0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Arkadşalar meraba.İnşAllah  Ben kızıma Mira isimi istyorum koymak. Ama eşimin eskiden bir sevdiyi kız vardı ismi Mina idi. Mira ismi ide cok seviyorum ama o ismede cok yakın acaba ileride herkes mira ismi i minaya uydurarak eşimin koydugunu düşünp söyleyib aklımı bulandırırlarmı?. İsmi koyan benim yani cevrede işde dost düşman o kadarki, sonra bunu  bana karşı kullana bilirlermi hep bu yuzden Mira ismini en sona alıyorum ama en içime sinen isimde o. Sonra eşin eski sevgilisini unutmamaışda o isme uygun isim koymuş diye laf sokarlarmı öyle düşüne bilecek  insanlar varki etrafımda o yuzden 

Yani ben bunu düşünyorsam başkalarl hayli hayli

9 Cevaplar

0 oy
(2,678 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşimin eski sevgilisiyle aralarında ileri de çocuğumuz olunca adını Asaf koyalım demişler. Bende ilk Asaf ismini söylediğimde eşimde bu durumu bana söyledi. İstersen koyma dedi. Aman ne olacak dedim. hala pişman değilim :D
tarafından
Ama ben takıntılıyım oncelee hiç boyle deyildim
-Reklam-
+4 oy
(1,022 puan) tarafından
Sen daha koymadan direk aklıma bu geliyorsa koyma bence miletden önce sen dedin zaten dosta düşmana gerek kalmadı illaki sorun çıkar 
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Valla ben olsam ben de düşünürüm canım. 
tarafından
Dimi :(
(6,946 puan) tarafından
Maalesef.
0 oy
(51 puan) tarafından

Bak biz kadınlar gerçekten çok anlam yüklüyoruz ha :D benim eşimde tutturdu illa eda olucak kızımız olursa diye yanına Eylül eklemek istiyorum diyorum eğer kız olursa yok anam olmaz sade ve öz olucak onunda eski sevgilisinin adı Ceyda çok yakın içinde eda ismi barındırıyor ama kıramıyorumda benimsedim de ismi erkek olursa Hüseyin istiyordum kocamın adı Hüseyin :) Aybars ismini duydum 2 sene önce ilk defa Aybars koymak istiyorum dedim bende bisey demedi çünkü hiç kimseyle bir bahlantısı yok ama dediğim gibi bende düşünmüyorum değil 

tarafından
En iyisi o isimle hiç bagdaşmayan isim koymak dimi? Evet zaten kaldnalr anlam yukluyir ben bunu düşündeysem etaefımdaki sivri dilliler benden once duyar duymaz anlamı yukler arada birde lafı sokar
(51 puan) tarafından
Yani kuzum için öyle rahat olucaksa bence öyle yap daha değişik isimler öner ona şimdi çok güzel anlamlı kız isimleri var
tarafından
Bikaç tane önerirmisiniz rica etsem
(51 puan) tarafından
Yüsra İkra Ebrar  Asel Büşra aklıma gelenler bunlar şuan ama nettende bakabilirsiniz
0 oy
(935 puan) tarafından
Ben koymam valla, 
tarafından
Haksız deyilim yani
(935 puan) tarafından
Evet canım, çünkü tek bi harf değişik sadece
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Değil bu kadar benzeyenini koymayı, aynı harfle bile başlayanını bile koymazdım herhalde 
tarafından
Abartmıyormuşum canım herkes aynı şeyi söylüyor yorumalrdada)çok haklısınız
(1,407 puan) tarafından
Bir sürü güzel isim var, eşinin akrabalarından sırf seni sinir etmek için bile Mina diyecekler olur emin ol
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Ben koymazdim hem esinede hatırlatır belki o da böyle düşünüyordur ama sana soyliyemiyordur korkudan :)
tarafından
Evet eşimin yanimda hiç bahs etmedim zaten
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Ben koymazdim o ismi benziyolar sırf seni sinir etmek için bile olsa  mina diyecek olacak saçma sapan sorular soracaklar 
tarafından
Evet ben abartiyorum sandım meyerse herkea benim gibi düşünüyormuş burdada .
(7,926 puan) tarafından
Kesinlikle koyma başka güzel sahabe isimlerine bak

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 353 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 358 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Damlazk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde hacerkaraman4416 (2 puan) tarafından soruldu