0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (1,392 puan) tarafından
Yıllarca bir kızım olursa Umay olacak dedim eşimde annesinin adını istedi ikisini koyduk. Ama hiç erkek ismi hiç düşünmedim. Sizler hayalinizdeki isimleri koydunuz mu? Tekrar olsa ne koyarsınız 

50 Cevaplar

+1 oy
(62 puan) tarafından
Şuan kızım var adı Gökçe ikinci erkek olursa Metehan istiyoruz, kız olursa da Gülce Rabbim nasip ederse inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından
bizde secenek kalmadi ikbos gel yardima
0 oy
tarafından
Oğluma kayınpederim im ismini koydum kızım olursa 2 yıl sonra inşallah hayal yada hayat çok istiyorum tabi eşimin haberi yok haha
(1,392 puan) tarafından
Eşimde erkek olursa babamın adı ile Asil istiyorum dedi. Ama bende Asil istemiyorum. Şimdiden düşünüyorum, erkek ismi :))
tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
10 günüm kaldı hala isim bulamadım kızıma ama erva ismini seviyordum eltimin kızının adı olduğu için koyamıyorum maalesef 
(636 puan) tarafından
Kızım olsaydı adını Lena koyacaktim kuranı kerim dede geçiyor araştırın isterseniz
0 oy
(2,831 puan) tarafından
İkinciyi en az 4 sene düşünmediğimiz için hiç işim düşünmedim 
0 oy
(7,349 puan) tarafından
1 tane daha olursa cocuğum Kızım olursa eylül koyarım   oğlumun isminide ben koydum eşim bişey demiyo anlayışlı
0 oy
(12,852 puan) tarafından

İki oğlum var Kuzey ve Atlas <3 bı kızım olursa Asya ismini çok istiyorum oğlum olursa isim hiç yok aklımda :D

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Oğlum var ismini ömür istedim oldu 

Kızım olsaydı masal olacaktı ben istedikten sonra kimse isim koyamaz fikrini bile sunamaz benim net kararim der geçerim

Oglum olucagini öğrendik Kayinvaldem oğluna kutay olsun esimin ismi aykut  senin isminin karışıgi demis esim demis ozlem cinsiyet belli olmadan karar verdik biz ömür demiş   
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Benim 16 yaş aramda fark olan erkek kardeşim var Şu an 6 yaşında ilkokul 1 sınıfa başladı Ondan önce hiç düşünmedim zaten 16 yaşındaydım da ama hiç düşünmemiştim bir çocuğum olursa bir şeyim olursa acaba kız mı olur erkek mi olur diye kardeşinde Annem çalışıyordu kardeşime ben baktım ve o sırada anladım ki o kadar hiperaktif bir zor bir çocuktu ki yani hiç yerinde durmuyordu söz dinlemiyordu o zaman dedim ki yanlış bulabilirsiniz tamamıyla bu hani benim o zamanki düşüncem benim dedim bir oğlum olacak diye düşündüm Sonra üniversiteye geldim Burada şimdiki eşimle tanıştım o zamanlar sevgiliyiz konuşuyoruz Böyle flört aşamasındayız o zamanlar 2 sene önce erkek kardeşini kaybetmişti Konu konuyu açtı Dedim ki hani olur evlenirse Hani çocuğumuz olursa erkek olursa adını koymak isterim dedim O an içimden gelerek Hani bunu söyledim Belki de bilmiyorum 33 haftalık hamileyim oğlum oluyor adını Onun kardeşinin adını koyacağım kızım Olursa da adını ve Annemin adını koyarım Ya da kendi adımı  annemin adı inci kendi adım buse burda selin ama 
(12,883 puan) tarafından
Ne koyacaksın oğlanın isminimerak ettim :))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Olmazmı erkek Mustafa kız çagla
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Kızımın ismi Miray 

Yine olursa eğer . Nilay 

Oğlumda olursa Miraç li bişe istiyorum da eşimde diyo bı daha olursa isim hakkın bnm 

Umut hasan ölen abisi varmış ismi hasanmis 
(1,392 puan) tarafından
Bende bir kızım olursa Simay istiyorum, Umay ile de uyumlu olsun istiyorum
(2,598 puan) tarafından
Çok güzel isimler bende bı ara eşime şaka olarak demiştim bana dedi he olur ay lari dolduralım eve☺️☺️☺️
(1,392 puan) tarafından
Simay isimi eşimde çok beğendi söylediğimde ama erkek hâlâ yok ☺️
(2,598 puan) tarafından
Kutay, Berkay, Dolunay, Serkay, Kubilay, Eray, Demiray, Baturay. Çağatay ☺️☺️
0 oy
(636 puan) tarafından

Oğlum oldu bin şükür Rabbime adını babası Eymen koydu eğer Rabbim nasip ederse kızım olursa adını Lena koymak istiyorum <3

(1,392 puan) tarafından
Hayırlı olur inşallah
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Oğlum olursa Ali merdan kızım olursa Arya koyacağım.
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Kızımın adı HİFANUR eşimle sevgiliyken bulmuştuk Allah nasip ederse 2 hafta sonra oğlum olcak oda MUHAMMED ALİ' koycaz inşallah 
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Umay benimde fav ismimdi oğlum oldu ikinci çocuk düşünmüyorum ama kız olursa umay erkek olursa bera istiyorum oğlum doğmadan öncede bera istiyodum ama bi şeyler oldu asaf oldu:D sağlıcakla büyüsün hepsi

(1,392 puan) tarafından
Benimde hiç erkek favorim yok
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Oglum var adi omur asil kizim olursa ilerde özüm asel
0 oy
tarafından
İki kızım var isimleri aymira ve Arel 
0 oy
(4,609 puan) tarafından
poyraz ege ya da ermiya koyardim ama buyuk ihtimalle ermiya koyardim.

bi tane daha kizim olsa Güneş meva koyardim.

kizimin adini isteyerek tek basima koydum Masal tuana ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kiz olursa defne olacak oglan olursa esim turan yada çınar istiyor 
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Bir oğlum var ismi Osman kızım olacak Allah nasip ederse ismi Yasemin olacak erkek olursa bir tane daha adını bünyamin koymayı düşünürüm :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 216 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 761 göst.
21 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Ceylann (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 192 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 187 göst.