0 oy
2,012 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Ezberi çok kuvvetliymiş matematikte süper zeka gibi bir şeymiş ve askerdeki tüm koordinatlati ezbere biliyormuş. Kızlar bu adam otizm olabilir mi sizce hareketleri çok tuhaf yani otizm gibi ağır değil ama bu adamda hafif otizm var gibi hissediyorum. 

34 Cevaplar

+2 oy
(119,274 puan) tarafından
o adam bizi deli etti yaa
(119,274 puan) tarafından
len benim herif izliyo her gece you tubedan valla cinnet gecirxem
-Reklam-
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Öyle olsa Müge söyledi ya ama normal bir insan gibi değil işte 
0 oy
tarafından
Tam bir ruh hastası bence otizm filan zannetmiyorum ama küçüklükten başına bişeyler gelmiş belli
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Ben otizm olduğunu düşünmüyorum . Salağa yattığını da düşünmüyorum. Akli dengesi yerinde değil ve kesinlikle istismara uğramıştır. Hatta koydekiler tarafından bile olabilir. Herşeyi biliyor. korktuğu zaman ya da sinirlendiğinde anlatıyor . Biraz ters psikoloji uygulamaları lazım. Olay kesinlikle koydekilerle alakalı . Hatta köydeki birkaç kişi tarafından da cinsel istismara uğramış diye düşünüyorum. (Eşcinsel olayları) . Kadincagizdan ne istediler onu bilmiyorum.
(768 puan) tarafından
Buna katılıyorum ve bu yüzden erkekliği yok diye de düşünüyorum hatta raporu varmış
(2,667 puan) tarafından
Yaa çok kötü bir durum dünya ne hâl aldı. Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bacimm yalan bilgidir...

Bugunmuydu dunmuyduu 15 yaşında bitirdim ilkokulu 5 sene falan kaldım dedi hatta ailen hicmi kizmadi sana diyeee
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ezberi kuvvetli olduğu belli tlfnunda kimse ismiyle kayıtlı değilmiş ve numaradan biliyomus
0 oy
(12,993 puan) tarafından
15 yaşında 5 sınıfı bitirdim dedi 
(688 puan) tarafından
Müge anlı söyledi askerde her şeyi ezbere biliyormuş tüm koordinatları ve telefon numaraları olağan üstü bir matematik hafızası var bu adamın
0 oy
(421 puan) tarafından
Otizm degil sosyopat ve ağır sapık 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bugün müge polis gelip alsın deyince nasıl titremeye başladı ama. Zaten asayiş alsa 10 dk konuşturur izleniyor diye müge göndermedi bence bu zamana kadar 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Onun hiç bir şeyi yok sadece temiz bir dayağa ihtiyacı var eski yediklerini unutmus çünkü 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Mugeye bana domates biber ek bende çayını yemegini vereyim beraber yeriz dediya resmen haykirdimm..sjsjjs
(774 puan) tarafından
Ayy bende koptum o dediğine bide diye ya kadınlar eker kadınlar daha güzel yapar diye asdaddadd
(4,151 puan) tarafından
Muge apla diyisi yok mu djdgjj yaşar giderdik oyle ahahh
(2,562 puan) tarafından
Ama varya müge resmen bakışlarıyla sövdu gibiydi ya bakışları çok komikti ya o an mugenin
(2,562 puan) tarafından
Bide sonki müge kabul ettide bide diyo ya ekmeni çayını verirm daha başka ne istiyon napayım ben diyo sjsjsjsj
(13,821 puan) tarafından
Ve yüzündeki mutluluk ...adamher şeye takıyor güzel iki sözden de mutlu oluyor geçmişinde yaşadığı ağır şeyler var gibi hasta coxuleydi su olay ulkece rahatlasaydik
0 oy
tarafından
Tam delirmelik kaç gündür artık herkese kafayı dedirdi ordaki o kibar sağlıkçı beyefendi var ya adını unuttum o bile bugün isyan etti yıllardır ben ne insanlarla uğraştım ama sen beni bitirdin dedi adam ☺  şaka bi yana o kadıncağızın hesabını Rabbim sorsun kimin ne dahli varsa Allahın adaleti şaşmaz ❤ 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Annesiyle alakali birsey mis gibi geliyor bana. Ya resmen muge ye yürüyor kocasının emniyet müdürü olduğundan haberi yok heralde:) 
0 oy
(4,635 puan) tarafından
stajerken ruh ve sinir hastanesinde buna benzer bi tane vardi. Ama ona cok para dokup rapor falan almislar kucukken yani ergenlik doneminde 2kisi tecavuz ediyor ic camasiri giydirerek sonra karimsin demisler buda kucuk ergenlige girmems kizlarin peşinde kosup onlara biyerini gösterip duruyormus en sonunda bi tane adami oldurunce deliyim diye rapor almislar bunun da ole biseysi var ama buyuk ihtimalle taciz e ugramistir 
0 oy
(266 puan) tarafından
Gario gelebilir belki size ama adam adina cok uzuluyorum ben sanki birileri bu adamin uzerine sucu yikarim die tehtit edilmis gibime geliyor adama hem sinir oluyorum hemde uzuluyorum kimse istemez boyle biri olmayi 
(1,552 puan) tarafından
Ben üzülmüyorum annesine bile yan gözle bakmış bir adam üzülmem
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ne otizmi canım ya *** gibi çok afedersiniz salağa yatıyor müge dedi ya ben gelip domatelerini ekeyim 32 dişi dışarda kaldı valla bu psilik çıktığından beri evimi temizliyemiyorum bugün atakol ve tufana o kadar çok ağladım ki çok caresizler çok üzüldüm valla sabır taşı olsa çatlar o adamın karşısında herşey hayır diyip duruyor 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Valla sen böyle deyince avaba kendisine değilde annesine mi taciz falan ettiler buna erkek değilsin gibi cümle kullanınca dokunuyor yada ne blm annesine yapldigi için ki yaşlı insanlara ikgili RABBİM açığa çıkarsın kaybolan kadının ailesine oğullarına üzüldüm
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Küçükken havale geçirmiş onu biliyorum bı tek ben ama farklı bir ruh hastalığı zaten keisn var.şey de dikkatimi cekmisti mesela sen deyince oturdu.yok 12 58 de geldim yok 13 35 te gittim falan diye o an saate bakıp hafızaya kazıyor demek ki.ya da tarih veriyor şu kadına ne zaman mesaj attım dediğinde atıyorum işte 12 Mayıs salı günü falan diyor.onlari fark etmiştim ben de biraz
(688 puan) tarafından
Kimse kabul etmese dahi Müge anlı söyledi adamdaki matematik hafızası süper tüm koordinatlari ezbere biliyormuş.
(1,138 puan) tarafından
Aynen belli zaten ama şaşırtıcı sadece hem geri.zekali gibi hem zekalı
(2,562 puan) tarafından
Bence geri zekalı gibi de değil kendini öyle göstererek karşıdaki kişi yi delirtiyo müge dediya karşıma aslan gelse boğuşurum ama ilk defa senden korktum dedi
(688 puan) tarafından
Şaka maka adam popüler oldu gitti izlemeden duramıyorum giderse üzülürüm dbebzvevsvev rahmi beyle kavgasına bitiyorum dbebdvd
0 oy
(251 puan) tarafından
Kız bırak şu öküzü onun yüzünden tüm kel olan insanlardan soğudum herkesi o sanıyorum vs tırstım.
(2,562 puan) tarafından
Allah seni ne alaka kız skjsjsjjsjsjsjghahaha
(251 puan) tarafından
Kız kafası aklıma geliyor ha bire kel ya onda

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 959 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 251606 (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 580 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy