide ne olursa olsun ben istiyorum dedi bunlar tartıştı baktım eşimin kız kardeşi daha ortada fol yok bişey yok gidip kaynanasına benim ahım kızından çıksın dedi bende duydum kırıldım iki yaşındaki kızım ona ne yapmış aradan kaç gün geçti yine tartıştılar bu sefer araya ben girmedim... Kızda sen bizim aramızı ayırmamıisın benle konuşma diyor haftaya nişanı var abisi gitmiyor ben gdimmi gitmmimi bilmiyorum hakıszmıyım haklımıyım onuda bilmiyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,505 puan) tarafından
Benim çocuğuma beddua edicek bende onun nişanına gidicem bırak nişanı yüzüne bile bakmam öyle insanın 
(209 puan) tarafından
Herkes hakkettiğini bulsun ne diyim
-Reklam-
0 oy
(10,635 puan) tarafından
Gitmem tabiki
(209 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Gitmw tabiki benzer bi durumu kızıma hamileyken yaşadım aynı görümce kızıma beddua etti kocam ortalığı bilmem ne etti o kimki senn kızına beddua edecekte sen hala bunu düşünecen
(209 puan) tarafından
Eşimde aynısını yaptı sonrada herkese ben söylemedim dedi ben beddua etmemişim demiş...
(5,220 puan) tarafından
Diyebilir karakteri bozuktur. Biz ikişkiyi başlamadan kestik direk böyleleri hiçbişeyi haketmiyo
0 oy
tarafından
Beddua döner edeni bulur canım

Yerinde olsam asla gitmezdim ne hali varsa görsün 
(209 puan) tarafından
İnşallah yerini bulsun valla o kadar yardım ettim boşa çıktı sırf abisiyle arasını açmadığım için
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Eşimin olmadığı yere gitmem açıkçası. Görümcen de bi garip inşallah bir sene sonra başımı yaktım diye ağlamaz size 
(209 puan) tarafından
Hemfikiriz bende gitmicem:)
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim çocuğuma beddua edecek bende tutup nişanına gidicem yok valla yapamazdım herhalde büyük konuşmak istemiyorum ama kocamın gitmediği yere bende gitmem 
(209 puan) tarafından
Tşk ederim yorumunuz için
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Eşimin gitmediği yere gitmem. Bide beddua etmiş yazık ya .
(209 puan) tarafından
Aynen bende gitmicem de ev altlı üstlü olduğu için bide kapı önünde ne yapacağımı bilemedim
0 oy
(187 puan) tarafından
Eşin gitmiyorsa sende gitme canım. Ama gidiyorsa git.. Ayrıca beddua ettiğini duyduğunu ve kırıldığını söyledin mi.. Mutlaka söylemelisin. 
(209 puan) tarafından
Ona söylemedim abisine söyledim öyle bişey söylemedim diyor
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben ve eşime tabutlarınız ayaklarımın önune serilsin inşallah çoçuklarınız elime kalsın diyen eltiyle 8 aydır konuşmuyorum aslada konuşmam ne olursa olsun

Gidme sana böyle davranan birinin hiçbirşeyine gitme  b
(209 puan) tarafından
Tşk ederim allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Orkidee (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 291 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Shrtrn (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 287 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (511 puan) tarafından soruldu

384,906 soru

11,512,637 cevap

35,173 kullanıcı

...