0 oy
805 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
Allah düşmanımin başına böyle bir bela vermesin izliyor musunuz???? 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah 
(438 puan) tarafından
Aminnnnn bacım Allah kimsenin başına böyle bir bela vermesin.. mavili adam varya Kadir oda bi tirremeye falan başladı oda çok supheli
tarafından
Aminnnn Evet canım o da çok titriyor da bakalım ne olacak alçaklar anneleri yaşında kadından ne istediler
(438 puan) tarafından
Vallayaa cinsel içerikli mesajlar atiyomuş bide sapık insan katil olur bunlar yüzünden
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Şimdi açtım da anlamadım henüz 
(438 puan) tarafından
Baştan izleyeydin keşkemm midem bulandı şu pislikten bir haftadır
0 oy
tarafından
İzleyemiyorum nolmuş 
(438 puan) tarafından
Evet :(( az kaldı çıkacak bu
(13,821 puan) tarafından
Allah'ın belası hasta sapik ya sinirlerim zıpladı izlerken
(438 puan) tarafından
Benimde yaa kriz geçirdim sinirdeh
(13,821 puan) tarafından
Hasta o adam ya değişik böyle ins çıkar hemen çok merak ettim
(438 puan) tarafından
Ruh hastası ********
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Sapiklar azittilar iyice varya. Allah belalarını versin bunlarin. 
(6,724 puan) tarafından
Gördüm kiz ☹️ Allah'ım belalarini versin bunun gibilerin. O teyzeye naptilar acaba ☹️
(438 puan) tarafından
Kusacak şimdi midem bulandı vallahi yaşlı adama çok üzülüyorum bişey yaptilarsa bile gelsin gelinlik giydircem diyor :((
(6,724 puan) tarafından
☹️ Allah'ım sabır versin adamcağız s
(438 puan) tarafından
Amin bebem yarın ne olcak bakalım
(6,724 puan) tarafından
Bakalım kuzum
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Dehset icinde izliyorum
(438 puan) tarafından
Bende hiç kaçırmam iğrenç sapık mahlukkk
0 oy
tarafından
Allah hayırlı ınsnalarla karsılastırsın valla yarınımız bellı degıl, itin ugursuzun elınde gıtmıs kadın
(438 puan) tarafından
Ay evet yaa hiç kaçırmadan her sabah izlerim ben midem bulandı şu pislikten. Otopsiden tecavüz etmediğim belli olur diyor bide iğrenç
tarafından
Bugunu ızlemedım daha ben bunları ızleyıp paranoyak oluyorum ya
(438 puan) tarafından
Bende :(((( gerçekten insanın psikolojisini bozuyorlar ama ben yıllardır aksatmadan izliyorum her gün :(( bitane konuda bizim koydendi o zamandan beri izliyorum.. Esekten düştü diyorlardı ama eşi pompalı tüfekle öldürmüştü hatirlarmisin bilmem o konu bizim köyden di o zamandan beri izliyorum :(
0 oy
tarafından
Izlemiyorum konu ne
(438 puan) tarafından
Bir haftadır orta yaşta bir teyze kayipti köyden. Bu ekrandaki sinandan şüpheleniyorlar o kaybolan kadına sapık sapık mesajlar atiyomuş sadece o kadına da değil köydeki kadınlara kız kardeşine ve yegenlerine cinsel içerikli mesajlar atiyormuş. Bu Sinan dün Kadir yaptı kaçırdı falan diyodu bugün ben öyle bişey demedim diyor kayıtları izlettiler yinede ben öyle bişey demedim diyor şimdiden otopside çıkar benim tecavüz etmediğim diyor demekki kadir denen şahıs falan yaptı ben yapmadım başkası yaptı diyor :/
0 oy
(2,769 puan) tarafından
İzlerken sinir krizi geçirdim
(438 puan) tarafından
Bende :( ne iğrenç insanlar var şu hayattayaa köyün kadınlarına atmadığı mesajlar kalmamış kendi kardeşine yegeninede atiyormuş pis sapık Allah korusun böyle zihniyette insanlardan
0 oy
(679 puan) tarafından
Delidir ne yapsa yeridir dememek gerekiyor işte delilerin cinsel dürtüsü yok mu sanki çocukları özellikle uzak tutmak gerek
(438 puan) tarafından
Tabiki kardeşine ve yegenlerine de atmış cinsel içerikli mesajlar Allah düşmanımin başına vermesin böyle iblis insanlar, bence deli meli değil bu çok akıllı biri. Bide soruyor incelesinler beni tecavüz etmediğim anlaşılır diyor bak bak pis iblis
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay açayım bi dur 
(438 puan) tarafından
Baştan izleyeydin sutudyo falan karıştı biraz dövüş falanla. Şu sinan iğrenç bı insan onu bil
0 oy
(2,357 puan) tarafından
İzliyorum rabbim böyle saplantılı pi.s ruhlu insanları karşımıza çıkarmasın. Her dediğini sonra onlar ediyor bence Sinan'ın da parmağı var kadın ölmüştür yazık yaaa.
(2,357 puan) tarafından
Rahmi bey saldıracak şimdi:)
(438 puan) tarafından
Ay ne programdi bugün kriz geçirdim sinirden
(438 puan) tarafından
Az bile dedi adam ne belaymis lan bu pislik şey kriz geçirdim evde
(2,357 puan) tarafından
Aynen yaa yüzüne bakınca birtane geciresim geliyor gerçekten
(438 puan) tarafından
Ayyy Allah korusun beeee vallahi evinde oturan kadına musallat olmuş pislik, şeytanın yardımcıları bunlar hee
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bu ******** yüzünden adam şehir değiştirmiş 
(438 puan) tarafından
Heyaa izledim iğrenç mahluk karısını kovalamış taciz etmis bir ay öncede yine mesaj atmış kayinvalidesinin kafasını yatmış 50 kez şikayette bulunmuşlar daha napsinlar bunlar her seferinde böyle bırakırlar sonuç böyle olur işte deli diye bırakıyorlar miellete bela oluyorlar böyle işte. 3-5 gün cezaevinde tutacan o zaman yapiyomu bak bakalım
0 oy
(4,663 puan) tarafından
seresfsiz yaaaa simdi onun kafasini yaracan görecek 
(438 puan) tarafından
Valla sinirim bozuldu iyice musallat olmuş herkese yaa
(4,663 puan) tarafından
merkezde de orhan vardi bi ara oldurmusler galiba iki uc yildir görmedim hic
(438 puan) tarafından
O kim oranın belasimiydi oda
(4,663 puan) tarafından
tokat merkezdeydi
(438 puan) tarafından
Allah korusun çocuklari gözünden ayirma :(
0 oy
(82 puan) tarafından
Deli deyip serbest bırakılıyor. İçeri tıksınlar ya da tedavisini yapsınlar. Daha kaç kişiye zarar vermesini bekliyorlar acaba ?
(438 puan) tarafından
Aha benim düşüncem bu, oda nasıl olsa serbest kalıyorum diye yapmadığı şey kalmıyor bana ve aileme denk gelmez inşallah elimden kurtulamaz sanırım
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Allah cezasi evdede rahat yokk gitti teyze
(438 puan) tarafından
Kesin bişey yaptı pislik sen erkek değilsin falan demiş ya teyze gururu varsa yediremedi herhalde *** kurusu
(3,767 puan) tarafından
Yapmis belli ********
0 oy
tarafından
İlk defa bugün izledim herseyi biliyor o Sinan Allah belalarını versin ne istediler yaşlı başlı kadından 
(438 puan) tarafından
Hiç sorma bir haftadır müge yalvarıyor buna iğrenç mahluk kardeşine yeğenine de cinsel içerikli mesajlar atiyomuş picccc,

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 960 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 251606 (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 580 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 398 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,013 göst.